Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: La revedere

La revedere acum 1 an 2 luni #1

• Lyteee
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 164
Salutare , vreau sa-mi anunt si eu retragerea de pe metin 2 tim , in concluzie la revedere Vance - Saylero- DARKvzANGEL - xqRobert -RESiSTANT -RusuC-Danezuuuu , acestea sunt conturile mele . Nu vreau suferinte , vreau doar sa va zic ca nu-mi convine sa ma rog pe munca mea de nimeni , mi-am pus 3 gramezi pe Vance , ma trage fenyx si-mi da ban ca cica "i-am vorbit urat " cu "ma " si din astea . Toti amicii mei , pe care-i am pe metinu asta , majoritate or sa vina dupa mine . ROG MEMBRII STAFF-ULUI SA BANEZE PERMANENT PE IP TOATE CONTURILE MENTIONATE DE MINE MAI SUS .
PS : Asa ca sa nu plec sa ma uitati usor , am sa fac un video in aceasta seara in care o sa va arat tot ce se poate despre aceasta comunitate .
Iata ca ati vrut sa dispar , am s-o fac , puteati sa ma rugati frumos , nu sa ma inurati de mama , tata frati , surori ... nimeni din ei nu joaca metin . Daca vreti sa mai ramaneti macat 20 pe sv , purtativa frumos cu fenyx si tutuitil , asta da ban daca ii vorbesti cu "ma " si va pierdeti conturile degeaba . (nu ma cautati pe skype , fb sa va vand iteme sau conturi , nu-mi vand munca , o banez sa vada toti ca nu metinu e viata mea )
Multa sanatate va doresc tuturor .
EDIT:SPER SA-MI LASI TOPICUL DESCHIS SA POT PUNE TOT CE-MI DORESC ASTA SEARA AICI .
PANA UNA ALTA , UITE AICI , CA TOT AI ZIS CA NU AM DAT EMAIL SCRIE ACOLO , DE PE DATA DE 26 AM TRIMIS EMAILU DE ATUNCI TREBUIA SA-TI VEZI DE TREABA TA NU SA MI TRIMITI RASPUNSURI CA IMI DAI BAN PE TOATE CONTURILE
Ultima editare: acum 1 an 2 luni by Lyteee.
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: AcD, Tess, xInnoS, PrincessDy, SqeeN, Rammss5, Robert``, viteza18, Lyteeee, W1zZzuuuu, xKelly

La revedere acum 1 an 2 luni #2

• Rammss5
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 842
E si munca lui Fenyx .A facut praf server 2 si acum se straduie din rasputeri sa termine si aici .Buna mentalitate , buna gandire .
Bravo GA !!
Uita un lucru esential stimabilul GA. Metin2tim e o comunitate formata din playeri mari mici tineri batrani destepti idioti grasi strambi analfabeti sau top modele si oameni cu facultati care toti impreuna formeaza aceasta comunitate .Daca Fenyx nu face altceva decat sa alunge oamenii de aici , pe metin2tim va scrie in curand "metin2tim server2 asa cum a facut si acolo .
Torros trezeste-te !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS:morala : daca te-ai intors viu din armata pe timp de pace , nu inseamna ca esti si destept .

Daca asta ti-e placerea , in a bana conturi , cauta-le si pe ale mele si baneaza-le pe toate .
Ultima editare: acum 1 an 2 luni by Rammss5.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Tess, xInnoS, PrincessDy, Lyteee, Robert``, viteza18, xKelly

La revedere acum 1 an 2 luni #3

• viteza18
  • Deconectat
  • Novice Member
  • Thank you received: 18
Sunt de acord cu prietenii mei, in loc sa marim aceasta comunitate, tu, Fenyx o micsorezi banand conturi si etc
Daca e , baneaza-ma si pe mine

Lekko va saluta !
Următorii utilizatori v-au mulțumit: SqeeN, Lyteee, Rammss5, Robert``, xKelly

La revedere acum 1 an 2 luni #4

• vladutz112
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Thank you received: 11
daca asa se dau banurile pe metin2tim "pe degeaba" atunci prefer sa ma retrag si eu cu amici mei va rog frumos sa banati si contu: clarvazator5

salut si multa bafta
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Lyteee, Robert``, xKelly

La revedere acum 1 an 2 luni #5

• Solaris1
  • Deconectat
  • Master
  • Doar Dinamo Bucuresti
  • Thank you received: 14
Baneaza-ne pe toti sa scapi odata de noi.....
daca tot asta iti doresti sa faci.
#DDB
Ultima editare: acum 1 an 2 luni by Solaris1.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: xKelly

La revedere acum 1 an 2 luni #6

• Lyteeee
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 227
Sunt 30 de playeri pe tot sv si ne permitem sa dam ban degeaba .
Rămâneți cu cei 10 care o sa mai fie fara noi.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: xKelly

La revedere acum 1 an 2 luni #7

• florine323
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • Thank you received: 419
Ce martiri..ne vedem pe joc.Ati vazut ca a zis sa nu il cautati ca nu isi vinde munca.Multa bafta
P.S Serverul sa mentinut cu cei care au cumparat credite nu cu cei care au cumparat conturi, iteme cu bani reali .Cine se simte sa comenteze:))
Ultima editare: acum 1 an 2 luni by florine323.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Justina, epice12

La revedere acum 1 an 2 luni #8

• Robert``
  • Deconectat
  • Master
  • Everyday i think about the money&
  • Thank you received: 102
Fenyx incepusem sa cred ca esti ok,chiar vrei sa se duca tot server-ul... daca de la un ''ma'' i-ai dat ban colegului meu prefer sa ma opresc aici !
Salutare xqRobert,va doresc multa bafta restu de 6-7 playerii !
Ultima editare: acum 1 an 2 luni by Robert``.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: SqeeN

La revedere acum 1 an 2 luni #9

• Lyteee
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 164
florine323 a scris:
Ce martiri..ne vedem pe joc.Ati vazut ca a zis sa nu il cautati ca nu isi vinde munca.Multa bafta
P.S Serverul sa mentinut cu cei care au cumparat credite nu cu cei care au cumparat conturi, iteme cu bani reali .Cine se simte sa comenteze:))
N-am cumparat nici un cont , cat despre credite , ce sa zic , am cumparat mult mai multe ca tine . Tu bucurate ca ai scapat de noi , n-are cine te mai bate pe metin . Asta o sa fie ultima mea zi on in aceasta comunitate , o sa vz un filmulet frumos , o sa te invat sa-ti faci iteme sa-i bati pe restu 20 care o sa ramana .

La revedere acum 1 an 2 luni #10

• florine323
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • Thank you received: 419
Esti sigur de ceea ce afirmi iti pot arata daca insisti cat am bagat in cateva zile daca vrei:))
De cumparat ..ma bucur ca te-ai simtit din toate conturile de mai sus 1 singur cont ai restul sunt "cumparate"dar fie ca tine
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Justina
Time to create page: 0.216 seconds