Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: [Discuție] Regulament secțiune Fan-art

[Discuție] Regulament secțiune Fan-art acum 8 luni 4 zile #1

• [ADM]Ayumi
  • Deconectat
  • Administrator
  • Retired.
  • Thank you received: 4156
Sunt sigură că ați întâmpinat situații în care nu știați dacă e bine să postați acolo sau dacă e conținutul care trebuie așa că acum aveți ocazia să îmbunătățiți lucrurile.
Acesta este actualul regulament pentru fan-art, aveți libertatea de a vă inspira din el, sau de a vă spune punctul de vedere cu privire la neclaritățile sau problemele apărute. Alături de acel regulament am făcut un topic cu numele [Citește înainte de a posta], cu scopul de a îndruma utilizatorii către conținutul real al secțiunii și a evita cât mai multe certuri sau reacții negative la adresa utilizatorilor.

Vă rog să aveți în vedere faptul că Secțiunea de Fan-art are foarte multe vizualizări ale utilizatorilor neconectați pe contul de forum.
De asemenea, vă rog să aveți în vedere faptul că a 2-a secțiune a site-ului din punct de vedere al numărului de banări, și asta nu din cauza regulamentului de postări, ci a codului de conduită.

La sfârșit o să adunăm toate propunerile, o să le punem într-o formă decentă și structurată și vom discuta cu [SGA]Torros.

Fără atacuri/injurii la adresa echipei de pe forum sau de pe joc!
Fără off-topic/spam/post-hunt.
Fără ceartă.
Fără atacuri/injurii la adresa jucătorilor.
Îmi rezerv dreptul de a curăța acest topic și de a aplica sancțiunile necesare.

Exemplu:
Atentie: Rezumat! [ Click pentru expandare ]

Ar fi bine ca discuțiile să rămână strict la nivel de sugestii, iar dacă cineva dorește să dezbată altceva, are libertatea de a deschide un subiect pe tema respectivă.
Spor la scris! ;)

EDIT: FĂRĂ DISCUȚII OFF-TOPIC!
Ultima editare: acum 8 luni 3 zile by [ADM]Ayumi.
Subiectul a fost încuiat.

[Discuție] Regulament secțiune Fan-art acum 7 luni 4 săptămâni #2

• [ADM]Ayumi
  • Deconectat
  • Administrator
  • Retired.
  • Thank you received: 4156
Faptul că nu există nici măcar o propunere formulată mă face să mă gândesc că nu vă interesează de soarta subiectelor cu teste dmg si dueluri. În 3 zile, acest topic se va închide.
Subiectul a fost încuiat.
Moderators: [MOD]Kate
Time to create page: 0.195 seconds