Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: ACTIVARE CONT JOC - SV 2 !!!

ACTIVARE CONT JOC - SV 2 !!! acum 9 luni 5 zile #1

• [SGA]Torros
  • Deconectat
  • Administrator
  • Thank you received: 711
Dragi jucatori,

Datorita problemelor cu YAHOO referitoare la emailurile de activare a conturilor au fost activate direct din baza de date conturile create pe sv 2 incepand cu 01.01.2017. Pana la rezolvarea situatiei cu emailurile de confirmare (in special pe adresele de email @yahoo) conturile noi se vor activa periodic direct din baza de date. Va recomandam ca emailurile folosite pentru noile conturi sa fie @gmail dar va rugam sa verificati in SPAM la conturile de email yahoo sau gmail si sa verificati setarile de siguranta ale conturilor de email. Unele conturi de email au setata ca si optiune stergerea automata a emailurilor spam. Daca aceasta optiune este activata cautati si in folderul TRASH daca nu cumva ati primit acest email de activare.
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: xBoyuletz, FirstKing, annexy98

ACTIVARE CONT JOC - SV 2 !!! acum 7 luni 4 săptămâni #2

• [SGA]Torros
  • Deconectat
  • Administrator
Astazi au fost activate 784 de conturi de pe server 2 datorita faptului ca yahoo inca nu ne-a ridicat suspendarea si la unele conturi merge sa schimbi parola la unele nu. Din pacate deocamdata nu putem rezolva aceasta problema. Ne cerem scuze pentru neplaceri. Multumesc
Următorii utilizatori v-au mulțumit: SetyLM10, [GM]Ebysu, Cristiinee

ACTIVARE CONT JOC - SV 2 !!! acum 7 luni 1 săptămână #3

• [SGA]Torros
  • Deconectat
  • Administrator
Am activat astazi inca 206 conturi de pe server 2. Posesorii conturilor pot juca acum linistiti. Multumim!

ACTIVARE CONT JOC - SV 2 !!! acum 6 luni 1 săptămână #4

• [SGA]Torros
  • Deconectat
  • Administrator
Am activat astazi inca 106 conturi de pe server 2. Posesorii conturilor pot juca acum linistiti. Multumim!
Time to create page: 0.236 seconds
Orgy