Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: DISCUTIE Staff

DISCUTIE Staff acum 3 săptămâni 6 zile #1

• Timy
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 36
Buna seara,in primul rand as vrea sa intreb daca se mai face vreo ceva la SV asta,pt ca e din ce in ce mai rau si se observa.Playeri din ce in ce mai putini,sv cade la intervale foarte scurte de timp si nimeni nu face nimic.Rog un membru staff sa spuna daca se mai poate face ceva in priviinta asta,barem sa stim una si buna,am fost destul amagit(parerea mea ca si player).Sper ca nu va iesi haos in acest topic.Multumesc.
Ultima editare: acum 3 săptămâni 6 zile by Timy. Motiv: Completare
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.

DISCUTIE Staff acum 3 săptămâni 6 zile #2

• Achre...
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 187
Pai s-au plictisit si ce'i din brs de la Sanja sa intre sa se dea pe liber , ca altfel nu au ce face , si sa vina cate un gunoi cu 80 500 cu bere din camuflaj sa dea si sa fuga ... Ca war nu dati , voi nu faceti nimic .. Legume de farmat ce sunteti .

Nu aveti ce face ? Plecati la farmat unde va e locu . :sick:

Voi atat asteptati sa se dea ei pe liber si poate mai apucati cate 1 itm de gramada , cum a'ti luat de la Sanja / Hateyee si cine mai stie de la care ...

Daca nu se mai da nimeni pe liber o saptamana, pariu ca ramane gol sv .
Ultima editare: acum 3 săptămâni 6 zile by Achre....
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amaterasu, Athoss, Lyte°, Grey

DISCUTIE Staff acum 3 săptămâni 6 zile #3

• Timy
  • Deconectat
  • Banned
Am impresia ca nu ai citit cu atentie ce am spus in topic.Nu vreau haos si scandal,ci doar un simplu raspuns din partea unui membru staff.O zi buna.

DISCUTIE Staff acum 3 săptămâni 5 zile #4

• Horus1
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 75
Achre... a scris:
Pai s-au plictisit si ce'i din brs de la Sanja sa intre sa se dea pe liber , ca altfel nu au ce face , si sa vina cate un gunoi cu 80 500 cu bere din camuflaj sa dea si sa fuga ... Ca war nu dati , voi nu faceti nimic .. Legume de farmat ce sunteti .

Voi atat asteptati sa se dea ei pe liber si poate mai apucati cate 1 itm de gramada , cum a'ti luat de la Sanja / Hateyee si cine mai stie de la care ...

Daca taceai filozof te faceai , Mucles când nu o sa mai abuzezi de sv atunci sa vb .nu te mai da mare la apa mica ; Si lasa arogantele pentru altii . Mai e un pic si trece anu de când sa promis o schimbare se mai face ceva ?
Ultima editare: acum 3 săptămâni 5 zile by Horus1. Motiv: abcd

DISCUTIE Staff acum 3 săptămâni 5 zile #5

• Delion
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 20
Achre... a scris:

Bai pacaliciule,sa ți reamintesc Cum stai pe 3 conturi la bătaie cu set pe lângă cerc:)) tocmai tu te ai găsit sa comentezi? :))) stai parcat și lasă omul sa și spună punctul de vedere,latrii destul pe sv,nu o face și aici....:)))))

DISCUTIE Staff acum 3 săptămâni 5 zile #6

• Achre...
  • Deconectat
  • Banned
Porchi,Daca taceai era mai bine ... Fac ce vreau ce pot si ce-mi permite jocu . Ce pot sa-mi faca ? Cand guita o purcica pe aici fara dovezi , doar vorbe ... Vorbe poate spune oricine , chiar si eu pot vb aiurea pe chat , trebuie dovezi nu vorbe . :sick: :sick: Hai guita in continuare . Ca doar stii ca eu sunt big boss pe sv ;) :whistle: B) Dispar eu ? dispare sv , valoare , playeri ;) B)

Despre Desperado nu o sa spun prea multe , decat 50k :sick: si baiatu nu stie sa faca diferenta intre normala si critica , deci nu merita atentie . :pinch: :pinch: :pinch:

PS : Gata farmatu pe azi ma nimicurilor ?Va laudati cu itm/dmg-uri si un war nu va permiteti cu noi astia "slabii" de pe sv ..... B)
Ultima editare: acum 3 săptămâni 4 zile by Achre....
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amaterasu

DISCUTIE Staff acum 3 săptămâni 5 zile #7

• Achre...
  • Deconectat
  • Banned
La voi e gata liberu de cand m-am mutat la blue B) B) B) Tu invata numerele apoi comenteaza pe aici , ca ti-au demonstrat cam multi ca nu ai scoala mai deloc ... Ca la multi ai gresit 37k cu 27k si chestii ... :sick: :sick: :sick: Cand ai luat 50k ai spus ca nu e asa , nu ai spus "boss mi-ai dat da nust cat , ca nu cunosc nr ala "5" "

Edit ....
What ?? Care si-a sters reply de deasupra sa para ca ca am facut 2x post .... :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch:
Ultima editare: acum 3 săptămâni 3 zile by Achre....
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amaterasu

DISCUTIE Staff acum 3 săptămâni 4 zile #8

• BubuLinuu
  • Deconectat
  • Novice Member
  • Thank you received: 7
Am zis sa ma uit daca mai traieste careva pe aici ... Sunteti din ce in ce mai multi :)) Aveti cu cine sa va bateti ? :)) Sau va conectati pe 2 conturi si pe 1 dati itmurile jos si va incercati dmg urile acolo ? :side: :side: :side: :side:

DISCUTIE Staff acum 3 săptămâni 3 zile #9

• Timy
  • Deconectat
  • Banned
Nu am scris destul de clar? Discutia este adresata pt un membru staff,daca aveti chef de cearta,certati-va in alta parte.Ziua buna.
Time to create page: 0.221 seconds