Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: [ANUNT]Aplicatii Game Master Sv 1

[ANUNT]Aplicatii Game Master Sv 1 acum 10 luni 1 săptămână #1

• [HGM]Kayler
  • Deconectat
  • Moderator
  • Thank you received: 478
Echipa Metin2Tim este in cautare a 2 Game Masteri .Doritorii sunt rugati sa lase un mesaj dupa urmatorul model:

* Nume si prenume :
* Varsta (minim 17 ani) :
* Nume caracter principal in joc :
* Nivel (minim 99) :
* Regat :
* De cat timp sunteti in comunitatea Metin2Tim ? :
* Cat timp petreceti zilnic pe joc? ( Vrem un numar sincer, nu apreciaza nimeni daca scrieti un numar colosal de ore dar dupa nu sunteti activi ) :
* Scurta descriere personala:
*De ce crezi ca te-am alege pe tine?:
*Ce te motiveaza sa aplici?:
*Alte precizari:

Exemplu :

* Nume si prenume : V. Ionel
* Varsta (minim 17 ani) : 25
* Nume caracter principal :Kayler
* Nivel (minim 99) : 150
* Regat : Albastru
* De cat timp sunteti in comunitatea Metin2Tim ? : 4 ani
* Cat timp petreceti zilnic pe joc? : 2-3 ore
* Scurta descriere personala: Ambitios & intelegator
*De ce crezi ca te-am alege pe tine?:Fac parte din comunitate de la inceputul acesteia si consider ca am experienta necesara pentru acest grad
*Ce te motiveaza sa aplici?:Vreau sa ajut comunitatea prin experienta dobandita
*Alte precizari:Nu am nicio abatere de la regulament

Aveti la dispozitie sa aplicati pana in data de : 01.17.2017 !!!

***NOTA
Cererile care nu respecta modelul nu vor fi luate in considerare.

Ultima editare: acum 10 luni 1 săptămână by [HGM]Kayler.
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: WhiteRose, RecK, AleJess, shyno1, Tess, epice12, KisssYou, Mistyk23, Denise, PaccPaccc, annexy98

[ANUNT]Aplicatii Game Master Sv 1 acum 10 luni 1 săptămână #2

• annexy98
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Even the most beautiful rose has thorns
  • Thank you received: 42
* Nume si prenume : C. Ana Maria

* Varsta (minim 17 ani) : 19

* Nume caracter principal in joc : Apocallypse

* Nivel (minim 99) :104

* Regat : Shinsoo

* De cat timp sunteti in comunitatea Metin2Tim ? : 6 Ani .

* Cat timp petreceti zilnic pe joc? ( Vrem un numar sincer, nu apreciaza nimeni daca scrieti un numar colosal de ore dar dupa nu sunteti activi ) : 6-8 Ore pe zi .

* Scurta descriere personala: Sunt o fire creativă, sociabilă, îmi place să glumesc, să cânt, să ascult muzică și să râd. Pot spune sunt o bună ascultătoare cu privire la problemele altora. În ceea ce privesc experiențele neplăcute, sunt o persoană iertătoare, doar dacă se merită cu adevărat și primesc un feedback din partea persoanei respective. Țin să menționez că sunt o persoană extremistă, nu percep existența căii de mijloc, acest fapt se datorează personalității mele dualiste. Motto-ul după care mă ghidez este ”Totul sau nimic”.
În cazul în care am un scop, nu renunț la el și încerc orice variantă pentru a-l împlinii.

* De ce crezi ca te-am alege pe tine?: Consider că sunt în măsură să fac față chiar și problemelor/încercărilor dificile pentru a reface comunitatea.

* Ce te motiveaza sa aplici?: Vreau să ajut server-ul să fie exact cum a fost înainte.

* Alte precizari:Cunosc și respect regulamentul, nu fac diferențe între playerii server-ului, și consider că se merită să aloc timpul meu liber pentru această comunitate.
P.S.: Am experiență în domeniu.
Ultima editare: acum 10 luni 1 săptămână by annexy98.

[ANUNT]Aplicatii Game Master Sv 1 acum 10 luni 1 săptămână #3

• Krazy
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Thank you received: 71
Nume si prenume : B. Andi
Varsta (minim 17 ani) : 17
Nume caracter principal in joc : Cyrex69
Nivel (minim 99) : 108
Regat : Albastru
De cat timp sunteti in comunitatea Metin2Tim ? : Din martie 2013, aproape 4 ani.
Cat timp petreceti zilnic pe joc? ( Vrem un numar sincer, nu apreciaza nimeni daca scrieti un numar colosal de ore dar dupa nu sunteti activi ) : 1-2
Scurta descriere personala: Sociabil, calm, stiu sa comunic
De ce crezi ca te-am alege pe tine?: Pentru ca invat rapid ceea ce trebuie.
Ce te motiveaza sa aplici?: Schimbarea pe care o pot oferi.
Alte precizari: Nu trebuie sa fii on pe joc 10 ore ca sa faci o treaba buna, cum ai scris si tu.
Ultima editare: acum 10 luni 1 săptămână by [SGA]Torros.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: RecK, Vogue, annexy98

[ANUNT]Aplicatii Game Master Sv 1 acum 10 luni 1 săptămână #4

• robert1000
  • Deconectat
  • Grand Master
  • prea bun,ca sa ma superi
  • Thank you received: 41
Nume si prenume : D. Robert
* Varsta (minim 17 ani) : 25
* Nume caracter principal : baiatulrau1
* Nivel (minim 99) : 106
* De cat timp sunteti in comunitatea Metin2Tim ? : aproape de 5 ani
* Cat timp petreceti zilnic pe joc? : 5-6 ore. daca am activitate,stau si toata ziua .
* Scurta descriere personala: o persoana linistita si cu mult bun simt. calm,intelegator si silitor
*De ce crezi ca te-am alege pe tine?: daca ai nevoie de o persoana care se implica,apelezi la mine.impreuna putem face o schimbare
*Ce te motiveaza sa aplici?: Vreau sa ajut aceasta comunitate. vad ca pe zi ce trece,tot mai putini playeri pe joc.
*Alte precizari: cand iti doresti in viata un lucru,trebuie sa lupti pt el. cand faci un lucru,te gandesti de 2 ori ce urmari va avea.
un baiat cu bun simt ;-)
Ultima editare: acum 10 luni 1 săptămână by robert1000.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: annexy98

[ANUNT]Aplicatii Game Master Sv 1 acum 10 luni 1 săptămână #5

• Dammon...
  • Deconectat
  • Banned
  • Catalin
  • Thank you received: 39
* Nume si prenume : M. Catalin
* Nume caracter principal in joc : Dammon
* De cat timp sunteti in comunitatea Metin2Tim ? : 4 ani, sau mai bine
* Cat timp petreceti zilnic pe joc? ( Vrem un numar sincer, nu apreciaza nimeni daca scrieti un numar colosal de ore dar dupa nu sunteti activi ) : 4-5 ore lejer
* Scurta descriere personala: O persoana activa, bun simt, glumet si multe altele
*De ce crezi ca te-am alege pe tine?: Petrec pe fiecare zii minim 4-5 ore, ce-l putin
*Ce te motiveaza sa aplici?: Evente zii de zii, vreau sa ajut aceasta comunitate pentru a readuce sv la viata, si nu este nevoie de 1-2 membri noi in staff.. aici vorbim de ce-l putin 3 membri, e vremea sa readuca cineva servarul la viata, nu trebuie lasat de izbeliste, este si pacat.
*Alte precizari: Poate ca nu ma voi descurca asa bine la inceput, dar cu timpul o sa ma descurc, nimeni nu s-a nascut invatat sau perfect in a face ceva.
Multumesc anticipat B)
Va rog frumos imprumuta-ti-mi o bicicleta, sa ma pis din mers pe aia cu aere de vedeta!

[ANUNT]Aplicatii Game Master Sv 1 acum 10 luni 1 săptămână #6

• Patricia20
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 1
Nume şi prenume: C. Ovidiu
Vârstă(minim 17 ani) :25
Nume caracter principal :PrincessPaty
Nivel (minim 99) : 99
Regat : Albastru
De cât timp sunteţi în comunitatea Metin2Tim ? : Aproape de 6 ani
Cât timp petreceţi zilnic pe joc? : 3-4 ore
Scurtă descriere personală:Sunt o fire calmă cu simţ de răspundere,respectuos ,onest şi corect faţă da oamenii din jurul meu.
De ce crezi că te-am alege pe tine?Consider că aş fi o persoană care merită să facă parte din noul Staff deoarece am o experienţă de 6 ani de zile şi în decursul acestor ani minunaţi nu am avut vreo abatere de la regulamentul jocului şi nu am avut nicio altercaţie cu vreun jucător. “Ceea ce eşti se va vedea în ceea ce faci”,acesta este un citat spus de răposatul Thomas Edison care m-a ajutat foarte mult în viaţă ,conteaza cel mai mult felul tău de a fi ca persoană.
Ce te motivează să aplici? Ceea ce mă motivează să aplic pentru acest loc în echipa Metin2Tim este faptul de a-i ajuta pe ceilalţi jucători aflaţi în impas ,de a atrage cât mai mulţi jucători şi de a popula serverul şi de a-l face mult mai interesant prin diferite eventuri etc.
Alte precizări: Fie ca cel mai bun să fie ales!!!
Mulţumesc pentru timpul acordat!

[ANUNT]Aplicatii Game Master Sv 1 acum 10 luni 1 săptămână #7

• Tess
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • goddess
  • Thank you received: 413
* Nume si prenume : P. Theodora-Gabriela

* Varsta (minim 17 ani) : 18 ani

* Nume caracter principal in joc : [MOD]Nadya

* Nivel (minim 99) : 105

* Regat : Roșu

* De cat timp sunteti in comunitatea Metin2Tim ? : 5 ani

* Cat timp petreceti zilnic pe joc? ( Vrem un numar sincer, nu apreciaza nimeni daca scrieti un numar colosal de ore dar dupa nu sunteti activi ) : 5-8 ore, în funcție de disponibilitatea din ziua respectivă.

* Scurta descriere personala: Sunt o fire ambițioasă, perseverentă, îmi plac lucrurile realizate pe deplin și cu tact, dețin suficiente cunoștințe încât să îndeplinesc conduita de bază, necesară unei bune desfășurări a jocului. Sunt sociabilă și îmi place să mă implic in toate activitățile desfășurate. Mi-am concentrat atenția pe studii și pe dezvoltarea personală, deci pot răspunde diverselor întrebări colective si pot soluționa probleme ce pun sub semnul întrebării calitatea de game master.

*De ce crezi ca te-am alege pe tine?: Ar fi imprudent să răspund concret acestei întrebări, astfel că voi concluziona afirmând faptul că aptitudinile unui game master trebuie să fie in concordanță cu capacitățile sale mentale.

*Ce te motiveaza sa aplici?: Dorința de a ajuta atât jucătorii noi, cât și cei vechi, așa cum o fac și din funcția de moderator ; ambiția personală de a schimba topica discuțiilor din această echipă, a staff-ului si a jucătorilor.

*Alte precizari: Actual moderator în comunitatea metin2tim server 1.

Mult succes tuturor candidaților! :P
You must have the Devil In you to succeed in any of the Arts.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Moke, DaRck1SuRa0, Lyteeee, annexy98

[ANUNT]Aplicatii Game Master Sv 1 acum 10 luni 1 săptămână #8

• Mistyk23
  • Deconectat
  • Master
  • Hehe
  • Thank you received: 251
* Nume si prenume : Z. Marius
* Varsta (minim 17 ani) : 26
* Nume caracter principal in joc : [MOD]Mistyk
* Nivel (minim 99) : 110
* Regat : Rosu
* De cat timp sunteti in comunitatea Metin2Tim ? : 6-7 ani
* Cat timp petreceti zilnic pe joc? ( Vrem un numar sincer, nu apreciaza nimeni daca scrieti un numar colosal de ore dar dupa nu sunteti activi ) : 4-5h
* Scurta descriere personala: Sunt o persoana impartiala, corecta, calma, cu spirit de observare, deschisa provocarilor.
*De ce crezi ca te-am alege pe tine?: De cand am descoperit comunitatea,am dovedit ca sunt in stare sa ajut comunitatea. Ca am respectat regulamentul si il respect.
*Ce te motiveaza sa aplici?: Imi place responsabilitatea
*Alte precizari: De cand am descoperit aceasta comunitate, m'am integrat, respecand regulamentul, cunoscand diferite persoane care dea lungul timpul putand fii impartial. De cat timp joc metin2tim consider ca am reusit sa acumulez destule informatii.
Ultima editare: acum 10 luni 1 săptămână by Mistyk23.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: WhiteRose, FirstKing, lavinia 26, annexy98

[ANUNT]Aplicatii Game Master Sv 1 acum 10 luni 1 săptămână #9

• WhiteRose
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • Thank you received: 177
* Nume și prenume : B.Silvana
* Vârsta (minim 17 ani) : 20
* Nume caracter principal în joc : [MOD]Syly
* Nivel (minim 99) : 108
* Regat : Roșu
* De cât timp sunteți în comunitatea Metin2Tim ? : 6-7 ani
* Cât timp petreceți zilnic pe joc? ( Vrem un număr sincer, nu apreciază nimeni dacă scrieți un număr colosal de ore dar după nu sunteți activi ) : 3-4h
* Scurtă descriere personală: Sunt o persoană simplă, adevărul cântărind foarte mult fie el, bun sau rău. Merg pe premiza că orice schimbare pe care vrei s-o vezi, începe de la sine și ma ghidez după motto-ul "Life is like a coin. You can spend it any way you wish, but you only spend it once"(Lillian Dickson)
*De ce crezi că te-am alege pe tine?: Am stat ceva timp să mă gândesc la această întrebare. Nu știu dacă sunt cu ceva mai specială decât cel de sus sau cel de jos care a aplicat. Sunt ferm convinsă de un lucru: simțul responsabilității și lucrul în echipă sunt punctele mele forte.
*Ce te motivează sa aplici?: Jucătorii. Să mă explic: În scurta mea perioadă în funcția de moderator am fost întrebată adesea "Se merită să joc TIM?" Răspunsul meu a fost unul sincer: "Este la latitudinea ta dacă alegi să joci sau nu. Eu am rămas pe acest server pentru că îmi place". Aș vrea ca cineva să poată spune mai mult decât "ÎMI PLACE".
*Alte precizari: Nu am nicio abatere de la regulament.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Mistyk23, FirstKing, lavinia 26, annexy98

[ANUNT]Aplicatii Game Master Sv 1 acum 10 luni 1 săptămână #10

• epice12
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 71
* Nume si prenume : D. Valentin
* Nume caracter principal :Odissey
* De cat timp sunteti in comunitatea Metin2Tim ? : 6.-7 ani
* Cat timp petreceti zilnic pe joc? : 5-6ore
* Scurta descriere personala: Sunt o fire calma ,sociabilă, imi place sa glumesc
intelegatoare, amabil, pot sa trec cu vedere peste unele lucruri ,doar daca acea persoana merita cu adevarat.
*De ce crezi ca te-am alege pe tine?:
In primul rand pentru ca joc in aceasta comunitate de 7 ani,imi face mare placere sa colaborăm in echipa pentru a aduce aceasta comunitate pe fagasul ei.
*Ce te motiveaza sa aplici?:Vreau sa ajut in primul rand playeri pentru a face o repopulare a jocului încet, incet sa-l aduc cat de cat la un nivel mai sus , pe parcursul timpului in functie cum vor evolua lucrurile voi trece la alte treapta mai sus si asa mai departe.
*Alte precizari:Nu am nicio abatere de la regulament, de cand joc in aceasta comunitate nu am avut ban niciodata.
Ultima editare: acum 10 luni 1 săptămână by epice12.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: brunetell, xInnoS, Osferth, Zurich, Floricica, justice12, annexy98
Time to create page: 0.341 seconds
Orgy