Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: Pentru Torros

Pentru Torros acum 1 lună 4 săptămâni #1

• Justina
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • SEFA
  • Thank you received: 858
Buna Torros!
Am o propunere pentru tine.
Te rog sa urmaresti acest video, nu dureaza mult, 2 minute.

Crezi ca ai putea sa ne bagi si noua dansuri asemanatoare? Tu ai putea sa ne bagi dansuri unice.
Vrem si noi o mica schimbare pe server... nu pokemon sau ceva de genul, dar o mica schimbare ne-ar ajuta serverul foarte mult.

Multumesc!
O femeie devine de neoprit din momentul în care realizează că merită mai mult!
Ultima editare: acum 1 lună 4 săptămâni by Justina.
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: AleJess, Nr1, tntxplodegaming

Pentru Torros acum 1 lună 4 săptămâni #2

• AleJess
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • Thank you received: 1093
Suuuuuperr, PRO!

Pentru Torros acum 1 lună 4 săptămâni #3

• XLD
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 159
Alaska ?

Pentru Torros acum 1 lună 4 săptămâni #4

• Justina
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • SEFA
Nu conteaza. Vreau sa faca si la noi pe server o mica schimbare. Da-o dracu de treaba de un an spune ca o sa incerce ca nu stiu ce. Nu ne tine la curent cu nimic daca a incercat barem sa schimbe ceva, sa faca ceva.
Hai Torros ca nu iti ia ani de zile sa faci o mica schimbare. Cat despre client ca este vechi ca nu stiu ce... lasa boss ca se poate orice pe lumea asta daca iti dai silinta.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Horus1, Nr1, WelyoN0

Pentru Torros acum 1 lună 4 săptămâni #5

• XLD
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 159
La ce putini bani a luat de când a fost faza cu clientu vechi ..ii putea face o schimbare totala..
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Scandall

Pentru Torros acum 1 lună 3 săptămâni #6

• Justina
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • SEFA
Buna, Torros. Este greu tare sa imi dai un raspuns, nu?
Mai Torros , daca erai presedinte tot aveai o zi libera... chiar nu poti sa dai un raspuns? Nu doar mie si fraierilor astora de pe aici... toti suntem niste fraieri pana la urma. Trebuie sa inteleg ca si tacerea este un raspuns? Daca este asa, te rog frumos sa inchizi tu acest topic iar eu am sa inteleg.
Ultima editare: acum 1 lună 3 săptămâni by Justina.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Nr1

Pentru Torros acum 1 lună 3 săptămâni #7

• [ADM]Ayumi
  • Deconectat
  • Administrator
  • Retired.
  • Thank you received: 4162
Faine mișcări, însă platforma pe care o prezinți este una mult mai nouă cu un client mult mai complex și flexibilitate mult mai mare.
Este foarte probabil să nu fie posibilă implementarea lor întrucât clientul actual este destul de vechi....
Ultima editare: acum 1 lună 3 săptămâni by [ADM]Ayumi.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Justina

Pentru Torros acum 1 lună 3 săptămâni #8

• Justina
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • SEFA
Mersi. Nu am spus sa bage dansuri exact la fel ci aseamanatoare, deoarece el poate baga dansuri unice. Nu trebuie sa modifice ceva la client. De exemplu dansul Gagnam style a putut sa il bage , a fost prin 2012, daca nu ma insel... Hai mai ce naiba, orice este posibil, daca vrei. Eu daca spun adevarul in fata, unii de aici se supara pe mine si nici nu ma mai baga in seama.
Nu trebuie modificat absolut nimic la client pentru a baga niste dansuri, iar clientul... merge modificat si el doar ca ii trebuie mult timp sa se ocupe de el.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Horus1, Nr1

Pentru Torros acum 1 lună 3 săptămâni #9

• C0br@
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Thank you received: 19
-Aoleu Justino ai inebunit de plictiseala pe metin.Te-ai tampit?Cum sa propui asa ceva.
-Acum ceva timp inainte de fuziune faceam sugestii de genul sa avem boabe zen in shop de x200 cadouri violet pentru fuluri tot de x200(ca noua de pe 2 jucam corect ne era greu sa dam la mana ) si daca ar fi facut s-ar fi evitat auto-clicker-ul.
-Voiam colorante roz ,verde ,albastru ,culori in plus.
-Elixire de alea mari de 1 mil pv rosii si albastre licori verzi si mov.
-Voiam critice si patrundere permanente sa se evite bug-ul la ele.
-Apele la fel sa se evite bug-ul.
-Frezele sa se faca de ala suport special ca pe alte servere(stiti voi la ce ma refer) Gen sa nu dispara cand dai click pe ea sa ai doar 4 freze in inventar si atat iar pentru evitarea bug-ului.

Si multe altele de genul chestii simple pe care le modifici tu cum vrei fara sa adaugi sau scoate ceva iar tu dai exemple de dans-uri.Pfoai pe ce metin te crezi ?:)))
@[ADM]Ayumi De "miscarile" pe care le-am enumerat si care au fost enumerate acum 4-5 ani ce spui de ele?Ce client?Ce platforma noua?Ce flexibilitate au?Hm?
Nu mi-o lua in nume de rau sau sa consideri ca te atac dar nu o spune ca si cum s-ar da interesul pentru ceva nou pe server.
Ultima editare: acum 1 lună 3 săptămâni by C0br@.

Pentru Torros acum 1 lună 3 săptămâni #10

• Justina
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • SEFA
C0br@ a scris:
-Aoleu Justino ai inebunit de plictiseala pe metin.Te-ai tampit?Cum sa propui asa ceva.
-Acum ceva timp inainte de fuziune faceam sugestii de genul sa avem boabe zen in shop de x200 cadouri violet pentru fuluri tot de x200(ca noua de pe 2 jucam corect ne era greu sa dam la mana ) si daca ar fi facut s-ar fi evitat auto-clicker-ul.
-Voiam colorante roz ,verde ,albastru ,culori in plus.
-Elixire de alea mari de 1 mil pv rosii si albastre licori verzi si mov.
-Voiam critice si patrundere permanente sa se evite bug-ul la ele.
-Apele la fel sa se evite bug-ul.
-Frezele sa se faca de ala suport special ca pe alte servere(stiti voi la ce ma refer) Gen sa nu dispara cand dai click pe ea sa ai doar 4 freze in inventar si atat iar pentru evitarea bug-ului.

Si multe altele de genul chestii simple pe care le modifici tu cum vrei fara sa adaugi sau scoate ceva iar tu dai exemple de dans-uri.Pfoai pe ce metin te crezi ?:)))
@[ADM]Ayumi De "miscarile" pe care le-am enumerat si care au fost enumerate acum 4-5 ani ce spui de ele?Ce client?Ce platforma noua?Ce flexibilitate au?Hm?
Nu mi-o lua in nume de rau sau sa consideri ca te atac dar nu o spune ca si cum s-ar da interesul pentru ceva nou pe server.

”Aoleu Justino” deja m-ai suparat cum ai intodus subiectul.
Pentru mine esti un anonim sau anonima si nu mi te exprimi astfel, asta sa fie clar.
Cat despre: freze, colorante si ce ai mai sugerat tu acolo, nu-i asa usor.
Clientul nostru este foarte vechi iar lui Torros ii trebuie mult timp pentru a se ocupa de el.
Daca vin cu niste propuneri/sugestii asta nu inseamna ca am innebunit sau m-am tampit, ok? Hai sa ne uitam la discutii generale si la intrebari-sugestii-bug-uri sa vezi acolo cate propuneri am facut doar eu, plus alti playeri.
Am deschis aceasta discutie cu gandul ca o sa raspunda sau ca o sa faca ceva, sau poate deja lucreaza la ceva, mai stii?
Daca vrei/vreti sa mai adaugati ceva la ce am sugerat eu, chiar va rog, dar tu nu ma lua cu ” aoleu Justino”, ” ai innebunit” , ” te-ai tampit”. Nu ne cunoastem si nu iti permit. Nu mi-o lua in nume de rau sau sa consideri ca te atac.
Ultima editare: acum 1 lună 3 săptămâni by Justina.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Nr1
Time to create page: 0.219 seconds