Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă
  • Page:
  • 1
  • 2

SUBIECT: PROBLEME MARI IN CC

PROBLEME MARI IN CC acum 2 săptămâni 2 zile #1

• PyKoTIM
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 1
Va salut,

Am si eu o intrebare:

In camera de cristal se creste cu programari?adica trebuie sa intri cu 5 ore inainte sa tii randul?nu inteleg ...spre exemplu am vrut sa cresc in seara asta insa nu am avut nici o sansa...motivul stai la rand. nu stiu,nu mi se pare normal ca sa cresc la comanda....nu imi permite timpul sa stau dupa alti.Exista vreun regulament?vreau un raspuns de la un GM. Ori sa faca in asa fel sa implementeze 3-4 camere de cristal,precum e si v2...inteleg cu toti vrem sa crestem insa,mi se pare ciudat sa cresti cand vor altii...GM vreau un raspuns de la tine.Si spune-mi te rog daca este permis sa cresc ,in contitiile in care cineva creste tot acolo.(SA zicem sunt 5 jucatori pe lista de asteptare fiecare vor sa stea cate 2 ore,ce facem in cazul asta?inchidem jocul si intram a doua zi?)
Subiectul a fost încuiat.

PROBLEME MARI IN CC acum 2 săptămâni 2 zile #2

• Scandall
  • Conectat
  • Senior Member
  • Castig,cu asta ma ocup!!!
  • Thank you received: 148
Ma regulamentu era altu,doar ca acum 1zi [GM] Ebysu a dat edit si a completat cu lucru asta ''KS nu esti permis daca este altu nu ai voie sa te bagi peste el etc..''
Inainte era ca se sanctioneaza daca dai doar risipa in timpu ratelor in rest puteati creste si 10odata in acea camera si ce rand?De unde stie GM cine a fost primu,pe ce baza,pe care e mai convingator in pm sau cum?
Mai jos ai dovada ca era altu regulamentu pana acum 1zi si nu vb aiurea,oricum poti bate si peste altu ca nu faci KS,odata ce bati tu mobi iti iei propria experienta nu de la celalalt iar un GM nu poate stii care a fost primu,ca asa iti faci si tu un ss pe la 3amiaza si il dai seara ii zici ca de atunci astepti si celalalt s a bagat peste tn.
Ai aici regulamentu pt ratele de 200%.
Aici
Oricum regulamentu se poate schimba si maine,e in functie de persoanele care sunt implicate in acea problema.
Știi ca nu îmi pasa, știi ca nu ascult pareri!
Mereu evoluez, nu rămân cine am fost ieri.
Mereu am 3 Asi in maneca,al 4lea sunt eu.
Ultima editare: acum 2 săptămâni 2 zile by Scandall.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amenintarea

PROBLEME MARI IN CC acum 2 săptămâni 2 zile #3

• Spans
  • Deconectat
  • Novice Member
  • Thank you received: 17
Din cauza nesimtirii lui Begios, care se crede el superior tuturor s-a ajuns la acest scandal, pana acum toti s-au inteles cu vorba buna,dar când tu astepti la rand ca asa te-ai inteles cu ala care creste si vine Begios si spune, citez ''De la 8 intru eu ca atunci se baga rata'' normal ca trebuie sa se ia masuri, acum begios nu a inteles ca doar pe timpul ratelor se aplica aceasta regula, si sta cu un cont in camera de cristal afk si spune ca el este la rand, cu toate ca are 115, am sa va las o dovada mai jos!

Spuneti si voi, ce cauta el la lvl 115 in camera de cristal, nu doar ca sa faca pe ambitiosul prost?
Ebysu nu il bana, dar in seara aceea eu eram acolo, si atunci Ebysu la avertizat in nenumarate rânduri, dar el a continuat sa fie nesimtit, asa ca a luat ban... simplu...
P.S. nici macar itm cu monstri nu avea ca il bateau monstri din camera
Begios, ai spus ca ma reclami, nu am vazut reclamatia aia, dar am pe filmare când dadeai de inteles ca ma postezi, de ce nu m-ai postat?
Ultima editare: acum 2 săptămâni 2 zile by Spans.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: PyKoTIM

PROBLEME MARI IN CC acum 2 săptămâni 1 zi #4

• PyKoTIM
  • Deconectat
  • New Member
am si eu video cu begios. la fel face cu toata lumea,insa ce sa vezi am iesit dupa ce s a luat de mine dupa nimeni nu mai batea acolo,,,...defiecare data vine in cc vine pt altcineva,un exemplu e Astera,begios e bodyguardul ei

PROBLEME MARI IN CC acum 2 săptămâni 1 zi #5

• Timy
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 61
Daca am contul acolo ca sa-mi tin rand sa pot creste,nu vad problema.?Urma sa aduc cont la crescut,dar trebuia sa vi tu tarzan si sa te arunci pe trb.E simplu zic eu,Atata timp cat toate persoanele respecta randul inseamna ca si tu tre sa faci la fel.Daca e nevoie voi ruga jucatorii care erau la rand in camera sa posteze si ei sa vedem cine are dreptate si cine nu :D. Si vezi ca ai gresit sectiunea :))
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Seyra

PROBLEME MARI IN CC acum 2 săptămâni 1 zi #6

• PyKoTIM
  • Deconectat
  • New Member
BA TU NU VEZI CA ESTI UN CAZ NEFERICIT PT TOTI?MINTE UNUL...INSA TOTI ACUM?>TU ESTI CEL CORECT....

PROBLEME MARI IN CC acum 2 săptămâni 1 zi #7

• Spans
  • Deconectat
  • Novice Member
  • Thank you received: 17
Nu an gresit sectiunea begios, i am dat raspuns baiatului aluia, cat despre jucatorii care erau la rand... unde-s??? Eu nu vad pe nimeni, ti am pus filmare sa vezi si tu, poate eu nu mai vad bine
Ultima editare: acum 2 săptămâni 1 zi by Spans.

PROBLEME MARI IN CC acum 2 săptămâni 1 zi #8

• Seyra
  • Deconectat
  • New Member
În primul rand PyKo când am ajuns în camera de cristal era un sura lvl 96 care mi-a spus sa bat eu. Cat băteam a venit o samanca lvl 80 Arswyd care a întrebat cât stau si aștepta la rand. Tu fără sa întrebi a cui este rândul după mine ai întrat peste mine sa bati... Sa spui de unde pina unde.. Ce regulament.. Ca tu vrei sa crești peste nol.. si sa injuri.
Nu mai face pe grozavu PyKo ca tu ești cel vinovat și vor confirma și cei care stăteau la rand și Begios era atunci și a văzut.
Nu este bodyguardul meu și pur și simplu a văzut ca tu mereu nu îți aștepți rândul. Cu stima Astera

PROBLEME MARI IN CC acum 2 săptămâni 1 zi #9

• Horus1
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 85
Spans a scris:
Din cauza nesimtirii lui Begios, care se crede el superior tuturor s-a ajuns la acest scandal, pana acum toti s-au inteles cu vorba buna,dar când tu astepti la rand ca asa te-ai inteles cu ala care creste si vine Begios si spune, citez ''De la 8 intru eu ca atunci se baga rata'' normal ca trebuie sa se ia masuri, acum begios nu a inteles ca doar pe timpul ratelor se aplica aceasta regula, si sta cu un cont in camera de cristal afk si spune ca el este la rand, cu toate ca are 115, am sa va las o dovada mai jos!

Spuneti si voi, ce cauta el la lvl 115 in camera de cristal, nu doar ca sa faca pe ambitiosul prost?
Ebysu nu il bana, dar in seara aceea eu eram acolo, si atunci Ebysu la avertizat in nenumarate rânduri, dar el a continuat sa fie nesimtit, asa ca a luat ban... simplu...
P.S. nici macar itm cu monstri nu avea ca il bateau monstri din camera
Begios, ai spus ca ma reclami, nu am vazut reclamatia aia, dar am pe filmare când dadeai de inteles ca ma postezi, de ce nu m-ai postat?

o abureala de 2 lei ; ce tot se schimba regula in cc ; inainte cine era cel mai tare ala crestea. ; cel mai bine e sa puna lacat in cc, :woohoo: :woohoo:

PROBLEME MARI IN CC acum 2 săptămâni 1 zi #10

• Timy
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 61
Spans tu nu te mai baga ca tanga stii tu unde,si asteapta-ti linistit sa ti se duca alea 50 de zile,cat depsre pyko,intra cand vrea el in CC peste altii si crede ca face el reguli.Regula e simpla se sta la rand,nu se sta la rand,pleci mapa.Si crede-ma asta pyko smardoiu,ca atata timp cat nu e rata te bat non stop pana inveti sa-ti respecti colegii.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.207 seconds