Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: Propunere server !!!

Propunere server !!! acum 3 luni 3 săptămâni #41

• SenuSret
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Thank you received: 10
CONTRAAAAAAAAAAAA,EU UNUL NU O SA JOC PE UN SERVER POKEMON,EU ZIC CA E BINE ASA CUM E ACUM.
NISTE MICI MODIFICARI CUM S-AU PRECIZAT SI MAI SUS AR FI OK:RATA EXP MARITA PUTIN,NISTE BROSCUTE PRIN MAPELE UITATE DE PLAYER(IMHA),DROP MAI BUN LA BOSSI SI LA METINELE DIN PADURE,CEVA EVENTE NOI FATA DE CELE ACTUALE..SI CU NISTE PROMOVARE PE YT SI ALTE SITE-URI AR POPULA SERVERU DUPA PAREREA MEA. MULTI CAUTA UN PVM-PVP CLASSIC. NU POKEMONI SI ALTE RAHATURI
„În această lume, nimic nu este sigur în afară de moarte şi impozite.”
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.

Propunere server !!! acum 3 luni 3 săptămâni #42

• RoyalKiller
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 264
Cele mai esentiale lucruri:Rata exp marita si biologul sa il poti face in cat mai scurt timp,daca rezolvi astea 2 deja conteaza ff mult pt srv.
Am capu calculator, ies mereu invingator!!!
Toti parintii fac copii frumosi,dar ai mei chiar au exagerat.
Sa vb despre mine e usor,sa fii ca mine,e greu.

Propunere server !!! acum 3 luni 3 săptămâni #43

• madalin0m
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 5
SenuSret te contrazic aici ... azi un player ma intrebat " de unde pot sa iau cal armat " iam zis ca nu este cal armat ,ci doar militar , el din prima mia zis ca el se lasa .
Ai dreptate , nu trebuie sa se faca srv "pokemon" dar nici sa ramana asa ...
Trebuie sa se faca o schimbare pe srv pentru a avea mai multi playeri pe joc .
Tu poate ai lv mare si nu iti pasa de cei cu lv mic ... dar cand intra un player nou si vede ca dureaza 5-6 luni sa faca biologul si sa isi faca Itm cat de cat ... nu sta nici macar o ora pe srv si cauta altul mai bun .

Morala : trebuie sa fie avantaje si pentru cei care nu doneaza si cei cu lv min .
PS : Fara suparare frate :) :*
Ultima editare: acum 3 luni 3 săptămâni by madalin0m.

Propunere server !!! acum 3 luni 3 săptămâni #44

• Horus1
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 70
daca ne uitam la alte servare e o diferenta mare ,clasic invechit un maxim 150 de jucatori ; si un alt servar [pokemon] 3000-4000 jucatori
nu mai vedem cum a fost tim odata face parte din trecut .asta e moda actuala viata in HD =nu alb negru
Următorii utilizatori v-au mulțumit: madalin0m

Propunere server !!! acum 3 luni 5 zile #45

• Snaky12
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 3
Nu putem primi macar un update?Vad ca majoritatea playerilor isi doresc noul server cat timp le sunt convertite conturile. Din ce vad topicul a fost lasat in vant si nu ni se mai spune nimic.

Propunere server !!! acum 3 luni 5 zile #46

• MoniMon
  • Deconectat
  • Grand Master
  • A.❤
  • Thank you received: 60
Din partea mea ar fi extraordinar sa faceti alt server B)
Stand up for what you believe in even if it means standing alone. -Andy Biersack-

Propunere server !!! acum 2 luni 2 săptămâni #47

• royalkiller01
  • Deconectat
  • Novice Member
  • Thank you received: 3
Deci ... se mai face ceva ??

Propunere server !!! acum 2 luni 2 săptămâni #48

• Horus1
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 70
ce ? :whistle:

Propunere server !!! acum 2 luni 2 săptămâni #49

• [SGA]Torros
  • Deconectat
  • Administrator
  • Thank you received: 722
Imi cer scuze ca nu am mai postat noutati dar nici eu nu stiu prea multe. Firma de la care am incercat sa achizitionam un nou server are tot felul de probleme cu Uptime-ul (conexiuni electrice instabile, probleme de back-up, etc. ). Astea sunt motivele invocate de ei. Ramane de vazut cat sunt de profesionisti pana la urma.

In ceea ce priveste biologul vom studia cat de repede problema si vom reveni cu update.
Pentru drop-ul de la mobi este putin mai complicat. Este un algoritm de calcul care odata modificat poate da iteme cu duiumul stricand astfel jocul asa cum este el acum.

Revin cu update cat de repede pot. Multumesc
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Moke, AleJess, epice12, Horus1, tntxplode, Lyte°, cobra444444, [GM]Ebysu, [GM]Arysa

Propunere server !!! acum 2 luni 1 săptămână #50

• W1zZzuuuu
  • Deconectat
  • Master
  • Art is my life.
  • Thank you received: 118
Ma voi baga si eu in acest topic chiar daca nu as fi vrut ... Dar as dori sa intreb ceva.
Torros , de ce nu incerci sa pastrezi serverul pe care il ai acum si sa asculti propunerile playerilor?

Pana la urma stii cum se zice ... noi jucam aici, tu nu. ( Si o zic la propriu cand zic ca "tu nu" )
Distractia si rostul serverului sta in mainile noastre, iar daca vei sta sa cercetezi vei observa faptul ca servere ca ceea ce propui tu se pot gasi si in momentele de fata online care deja au si un numar de playeri stabil ... deci, de ce inca unul in plus atata timp cat deja exista astfel de moduri ?

Cred ca amandoi realizam faptul ca origanilitatea aduce succesul, nu modul de joc, iar in momentele de fata metine ca "Metin2TIM" nu mai sunt sau daca sunt , sunt facute doar pentru PVP ( Level si bani sunt la greu ... ).

Incearca sa te gandesti la varianta aceastui metin cu propunerile playerilor ... incearca un acelasi server pe o varianta clasica de 48k, ai avea mai multe variante de dezvoltare.
Ar fi superb daca ai lasa un reply cu motivele Pro/Contra la ceea ce am redat aici, multumesc.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: AleJess, Biersack
Time to create page: 0.351 seconds