Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă
  • Page:
  • 1
  • 2

SUBIECT: Discutie event

Discutie event acum 6 luni 1 săptămână #1

• [GM]Ebysu
  • Deconectat
  • Moderator
  • Soldier´s Life
  • Thank you received: 402
As dori de la voi pareri si sugestii legat de acest event .

Parerile si sugestiile sa nu fie rautacioase, sa fie on topic!!!! Studiati cu atentie acel event si haideti sa il punem in aplicare!!!

Vrem sa fie cum e la Turneul PVP, in arena, doar ca aici nu va mai fii 1 vs1, va fii fiecare pentru el!!!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.

Discutie event acum 6 luni 1 săptămână #2

• AllenCrown
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Thank you received: 48
Eu sunt sunt de acord, cred ca un event de acest fel va merge si ne v-a face sa ne simtim bine. Dar este nevoie de un regulament si anumite reguli.

Discutie event acum 6 luni 1 săptămână #3

• begios
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 70
Pass,ori bataia din mapa ori mapa speciala,tot se folosesc bugguri.

Discutie event acum 6 luni 1 săptămână #4

• Rammss5
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 814
Apreciez dorinta ta de a veni cu ceva nou pe server dar , stau si ma gandesc....s-au mai facut 2 eventuri noi pe acest server ,Just fight si celalalt cu damage-ul maxim dat de fiecare rasa si din cate se pare , amandoua au avut aceeasi soarta , adica s-au cam dus dracului din cauza anumitor jucatori .Oare de ce as crede ca eventul asta nu va avea aceeasi soarta ?Nici pana in ziua de astazi avast nu si-a demonstrat damage-ul in mapa de gm pt eventul cu damage iar cel cu razboiul dintre bresle , din toate cele 4 , unul facut si ala anulat , sincer nu stiu de ce (motiv cowder ???? bla bla , hai sa fim seriosi)
Iti doresc succes cu noul event , cel putin la fel ca si celelalte 2 , scuza-ma ca sunt caustic , mi-a mai ramas doar distractia suferintelor si cifrelor pe care le vad pe chat toata ziua .Damage , bani , mertane ,valoare ,si printul banatului .
Un event care sa educe si sa culturalizeze putin playerii si sa le explice ca un joc nu e nicidecum realitate si ca nici un pixel nu are valoare si nu trebuie suferinte , cred ca ar fi bine venit .
Asta e parerea mea , e dreptul meu sa fiu pesimist in privinta oricarui event nou introdus pentru ca eventurile precedente mi-au confirmat asta .
Imi pare rau dar asta e parerea mea .
Ultima editare: acum 6 luni 1 săptămână by Rammss5.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: AleJess, RoyalKiller, lavinia 26

Discutie event acum 6 luni 1 săptămână #5

• timys
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 29
Ba ia mai dute cu motivele tale. Macar tu faci reclama la hack 180 vieza de atac.

Pana nu sunt scoase bugurile is contra
Următorii utilizatori v-au mulțumit: RoyalKiller

Discutie event acum 6 luni 1 săptămână #6

• Hoockx
  • Deconectat
  • Banned
  • ×ô Onoarea inainte de toate!×
  • Thank you received: 38
Este ok eventul, dar ar fi si mai ok daca sar fac pe categoii de lvl, gen: prima runda lvl 60-80, a 2-a runda lvl 80-95, a 3-a runda lvl 96-115
Următorii utilizatori v-au mulțumit: begios

Discutie event acum 6 luni 1 săptămână #7

• Cristiinee
  • Deconectat
  • Novice Member
  • Thank you received: 8
Eu sunt de acord , cand imi veti debana cel mai bun cont , adica Vance , voi demonstra ca sunt nr 1 pa zona:D

Discutie event acum 6 luni 1 săptămână #8

• Horus1
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 73
eventuri hmmmmmm au fost si cred ca vor mai fi dar cine le va tin.
cat despre tine Rammss5 e mai bine sa taci spui de avast dar tu si '' clubu salamandrelor.' ati dovedit dmg ?
Daca GM garanteaza ca va fi un joc curat fara ''' hack bug etc'
pro ;)
Următorii utilizatori v-au mulțumit: RoyalKiller

Discutie event acum 6 luni 1 săptămână #9

• Rammss5
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 814
Pentru cultura ta Horus1 , exista niste video-uri facute de mine si de dumi , care nu le-am popularizat pe forum pentru a nu denigra serverul dar care au parvenit staffului , ca sa se lamureasca cum a facut avast in acel event .Daca ai nelamuriri , in privat poti sa te documentezi intreband asta pe Ebysu sau pe Fenyx pentru ca amandoi cunosc problema .
Lamurit ?
Si da , am demonstrat staffului ca daca faceam asa cum a facut avast , damage-ul de pe Rommel Vance Restriction1 era mult mai mare decat cel afisat atunci la concurs , si decat cel dat de avast cu competentele ascunse in momentul damage-ului .
Mai dati-va si voi pe liber in map , facem orar , odata voi odata noi , si ne facem noi event de pvp in fiecare seara .Ce spui de propunerea asta ?
PS:Nu e vorba de cine tine eventurile , pentru ca Ebysu chiar a incercat sa faca eventuri pvp de cand e gm .Problema e alta , cu cine le tine pentru ca voi nu va inscrieti sau va bucurati cand un event nu se tine din cauza neparticiparii .Nu vreau acum sa pun aici cum va manifestati voi bucuria cand un event se anuleaza din cauza lipsei de participare .Asta e "castigul vostru" : anularea eventului ca in rest doar 100-30 , asa media .Stii ce zic .
Ultima editare: acum 6 luni 1 săptămână by Rammss5.

Discutie event acum 4 luni 1 săptămână #10

• Horus1
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 73
[GM]Ebysu a scris:
As dori de la voi pareri si sugestii legat de acest event .

Parerile si sugestiile sa nu fie rautacioase, sa fie on topic!!!! Studiati cu atentie acel event si haideti sa il punem in aplicare!!!

Vrem sa fie cum e la Turneul PVP, in arena, doar ca aici nu va mai fii 1 vs1, va fii fiecare pentru el!!!
ce se mai stie de eventu asta ; 10-& -10 :woohoo:
  • Page:
  • 1
  • 2
Moderators: [MOD]Kate
Time to create page: 0.214 seconds