Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: Torros

Torros acum 6 luni 1 săptămână #1

• Justina
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • SEFA
  • Thank you received: 1221
imgur.com/a/6pFwZJi

Bună, Torros.

Uită-te puțin la unele topic-uri, să vezi câti playeri îți fac propuneri în legatură cu bug-urile, în fiecare topic pe care l-am făcut am specificat că-ți înțeleg situația, nu îți cer să-mi răspunzi imediat, nu înțeleg de ce îmi mai propui să fac topic-uri, când tu într-un an și patru luni nu mi-ai raspuns, pun pariu că mi-ai vazut topic-ul, dar la cât de „frustrată” sunt, ai decis să nu răspunzi.

Îți mulțumesc că mi-ai putut răspunde de această dată, ai schimbat total subiectul, eu am propus ceva, tu ai spus altceva. Ne-ai promis de mult timp mici schimbări pe server, unde sunt promisiunile făcute? Și noi avem viața noastră în afara server-ului, cu grijile și problemele noastre, dar totuși, nu mi se pare etic să faci diferențe intre playeri, răspunzându-le în funcție de preferințele tale.

Nu mai fac nici-un topic, nu este responsabilitatea mea, pot face ce mi-ai propus, pentru ce? Când spui foarte clar faptul că nu le vei rezolva cu siguranță, ci doar vei urmări.

Având în vedere că am atins unele puncte sensibile cu ce am menționat anterior, sigur o să te superi, dar acesta consider că este adevărul meu, din perspectiva mea, fiecare avem punctul nostru de vedere, iar acesta este al meu, țin să-ți mulțumesc din nou pentru că ai putut să-ți rupi câteva minute din timpul tău să poți răspunde, o seară frumoasă, toate cele bune.

! ROG TOȚI PLAYERII SĂ NU INTERVINĂ !
Ultima editare: acum 6 luni 1 săptămână by Justina.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Nr1, Grey

Torros acum 6 luni 1 săptămână #2

• [SGA]Torros
  • Deconectat
  • Administrator
  • Thank you received: 779
Te-am rugat sa faci asta pentru ca nu pot sa urmaresc N topicuri pe aceeasi tema. Daca nu sunt toate centralizate si detaliate nu pot sa le urmaresc. Deasemenea "bug tais" nu ma ajuta. Daca sunt postari in care mi se spune ca este un bug la nu stiu ce fara sa mi se dea detalii cum se produce bugul respectiv cum as putea sa va dau un raspuns?

Daca nu doresti sa faci asta iti respect dorinta dar din pacate nu o sa pot rezolva nimic daca nu stiu detaliat ce se intampla si cum.

PS: Nu am preferinte in ceea ce priveste jucatorii. Intervin atat cat pot si cat timpul mi-o permite. Imi pare rau ca nu mai raspund atat de mult sau de repede ca alta data. O zi buna
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Scandall

Torros acum 6 luni 1 săptămână #3

• Amaterasu
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • Memento mori.
  • Thank you received: 977
1 la mana, Torros, eu inteleg la ce te referi, dar nu este o idee buna ca toate bugurile si erorile de joc sa fie centralizate pe forum. Ar dura inca 3 luni pana s-ar rezolva si pana atunci ar profita toti de ele.
Exemplu fiind bugul de la depozit cand puteai sa dublezi absolut orice lingou de cate ori voiai. Cat a durat pana s-a rezolvat? 1 luna, 1 saptamana si 2 zile. Daca se posta despre el detaliat pe forum, oare cati ar fi avut sute de kkk? Mai am si alte exemple, dar ati inteles ideea.
2 la mana, nu cred ca este de datoria jucatorilor sa centralizeze bugurile intr-un topic special, care oricum s-ar face si ala peste 6 luni cum a fost cel cu DMG-urile, ca sa evitam sanctiunile de la Fan Art. Fiecare bug in parte a fost transmis mai sus, detaliat si tot nu s-a rezolvat pentru ca si caci ca fiindca..
Ar trebui sa mai revizuiesti caietul de sarcini al unora care oricum au prea mult timp liber si de facut, tot nu se face nimic. In curand o sa ne spui sa ne facem singuri si eventurile, pardon, sa ne facem eventurile, ca nu se fac.

Nu o lua in nume de rau, nu asta mi-a fost intentia, dar uneori trebuie mai mult efort si din partea ta, pentru ca sv doar pe tine te mai are. Stim ca e limitat de timp efortul, dar si cand este facut, trebuie sa se simta.

O saptamana faina in continuare!
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Timy, Grey
Time to create page: 0.193 seconds