Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă
  • Page:
  • 1
  • 2

SUBIECT: Sugestie

Sugestie acum 2 luni 1 săptămână #1

• DumiC
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 130
As dori sa fac o sugestie asupra regulamentului . Din punctul meu de vedere , sectiunea "reclamatii" nu face decat sa denigreze serverul , orice player intra pe forum sa descarce jocul si arunca o privire acolo... cred ca se considera deja scarbit de ce vede , deoarece ,pe server a ramas doar ura si invidia ..prin urmare nu mai vine nimeni aici pe sv .Face-ti un experiment voi membrii STAFF-ului , intrati pe alte metine pe forumuri sa vedeti daca exista asa ceva .
Sugestia ar fi urmatoarea :Eu cred ca prin aplicarea unor pedepse , se vor remedia treburile , ca player fiind . La inceput o sa fie putin mai greu , o sa se umple forumul , dar in 2 saptamani maxim , va zic eu ca nimeni nu o sa-si mai permita sa vorbeasca urat pe chat , si asa evitam si zecile de reclamatii facute ..uneori de 2 playeri dificili .
Drept urmare , propun ca sanctiunile sa fie constatate in : Minimum de block chat 12 ore , in loc de ban 3 zile , block chat 3 zile (crede-ti-ma decat sa iau block 3 zile mai bine iau ban 10 zile ) , sa urce block chatul pana la 5 zile si banul sa se dea doar pentru programe interzise , buguri etc . Eu unul cred ca va functiona , astept si parerile voastre.
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: bobo2oo3, shyno1, begios, lavinia 26

Sugestie acum 2 luni 1 săptămână #2

• RoyalKiller14
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 173
Cred ca mi as baga o in aia ce ti a dat viata de cel putin 4-5ori pe zi daca imi vor da doar 12h si pe un cont pe care nici nu joc...Asa macar mi o bag pe bani sau ban ce se da pt spargere....Imi poti da mesaj in joc sa imi zici daca tot vrei sa iti sustii sugestia pe Avastx2!!!
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Rheeeea, Amarys

Sugestie acum 2 luni 1 săptămână #3

• DumiC
  • Deconectat
  • Banned
Ce sa-ti bagi tu ma?=)) placinta??covrigu , ce plm mai faci tu acolo la cofetarie . Iti convine bine , nu iarasi bine , cat despre insultele aduse mie...nu am ce dracu sa-ti cer , esti crescut in cofetarie si facut in grajd , prost crescut , prost la minte ... ce sa zic ..esti tare rau de tot , m-ai emotionat cu discursu tau , pe joc nu pot decat sa ma pis pe tine , cand am eu chef , cum am eu chef . Ti-am dat un gram de smecherie , nu ti-am dat-o pe toata , esti prea mic , cand mai cresti sa te mai dai prieten cu mine , mai inveti si tu cate ceva . Te pup :*

Sugestie acum 2 luni 1 săptămână #4

• Rheeeea
  • Deconectat
  • Banned
  • Xandra https://www.youtube.com/watch?​v=VVI61aCPA-E
  • Thank you received: 167
Voi vreti sa promovaţi sv dar uitaţi ce limbaj aveţi pe forum. Măcar nu vă mai certaţi aici şi păstraţi jignirile pentru pm sau chat

Sugestie acum 2 luni 1 săptămână #5

• begios
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 59
Sa revenim la sugestia lui Dumi,nu e o propunere rea,eu zic ca ar trebuii sa incercam si varianta lui.Pana una alta eu zic PRO acestei propuneri,vedem si restul colegilor ce spun.Seara buna B)

Sugestie acum 2 luni 1 săptămână #6

• Rammss5
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 781
Rheeeea a scris:
Voi vreti sa promovaţi sv dar uitaţi ce limbaj aveţi pe forum. Măcar nu vă mai certaţi aici şi păstraţi jignirile pentru pm sau chat
Am inceput eu ma??ce vrei si tu??ce nu-ti convine?Vorbeste cu prost crescutii tai din breasla dupa imi bati mie obrazul pe forum.

Sugestie acum 2 luni 1 săptămână #7

• Rheeeea
  • Deconectat
  • Banned
  • Xandra https://www.youtube.com/watch?​v=VVI61aCPA-E
  • Thank you received: 167
Vorbeam cu cei doi.
Nu am nimic cu nimeni si nu cred ca te-am bagat pe tine in seama hacker de doi lei ce esti.
Cu mine in seama sa nu te mai bagi clar sa iti fie
Nu vorbesc cu toti...

Sugestie acum 2 luni 1 săptămână #8

• epice12
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 71
CONTTŔRRAAAAAAAA!!!!

Sugestie acum 2 luni 1 săptămână #9

• DumiC
  • Deconectat
  • Banned
Rheeeea a scris:
Vorbeam cu cei doi.
Nu am nimic cu nimeni si nu cred ca te-am bagat pe tine in seama hacker de doi lei ce esti.
Cu mine in seama sa nu te mai bagi clar sa iti fie
Nu vorbesc cu toti...
Asa o sa-mi fie , destul de clar , am scris eu din greseala dp contu lui .Ma bucur ca aveti glas sa-i face-ti hack-eri pe altii , dar inainte sa faceti asta , deschide-ti clientul vostru de Metin2Tim si stergeti logininfo de acolo .
Si oligofrenu ala de Avast , crede ca daca-si pune numele pe forum ma impresioneaza pe mine , pentru mine n-a fost decat un ratat pe care l-am batut , si cu care m-am batut alaturi de el ca a stiut unde sa linga . Ma pis pe el cand vrea plm ,cum vrea plm doar pentru ca sunt eu "smecher" pe metin2tim , ca tot o dam in din astea .
PS:Bai Avast , sa-i dai itemele Laviniei inapoi milogule .
Ultima editare: acum 2 luni 1 săptămână by DumiC.

Sugestie acum 2 luni 1 săptămână #10

• FirstKing
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 852
Itm sa dai tu la cei ce i ai furat amice eu nu am nici 1itm de la aia e clar?Daca ii luam cv eram reclamat dar tu doar vb din basme,si cand eram cu redusa aia zicea ca a dat ba lui x cv lu y cv si etc cand ea are un prapadit de set cu int draq:)))ca acum zice tot ce o pune ti voi e partea 2 dar daca era sa fi avut eu cv de la aia care nu are ea fata de itm mele ma reclama pe loc atunci deci ciocu mic amice si nu mai vb in numele altora.

App esti mic mai pruncule nu te mai agita atat ca tot un muc ramai.
Sa iti intre bine in capu ala ff incet care nu stie decat plange la altii si comenta in schimb...pauza.

Gaborii au pus afise in cartier ca sunt un pericol si pe toti ii disper..
Si daca ma vedeti sa nu dati inapoi,
Sa pune ti mana sa sunati la 112!!!
Lumea este pe dos nimic nu mai este frumos ,mai ales cand te legitimeaza un gabor jegos!!!
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amarys
  • Page:
  • 1
  • 2
Moderators: [MOD]Kate
Time to create page: 0.431 seconds
Orgy