Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: [SUGESTIE]EVENT

[SUGESTIE]EVENT acum 1 săptămână 3 zile #1

• veRbal
  • Deconectat
  • Novice Member
  • Thank you received: 25
Salut, din ce am discutat cu playerii, s-ar dori sa se mai tina Kingdoms Glory, The Best Kingdom, Turneul Breslelor, Just Fight .
Sunt destul de multi care s-au chinuit sa-si faca iteme, iar Road of Hell si Misiunea Biologului se adreseaza mai mult celor mai mici sau fara iteme.
Puteti sa va exprimati opinia pe aici, poate observa cineva din staff si.. cine stie.

Salut!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Biersack

[SUGESTIE]EVENT acum 1 săptămână 3 zile #2

• timys
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Thank you received: 21
veRbal a scris:
Salut, din ce am discutat cu playerii, s-ar dori sa se mai tina Kingdoms Glory, The Best Kingdom, Turneul Breslelor, Just Fight .
Sunt destul de multi care s-au chinuit sa-si faca iteme, iar Road of Hell si Misiunea Biologului se adreseaza mai mult celor mai mici sau fara iteme.
Puteti sa va exprimati opinia pe aici, poate observa cineva din staff si.. cine stie.

Salut!

Si cam care ar fi playeri aceia cu care ai discutat?
Ultima editare: acum 1 săptămână 3 zile by timys.

[SUGESTIE]EVENT acum 1 săptămână 3 zile #3

• veRbal
  • Deconectat
  • Novice Member
timys a scris:
Si cam care ar fi playeri aceia cu care ai discutat?
De la voi, cel mai recent am dezbatut cu Justina subiectul asta, intreab-o.
As aprecia daca te-ai rezuma la "PRO" / "CONTRA", sau daca ai aborda cumva subiectul. Te-as ruga sa nu facem scandal.
Ultima editare: acum 1 săptămână 3 zile by veRbal.

[SUGESTIE]EVENT acum 1 săptămână 3 zile #4

• timys
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Thank you received: 21
Ai zis playeri nu 1 player , ai dat un exemplu bun dar din pacate iti trebuie mai multi playeri.Trebuie breasle ...trebuie la eventul cu bresle minim 3 .. dar ce sa stii tu daca nu ai participat niciodata.
Contra

[SUGESTIE]EVENT acum 1 săptămână 3 zile #5

• veRbal
  • Deconectat
  • Novice Member
timys a scris:
Ai zis playeri nu 1 player , ai dat un exemplu bun dar din pacate iti trebuie mai multi playeri.Trebuie breasle ...trebuie la eventul cu bresle minim 3 .. dar ce sa stii tu daca nu ai participat niciodata.
Contra

Tocmai ce te rugsem sa-ti exprimi civilizat opinia, dar din pacate te depaseste asta. Am zis sa fiu baiat bun si sa iti dau UN EXEMPLU de la tine din regat, vrei neaparat sa iti fac o lista cu toti cu care am discutat asta, sau pun un link catre breslele OldLegion, CENTURION, ca mi-e aiurea sa fac lista. Madness e de la voi de la blue, nu? Culmea, agreaza ideea. Cat despre participat, v-am si batut in trecut cand s-au mai facut.
Sper ca te-am lamurit, daca nu, atunci te rog sa fii civilizat. Salut!
Ultima editare: acum 1 săptămână 3 zile by veRbal.

[SUGESTIE]EVENT acum 1 săptămână 3 zile #6

• Justina
  • Deconectat
  • Grand Master
  • SEFA
  • Thank you received: 497
Este cazul in care staff-ul trebuie să își dea silința față de server si de playeri. La noi pe server nu există nimic...nici măcar un amărât de OX care nu s-a mai făcut de 4-5 luni sau mai bine. Dacă cei care sunt prezenți în staff nu sunt capabili să ridice acest server la un nivel mediu pai sa-i schimbe frate. Să schimbe Fenyx staff-ul la luna pana gaseste pe cineva capabil. Iar la noi pe server ne trebuie 4-5 GM nu 2-3. De exemplu pe Mayra eu nu am vazut-o pe joc de luni bune...Sa vad ca ajută un player sau sa facă un event ceva să se implice, dar pe forum este . Ebysu și Arysa răspund când au ei chef sau dacă le spui adevarul și îi supăra deja nu trebuie să iti mai faci speranțe că o sa îți răspundă. Nu au timp? Altii frate, alții ca din cauza asta s-a dus server-ul de râpă din cauza staff-ului că nu au timp de server. Intră o oră două ne aruncă câteva broaște, misiunea biologului și pa da-ne dracu ce le pasă lor ca am băgat bani, dar aici nu-i vorba de bani că fac ceva pe ei de bani, este vorba de timp, de anii pe care i-am pierdut aici pe acest server. Nu mă refer la Ducess si Fenyx, oamenii și-au făcut treaba când le-a fost rândul, iar ei o să rămână în staff până când o să se închidă server-ul deoarece ei sunt oamenii de baza a lui Torros nu am nimic împotriva lor. Dar faceți ceva bai fraților aveti atâta timp de când sunteți în staff și nu sunteți capabili de nimic. Dacă ați făcut un event nu v-ați gândit că se poate face bugg-uri și tot felul de rahaturi, când faceți ceva gândiți înainte. Stați calmi ca nu ne trebuie implementari pentru a ridica server-ul. Cam asta a fost părerea mea în mare parte, stiu ca multi dintre voi playeri si staff o sa mă înjurati și etc, dar eu mi-am spus parerea, sper să nu vă supărați.

PRO!
Următorii utilizatori v-au mulțumit: veRbal, Biersack, epice12, Timy, Nr1

[SUGESTIE]EVENT acum 1 săptămână 3 zile #7

• Horus1
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 60
ce pleyerii ce breasla[+@ CENTURION Persuasive OldLegion e cam tot aia .Doar numele difera ]
Staff cu cine sa faca un EVENT + ca nu e timp ,mai toti avem alte ocupati ,
Justina ai dreptate cum poti face un event daca nu se joaca corect nu are rost sa mai spun dc.Decat un event naspa mai bine lipsa
SALUTARE
CONTRA . :whistle:

[SUGESTIE]EVENT acum 1 săptămână 3 zile #8

• Moke
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • Using no limitation as a limitation
  • Thank you received: 1181
Justina a scris:
. Ebysu și Arysa răspund când au ei chef sau dacă le spui adevarul și îi supăra deja nu trebuie să iti mai faci speranțe că o sa îți răspundă.

... sau baga un ban 10 zile ..asa de "suparare" ....offff

Ce event vreti voi fratilor? Ultima data a castigat Persuasive pe buna dreptate si la final de event au cautat motiv sa-l "anuleze"...pe bune ? Pe langa asta, Ebysu a spus atunci ca a dat premiile ..eu de ce nu am primit partea mea ?

Daca se mai face un Turneu bresle o sa zica ca echipa adversa a trecut de 30 puncte, deci ca un castig ...

Sincer ? Contra, pentru ca NU se face nimic corect pentru toti aici, doar pentru unii ..atat..

[SUGESTIE]EVENT acum 1 săptămână 3 zile #9

• Lyteeee
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 213
Chiar de vor fi , astia nu se vor inscrie , le tremura chilotii cand imi vad unu din conturi inscris :))

[SUGESTIE]EVENT acum 1 săptămână 3 zile #10

• balauru
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 107
Fraților ce visați voi la eventuri...cine sa participe???aia care sunt corecți și nu folosesc nimic interzis????
Daca staful ar interzice Bugul la "bere","freze","leu" etc etc...cu siguranta va participa multi playeri și vor fi multe eventuri plăcute.
Ps:Dumitre tu crezi că ești singurul player de pe sv care are itm și grămezi 80 500 de te crezi așa zmeu?Daca ar interzice burgurile astea toate ereai mielușel și tu...sa nu uitam pt ce a fost banat "Vance" prima data :( daca s ar juca corect cu siguranță ar fi altceva pe sv...Până când și la concursul cu voturi de Halloween au reușit să triseze...aici noroc cu staful că și au dat seama că ltfel iar țipau prin mapa că au făcut nu știu câte puncte/voturi că la ultimul war.

CONTRA
Ultima editare: acum 1 săptămână 3 zile by balauru.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amenintarea, Horus1
Moderators: [MOD]Kate
Time to create page: 0.448 seconds
Orgy