Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: Pentru Fenix, sau Toross

Pentru Fenix, sau Toross acum 3 luni 1 săptămână #1

• kokolino1998
  • Deconectat
  • Novice Member
  • Thank you received: 9
Bun , hai sa va spun povestea , sunt prieten bun cu Em = Daven, ok pana aici nu este nimic suspicios , Emi avea o prietena xShinny, a cumpărat ea un cont , nici nu stiu ce este "cică este fata" , ok sa dat bine pe lângă mine ca a vazut ca sunt prieten cu Emi= Daven , după ce a facut asta a început cu "te rog frumos am nevoie de aia,aia,aia ca sa ma joc si eu pe Madness" , pentru toți ăștia care nu ma cunosc sunt un băiat bun pâinea lu' dumnezeu, iti dau si haina de pe mine daca ai nevoie , asa ca i-am dat toată grămadă mea 10-50 ninja si o inscripționata 10-50 warr ca sa se joace si ea pe Madness , i-am dat itm pe 31decembrie ,am zis lasa ca nu intra ea de revelion sa imi aduca itm, las pe 1 , ok .... acum cand ii dau pm de itm zice ca ea lea cumpărat , ma oare copii ăștia nu au putin de omenie in ei , sunt chiar asa nesimțiți? , doresc să mi-se controleze negoturile făcute cu xShinny in data de 31decembrie, si sa mai eliminăm din hoti ăștia de pe sv , rog frumos sa imi răspundă cineva nu se poate asa ceva , după se plâng că nu sunt playeri pe sv , itm furate de ea sunt cumpărate de mine , pot sa dovedesc ca sunt cumpărate, am dat banii pe ele.
Ultima editare: acum 3 luni 1 săptămână by kokolino1998.
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Daven26

Pentru Fenix, sau Toross acum 3 luni 1 săptămână #2

• Delion
  • Deconectat
  • Novice Member
  • Thank you received: 1
Marș mă sclavule...Ți ar place sa o jupoi de itm? Vezi ca ce zici tu ea avea înainte de Crăciun nebunule....Tu i ai dat teapa la un sura cu 150 lei ca l ai mințit ca îi vinzi contul Tzuky,war ul cu King. Și chiar dacă ar fura cineva ceva pe sv nu este problema celor din STAFF,nu sunt ei de vina ca dau niște prosti ca tine itm le sau conturile.Așa ca singurul hot de aici ești tu;) Dorești sa ți se controleze negoturile...Dar unde ești mă aici,la împinge tava?
Ultima editare: acum 3 luni 1 săptămână by Delion.

Pentru Fenix, sau Toross acum 3 luni 1 săptămână #3

• kokolino1998
  • Deconectat
  • Novice Member
Barosane, să rugat de tine sa lasi si tu un raspuns la topicul asta ca sa o scoti din cacat, eu n-am furat deloc pe sv asta , pentru cine ma cunoaste stie , asa ca nu îmi veni tu aici cu pretexte, rog frumos cine comentează aiurea fără sens sa fie sancționat conform regulilor, pana raspunde unul din Fenyx, sau Toross

Pentru Fenix, sau Toross acum 3 luni 1 săptămână #4

• Biersack
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Ask ile...
  • Thank you received: 31
In primul rand...Stiu cine joaca pe contul Madness..
2) Itemele au fost cumparate,si tastez asta cu dovezi concrete..
3) Cum iti permiti sa acuzi tu despre respectiva ca a furat? Pe ce te bazezi cand tastezi aceste acuzatii ?

Pentru Fenix, sau Toross acum 3 luni 1 săptămână #5

• kokolino1998
  • Deconectat
  • Novice Member
Ok , când raspunde cineva din cine am zis aici, si imi controlează negoțul cu ea ,o sa va dovedesc cum a fost, voi ăștia care comentați la topicul asta sînteți niste maimuțoi care vreti sa o scoateți din cacat , mi-au zis mai mulți cum se roagă pe wapp, în fine , când controlează se vede destul de clar de unde provin itm care le-am împrumutat . Dovada am destul de clar , itm furate de ea aparțin lu' Dionis , eu le-am cumpărat de la el
Ultima editare: acum 3 luni 1 săptămână by kokolino1998.

Pentru Fenix, sau Toross acum 3 luni 1 săptămână #6

• Biersack
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Ask ile...
Nu tasta daca nu stii despre ce este vorba

Pentru Fenix, sau Toross acum 3 luni 1 săptămână #7

• Biersack
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Ask ile...
Prietene,te bate gramatica limbii,sa stii...Si ai grija la vocabular..

Pentru Fenix, sau Toross acum 3 luni 1 săptămână #8

• kokolino1998
  • Deconectat
  • Novice Member
Nebunule , eu zic sa iti dai 2 palme sa te trezesti putin , si nu te mai baga pana nu se controlează, tu acum te bagi exact ca musca in lapte , când se controlează si o sa vezi ca am dreptate nu o sa mai fii asta tare-n taste . PS : pana atunci te las si pe tine si pe alți maimuțoi sa comentați fără rost .

Pentru Fenix, sau Toross acum 3 luni 1 săptămână #9

• Biersack
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Ask ile...
Amice,nu ai.idee cu cine te certi,bine? Maimutoi sa le spui prietenilor.tai,clar ? Si mai.bine.iti dai tu o pereche de palme..

Pentru Fenix, sau Toross acum 3 luni 1 săptămână #10

• kokolino1998
  • Deconectat
  • Novice Member
Mă nu mai tasta , ca faci spune degeaba calmeaza-te , mai baga-ți 2 perechii de palme ca esti prea încordat.
Moderators: [MOD]Kate
Time to create page: 0.203 seconds