Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: Intrebare pentru Justina

Intrebare pentru Justina acum 1 lună 4 săptămâni #1

• Hoockx
  • Deconectat
  • Master
  • ×ô Onoarea inainte de toate!×
  • Thank you received: 31
Justina, m-am uitat peste vidoclipul tau, nu imi pot imagina cum ... te-au facut [MOD]Justina cand esti paralela cu metinul.
Si mi-am raspuns singur, tu defapt nu esti paralela, stii foarte bine care este treaba, doar ca sa nu pici vinovata o faceai pe proasta si l-ai mai si m intit pe Ebysu cand te-a intrebat daca are cine sa-ti de-a atac la grupa, Onnnn era online pentru ca ti-a dat PM, aveai grupa cu el, culmea aveai si atac de la el.
De ce nu esti capabila sa-ti asumi greselile, de ce trebuie sa faci bug sau alte chestii pentru a da si tu un dmg cu care sa te lauzi
Farte cand jucam eu pe saman, zapaceam toti wari, si nu ma lasudam ca tine cu 18k hit, am dat si 23k hit, si 29k pe hit, si am dat si 120k hit in cont gol de lvl1, dar aveam gramada 10 50 war, tu cu 10 10 nu ar trebuii sa treci de 13-14k hit cu bere si leu
Daca tu dai 18k hit cu gramada 10 10, atunci cu 10 50 cat mai dai fato? ajungi la 30k hit in cont cu bilog si 0 aparare saman...
Crede-ma am jucat 3 ani pe saman, stiu ce vorbesc.
Ultima editare: acum 1 lună 4 săptămâni by Hoockx.
Subiectul a fost încuiat.

Intrebare pentru Justina acum 1 lună 4 săptămâni #2

• Justina
  • Deconectat
  • Grand Master
  • SEFA
  • Thank you received: 534
Uite prietene print cu 16k hit de jos. postimg.org/image/v20udaaq9/ Aici ce bugg mai este? Voi v-ati tampit rau de tot, dar rau. Stau si ma gandesc uneori daca eu as face bugg-urile pe care majoritatea playerilor le face... oare cat as da hit? cu bere si fara? Nu te includ pe tine pentru ca tu nu ai treaba cu jocul. Tu daca dadeai 9-10 k de pe cal/mount era minune. Tu nu ai treaba cu metinul. Tu doar tastezi si zici ca ai facut bla, bla dar dovezi din 14. Crede-ma ai jucat 3 ani pe saman degeaba.
Aici ce bugg mai am? dau 25k hit cu iteme 10-10. postimg.org/image/slz0z1v41/ Daca vrei sa vezi dmg cu iteme 10-10 cauta pe YouTube Metin2Tim Justina- Test dmg. Faza cu Ebysu a fost alta, dar e greu ca sa pricepi tu si cei ca tine, dar lasa sa fiu eu proasta si etc. Cat despre MOD... ce sa zic daca eu am fost MOD degeaba Ebysu de ce mai e GM? Voi v-ati tampit rau de tot. Eu nu ma justific in fata ta, eu va scriu ca sa intelegeti dracului odata ca eu nu fac bugg-uri si alte rahaturi. Ebysu mi-a spus ca m-a prins facand bugg, iar eu i-am dovedit ca nu am facut nimic sa nu creada el sau altcineva ca vezi Doamne... nu se vede : data, ora, serv si nu are cum sa ma sanctioneze. Nu frate am vrut sa va arat adevarul, altfel nu deschideam topic-ul aiurea. Puteti sa ziceti orice vreti eu nu mai intervin.
Ultima editare: acum 1 lună 4 săptămâni by Justina.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Nr1

Intrebare pentru Justina acum 1 lună 4 săptămâni #3

• Nr1
  • Deconectat
  • Master
  • Nu pierd niciodata.Ori castig,ori invat!
  • Thank you received: 258
Raspuns pentru anonim:

Cum te-ai uitat peste videoclip?Ce era peste el?Peste videoclip iti apare perdeaua,peretele sau?Sa trecem peste acest moment interesant...chiar sunt curios ce era peste videoclip la tine...Din ce observ esti un bun cunoscator al metinului dar daca te uiti atent ea nu primeste atacul la grupa,te scuz ca nu ai vazut.
Bugul care a fost facut este acesta:

La videoclipul asta incearca sa te uiti sub el.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Justina

Intrebare pentru Justina acum 1 lună 4 săptămâni #4

• Hoockx
  • Deconectat
  • Master
  • ×ô Onoarea inainte de toate!×
  • Thank you received: 31
Onnn tu esti mai prost decat prevede leagea, si in video postat de tine se vede clar ca nu mai are 2 itm 10 10, le-ai inlocuit cu 2 10 50? sa iti dea atacul?

Intrebare pentru Justina acum 1 lună 4 săptămâni #5

• Nr1
  • Deconectat
  • Master
  • Nu pierd niciodata.Ori castig,ori invat!
  • Thank you received: 258
Inteleg ca sunt mai prost decat prevede ''leagea'' dar daca stau sa fac o analiza la tot ce ai scris tu aici dandu-te mare destept ar fii nasol. Daca te uiti atent pe videoclipul Cristinei vezi acelasi 6.7 ca in acel videoclip pus de mine...in schimb daca te uiti cu ochelarii mai observi ca itemele sunt 10 50 ninja.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Justina

Intrebare pentru Justina acum 1 lună 3 săptămâni #6

• [ADM]Ayumi
  • Deconectat
  • Administrator
  • Retired.
  • Thank you received: 4150
Pentru alte întrebări folosiți mesajele private!

TC.
Moderators: [MOD]Kate
Time to create page: 0.432 seconds