Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă
  • Page:
  • 1
  • 2

SUBIECT: [La Revedere] Dammon

[La Revedere] Dammon acum 6 luni 3 săptămâni #1

• Daven26
  • Deconectat
  • Novice Member
  • Thank you received: 17
Vreau să mă retrag de pe aceast servăr și comunitate, Fenyx, n-am nimic personal cu tine, să ți minte.
Nu se poate da înainte pe această comunitate, o singură rugăminte am, să se debaneze contul Dammon și sa i se dea Itm lu " Kr1mz, Riven" de pe cont, erau ale lui, în rest.. ce vă pot spune, multă baftă tuturor cu toate că pe majoritatea v-am jignit, nu puneam la suflet, era temporal.
Fenyx, de aici a început prima discuție, și jignirile, imgur.com/a/nA4zT , citește cu atenție " bidonaș" se referea la viața mea reală, și pentru tine să ști.. nu mai aveam nici un cont, ăla era și singurul, m-am bazat doar pe un cont, nu pe 10, ca alți.
Baftă tuturor, și mult succes, in scurt timp o să vă învăț pe toți cum se dmg, fără Modate.
O să revin cu un video ce să faceți și ce nu, v-am salutat.
Fenyx, multă baftă, și tuturor, spor la joc.
Mă abțin să nu înjur că nu e contul meu, să nu uitați asta
Fenyx, rugămintea asta o am, dă-i setul war lu "Riven, Krimz" era al lui, am fost un jucător care nu a spart pe nimeni. Am știut să mă fac respectat.
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: AleJess, lavinia 26

[La Revedere] Dammon acum 6 luni 3 săptămâni #2

• Rammy
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 81
Ma bucur ca te-a banat deoarece prea mult injurai ca un nesimti, si ai demonstrat ce bun esti bv.
Nu plange nimeni dupa tine si nu i va parea rau nimanui.

Bafta mai departe
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amaterasu, Rheeeea

[La Revedere] Dammon acum 6 luni 3 săptămâni #3

• Daven26
  • Deconectat
  • Novice Member
" nu înjur de pe contul ăsta de forum "
Nu uita ce am spus mai sus, dar tu câine, nici iPahone7-8-9-10 nu te poate scoate din prostia ta omenească, tu ești imbecil, ești terminat mintal, tu luai de la mine 20K + și ști de ce? Că eu știu ce puțin din voi știe.. deci " căine " ( vorba mea)
Dacă era contul meu de forum, îți arătam ce înseamnă înjurături, mă abțin, și mulți se vor retrage, ai să vezi că va rămâne Justina cu Onnnn sa se bată cu căini din map1.
Ține minte ce îți spun, un video e de ajuns sa vă dau pe toți peste cap

[La Revedere] Dammon acum 6 luni 3 săptămâni #4

• Sybil
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Thank you received: 41
Ma , ia in plm si contesta-ti banu , crezi ca rezolvi ceva cu un topic de la revedere?? Nu frate , parerea mea e ca e prea mult permanent , oricat ai injura , suntem 20 oameni pe sv , cu permanent s-a mai dus unu , nu e corect . Argumenteaza-ti opiniile si lupta pt contu tau , nimeni nu o sa-i dea itm lu Alin , crede-ma , dar ma rog , tu faci cum crezi ca e mai bn pentru tine , te-am salutat , ai grija :) (Dumi)
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Daven26

[La Revedere] Dammon acum 6 luni 3 săptămâni #5

• Rammss5
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 794
Daca ai luat hotararea asa , ce pot sa spun ,nu e rea , jocul asta e un cancer , iti macina timpul si nervii ,viata e frumoasa si se poate trai si mai frumos fara metin . Singurul lucru care ne tine aici sunt prieteniile virtuale care le-am facut de-a lungul anilor petrecuti aici .
Aici cu cat postezi mai mult , cu cat comentezi mai mult , cu cat joci mai mult , cu cat suferi mai mult , nu dau exemple , dar , rezulta ca esti mai patruns obsedat si oarecum bolnav virtual incat ajungi sa confunzi jocul cu realitatea .Stai linistit Dammon , ca nu ai pierdut nimic ,eventual suferinte de nr1 de la niste moderatori de carton care-si elimina adversarii prin provocari si apoi postari pe forum care nu fac altceva decat sa induca in eroare un staff foarte ocupat de realitate si mai putin de jocul asta .Toate aceste blocari de conturi , candva , se vor intoarce impotriva serverului , si acel candva nu pare a fi departe .
Bafta si traieste-ti viata frumos , nu intoarce niciodata obrazul drept cand esti palmuit pe cel stang , sa fi cu coloana vertebrala pentru ca toti pot sa-ti ia tot dar demnitatea ta nu ti-o poate lua nimeni , nici justina(fix pix) nici costel(kaka maka) si nici un membru staff de pe serverul metin2tim .
Si chiar daca iti place energizantul la "bidon"(si eu am baut si cred ca toti de aici) incearca sa fi tu insuti in tot ceea ce faci .
Bafta !!! ;)
Ultima editare: acum 6 luni 3 săptămâni by Rammss5.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: AleJess, Lyte°, lavinia 26, Daven26, Ill Mind

[La Revedere] Dammon acum 6 luni 3 săptămâni #6

• Daven26
  • Deconectat
  • Novice Member
Liviule, am un respect foarte mare, poate chiar uriaș pentru tine, sincer să fiu, ti-ai ales foarte bine cuvintele, tu ești un adevărat moderator, am început să te respect printr-o simplă Conversație în PM, ști ce să vorbești și ce nu, ai un mare respect din partea mea :) ești un om de Bota 100+ :)
Dumi, ești o panaramă de om, ești super de treabă și m-ai ajutat când am avut nevoie, ești un om super de treabă te salut
CE SA MAI CONTEST FRATE? Atât am de spus să ii înapoieze setul war lu Alin (Riven,Kr1mz) se vor juca singuri intr-un final.. o să facă debanări în masă, și o să fie în zadar
Următorii utilizatori v-au mulțumit: AleJess

[La Revedere] Dammon acum 6 luni 3 săptămâni #7

• W1nNstoN
  • Deconectat
  • Master
  • O floare o dai şi la nuntă şi la-nmormantare.
  • Thank you received: 92
Multa bafta in viata si in tot ce ti-ai propus! Daca mai intri pe sv ne auzim la o poveste pana atunci sms :))))))))))) !

[La Revedere] Dammon acum 6 luni 3 săptămâni #8

• Ill Mind
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 44
Ba, hai sa te sfidez si eu putin. Bafta!
In rest, nu mai e nimic de zis. Stim cu totii cum sta treaba pe aici..

[La Revedere] Dammon acum 6 luni 3 săptămâni #9

• Daven26
  • Deconectat
  • Novice Member
Mulțumesc 4TEK, sms când ai timp :))))
Salutări Busy

[La Revedere] Dammon acum 6 luni 2 săptămâni #10

• W1nNstoN
  • Deconectat
  • Master
  • O floare o dai şi la nuntă şi la-nmormantare.
  • Thank you received: 92
Sincer eu sunt de parere cu Dumi , debaneaza-ti contul si fa-ti treaba linistit , nimeni nu va face asta in locul tau in aceasta comunitate in
care bisericutele au schimbat jocul si prin bisericute nu ma refer doar la playeri .. stii si tu cum sta treaba :-j

Bafta nene , chiar daca ai avut tu perioade in care nici nu te suportam , ai avut si perioade in care mi-ai aratat ca esti cat de cat om.
Spor in a recupera contul.

(W1Z)
Ultima editare: acum 6 luni 2 săptămâni by W1nNstoN.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Daven26
  • Page:
  • 1
  • 2
Moderators: [MOD]Kate
Time to create page: 0.384 seconds