Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă
  • Page:
  • 1
  • 2

SUBIECT: Discutie

Discutie acum 3 săptămâni 6 zile #1

• Derbedeu94
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 19
Buna seara,domnule torros,noi avem nevoie de un shield pt a ramane serverul curat si sa dispara toate hack-urile,cat despre cufere clar de luna,medalia harniciei nu cred ca ne este de folos prea mare cand toti care vor lvl gen Avastx2 face 115 in 60 de minute.Tin sa cred ca clasicismul serverului se va stinge incet incet si dumneavoastra ca si admin uitati de problemele serioase de pe Sv1.
I'm still No1
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.

Discutie acum 3 săptămâni 5 zile #2

• Justina
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • SEFA
  • Thank you received: 1071
Buna Torros,in legatura cu update-urile pe care le faci...sunt multumita ca in sfarsit se face ceva la server.
1. Consider ca preturile in item shop au fost modificate gresit (ex. Pret vechi : 60 md un metal magic, un schimba 6/7 15md; Pret nou: 10md un schimba 6/7, 40md un metal magic) . Daca scazi un pret scade la toate la fel...cum le mai scazusei acum ceva timp dar pe toate cu acelasi procent.
2. Daca tot bagi pvp nou probabil de level 115 ar trebui sa scoti cadourile de pe server deoarece toti profita ca sa faca levelul.
3. Fulurile care pica din cadouri le pui simplu la acelasi npc la un pret decent de 100kk 200fuluri(restul fiind nefolositor din cadouri).
4. Apoi ai putea baga frumos in Imha (mapa ce este implementata pe server) orice mobi vrei tu...nu trebuie sa implementezi ceva...poti baga si caini dar cu alta experienta(sa se poata faca level 115 acolo in cateva ore decent ) . E ceva simplu si foarte usor...cred ca ceva mai simplu de atat nu s-ar putea face.
E decizia ta.
Ce frumos e atunci când cineva te minte şi tu ştii adevăul, dar acea persoană nu recunoaşte nimic.♡
Ultima editare: acum 3 săptămâni 5 zile by Justina.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: NinjaForMe, Nr1, Grey

Discutie acum 3 săptămâni 5 zile #3

• Jade
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 5
Dacă cei din staff nu se ocupă cu absolut nimic,nici măcar să facă noapte/zi și să bage ratele(nu mai spun despre alte evenimente,că doar na,necesită prea multă implicare)nu prea văd cum s-ar apuca alți playeri. Să fim realiști,în momentul de față servărul se află într-o situație deplorabilă ,fără supărare.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Justina

Discutie acum 3 săptămâni 5 zile #4

• Scandall
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Castig,cu asta ma ocup!!!
  • Thank you received: 148
Begios tu nu esti in stare sa dai sfaturi nimanui odata ce nu stii sa te legi singur la sireturi dar altcv mai serios....iar daca imi mai scrii numele intr un topic te bat pe joc pana iti schimbi numele la toate caracterele sa nu te aflu pe care esti,norocu tau ca a ieftinit aia de schimbat numele.Puteai spune ''x y z'' fara sa dai un nume suferindule.

Iar parerea despre schimbarile facute acum recent..sunt super nu am ce comenta.
Știi ca nu îmi pasa, știi ca nu ascult pareri!
Mereu evoluez, nu rămân cine am fost ieri.
Mereu am 3 Asi in maneca,al 4lea sunt eu.
Ultima editare: acum 3 săptămâni 5 zile by Scandall.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: NinjaForMe, Amaterasu, W1nNstoN

Discutie acum 3 săptămâni 5 zile #5

• W1nNstoN
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Viața în alb-negru, plină de culoare.
  • Thank you received: 164
Ar fi mai corect sa se dea cal armat la toti si nu o zic pentru mine pentru ca am mai mult de 30 de conturi cu cal armat dar unul care s a apucat acum 2 luni si are de exemplu bio la tablite sau crengi de ce sa nu aibe cal?? Sa faca un cont nou pentru cal??
Justina nu ar trebui sa se bage doar o mapa de crescut ci 2 sau 3 , una ar duce la batai,injuraturi,certuri,reclamatii(daca eram mai multe ''ch-uri'' era alta treaba).Cat despre cadouri daca eu am facut 107 , respectiv 108 din cadouri iar tu si multi alti 115 atunci sa se faca in continuare.Cum a scazut preturile din item shop la schimba ,add,metal o sa scada si pe joc , unul nou care intra si vede ca un schimba/add e 10kkk se ia de cap, sa nu mai zic de metal care e 50kkk
După tobă îmi bate inima și îmi cânta sufletu'
Din ce în ce mai tare atunci când joacă ''U".
Ultima editare: acum 3 săptămâni 5 zile by W1nNstoN.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amaterasu

Discutie acum 3 săptămâni 5 zile #6

• Derbedeu94
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 19
Scandall a scris:
Begios tu nu esti in stare sa dai sfaturi nimanui odata ce nu stii sa te legi singur la sireturi dar altcv mai serios....iar daca imi mai scrii numele intr un topic te bat pe joc pana iti schimbi numele la toate caracterele sa nu te aflu pe care esti,norocu tau ca a ieftinit aia de schimbat numele.Puteai spune ''x y z'' fara sa dai un nume suferindule.

Iar parerea despre schimbarile facute acum recent..sunt super nu am ce comenta.

Eu cred ca sunt in masura sa dau sfaturi odata ce eu am donat/donez,tu nu.Te-am dat ca si exemplu pt ca tu ai fost singurul caare a facut lvl cu hack si la viteza.Cat despre batut,am impresia ca e exact invers.
I'm still No1

Discutie acum 3 săptămâni 5 zile #7

• Horus1
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 85
1. da cateva schimbari bune dar se putea si mai bine ,
2. cat tine despre '''SFATURI'' daca esti platitor de taxe de-ce sa nu dai si sfaturi e ceva normal,
3. cat se va juca cu ''hack ''' nu va fi o imagine prea buna ,, ..... ;)

Discutie acum 3 săptămâni 5 zile #8

• Amaterasu
  • Conectat
  • Perfect Master
  • Memento mori.
  • Thank you received: 969
W1nNstoN a scris:
Ar fi mai corect sa se dea cal armat la toti si nu o zic pentru mine pentru ca am mai mult de 30 de conturi cu cal armat dar unul care s a apucat acum 2 luni si are de exemplu bio la tablite sau crengi de ce sa nu aibe cal?? Sa faca un cont nou pentru cal??
Justina nu ar trebui sa se bage doar o mapa de crescut ci 2 sau 3 , una ar duce la batai,injuraturi,certuri,reclamatii(daca eram mai multe ''ch-uri'' era alta treaba).Cat despre cadouri daca eu am facut 107 , respectiv 108 din cadouri iar tu si multi alti 115 atunci sa se faca in continuare.Cum a scazut preturile din item shop la schimba ,add,metal o sa scada si pe joc , unul nou care intra si vede ca un schimba/add e 10kkk se ia de cap, sa nu mai zic de metal care e 50kkk

De acord cu prima parte, plus ca stiu un jucator extrem de vechi pe aici, de pe vremea dinozaurilor ce de-a lungul anilor nu si-a permis cal armat / militar. E un ninja muncitor, de 115, prin nu stiu ce minuni a reusit sa ia si king pe el, dar inca se chinuie cu o martoaga de cal de lvl 1. Imi amintesc ca mi-a si marturisit odata ca ii vine sa se lase de joc cand ii vedea pe toti cu armat, iar el abia, abia isi facea treaba cu calul lui schiop, murea de rusine. Inainte sa isi cheme calul se teleporteaza la distanta de 1-2 mape de map 1/2, apoi il cheama si merge calare voios pana la destinatie.
Pentru un biet jucator ca el as da cai armati si pentru cei vechi si ambitiosi.
Il respect si nu vreau sa dau nume, ca se supara Fulger / Spendition.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: W1nNstoN, Scandall

Discutie acum 3 săptămâni 5 zile #9

• tntxplodegaming
  • Deconectat
  • Senior Member
  • New & Misty
  • Thank you received: 67
Propunerea aia cu mapele ar fi ok, pentru level 105-110 o mapa, alta ptr 110-115, gen mapa cu Gnoli/Troli cum am mai vazut pe alte servere...

Daca nu vin cu basme...si consider ca este implementabil si pe Tim.. deoarece cand am vazut eu asta .. am vazut-o pe un server mai vechi, ati putea implementa mapa cu minotaurul (boss care dropeaza un cufar).. acesta dropand armuri posedate sau upgrade-uri pentru Otel--->Posedata..

Toate se pot face.. daca v-ati putea dedica putin timp domnule Torros, sigur le puteti face.

Begiosule, ne doare la pepeni de ce ai donat tu... daca ai donat ai facut-o ca sa ai un avantaj pe server nu ca sa ai dreptul sa decizi ceva:)

Justino, odata ce restu au facut din cadouri, inclusiv tu.. nu vad de ce sa nu faca si altii in continuare.. prea mult plangi...
Cum ar fi ca eu acum sa astept rata ca sa cresc in alea 2 ore odata pe zi cand tu faci din cadouri triplu in acelasi timp, prea multa prostie zic eu...
Ultima editare: acum 3 săptămâni 5 zile by tntxplodegaming. Motiv: edit
Următorii utilizatori v-au mulțumit: AleJess

Discutie acum 3 săptămâni 5 zile #10

• Justina
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • SEFA
  • Thank you received: 1071
Misty, tu mananci prostie pe paine, te rog eu calmeaza-te.
Nu stiu ce ati inteles voi, dar...e grav.
Ce frumos e atunci când cineva te minte şi tu ştii adevăul, dar acea persoană nu recunoaşte nimic.♡
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Nr1
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.216 seconds