Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: DISCUTIE

DISCUTIE acum 6 luni 1 săptămână #1

• begios
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 70
In primul rand Innocento,veziti de jocul tau te rog,iar in al 2 lea rand daca vezi ca nu a intervenit nimeni in topic de ce il inchizi? Sau nu am fost destul de clar in subiect pt cine e deschis acest topic?
Subiectul a fost încuiat.

DISCUTIE acum 6 luni 1 săptămână #2

• [MOD]Guren
  • Deconectat
  • Moderator
  • Thank you received: 119
In ultimul rand, tu o sa ai ban permanent, si o sa tinem cont si de cele 10 abateri de pe cont.

T.C.

DISCUTIE acum 6 luni 1 săptămână #3

• [SGA]Torros
  • Deconectat
  • Administrator
  • Thank you received: 751
Begios vezi ca tu deja depasesti limitele bunului simt. Staff-ul nu este la dispozitia ta indiferent de perceptia ta. Indiferent cine crezi tu ca esti sau cat de bine te vezi noi nu suntem la dispozitia ta. Te-am mai avertizat odata sa-ti vezi proverbialul lung al nasului si vad ca tot continui. Vezi sa nu depasim limita rabdarii mele ca atunci nu o sa-ti mai placa urmarile. Te-am tolerat destul de mult spun eu. Chiar daca esti un jucator vechi asta nu-ti da dreptul sa stergi pe jos cu nimeni fie el jucator sau GM. Iti recomand sa iei o pauza si sa te gandesti de N ori inainte sa postezi ceva pe forum chiar daca te crezi indreptatit sa o faci.

Indiferent ce se intampla pe site/joc eu am ultimul cuvant si-ti recomand sa ma asculti fiind TU pe serverul meu si nu EU pe serverul tau. Chiar daca ti se pare incorect te sfatuiesc sa ma asculti.

Asta e ULTIMUL avertisment pe care ti-l transmit.

Discutie inchisa !
Următorii utilizatori v-au mulțumit: dragos15, Will, tntxplode, Lyte°, [MOD]Guren
Time to create page: 0.188 seconds