Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: DISCUTIE.

DISCUTIE. acum 1 săptămână 3 zile #1

• qBegios
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 3
Salutare,vreau sa fac acest topic pt a cere o parere PRO/CONTRA in legatura cu activitatea lui Ebysu pe joc.Sunteti de acord ca Ebysu merita sa fie GM si ca isi face treaba cum trbuie?Asa ca voi incepe eu si as ruga toti colegii care vor posta sa nu creeze haos pt evitarea certei.Multumesc :D

CONTRA,Ebysu nu merita sa fie un Game Master odata ce baneaza inutil si modifica regulamentul dupa bunul sau plac.
''El corason me duele''
Ultima editare: acum 1 săptămână 3 zile by qBegios. Motiv: Completare
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amaterasu, Derbedeu94

DISCUTIE. acum 1 săptămână 3 zile #2

• Spans
  • Deconectat
  • Novice Member
  • Thank you received: 17
S-a trezit si asta, dai ma drumu si impuscate...
nu vrei sa fii tu GM?
Pro/ GM Ebysu vreau sa ramana, cu toate ca a exagerat cu banarile!
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Biersack

DISCUTIE. acum 1 săptămână 3 zile #3

• qBegios
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 3
Am cerut doar pareri pro sau contra,nu vreau sa fiu nimic decat un simplu jucator si am specificat CLAR in ce consta acest topic,incaodata te rog fara certuri sau discutii inutile,multumesc.
''El corason me duele''
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Derbedeu94

DISCUTIE. acum 1 săptămână 3 zile #4

• Ezeisa
  • Deconectat
  • Master
  • Alien Kitty :')
  • Thank you received: 226
Hai că m-ai făcut să râd. În fond, care este finalitatea acestui topic? "Demiterea" din funcție?

O să îți răspund obiectiv, GMii nu sunt aleși sau menținuți în funcție de afinitățile pe care le avem noi, jucătorii. Fie că vrei să recunoști, fie că nu, omul a intrat în măsura în care i-a permis timpul și s-a ocupat așa cum a putut (considerat). De acord cu faptul că poate a comis erori, chiar și eu i-am sesizat la un moment dat o problemă, însă a avut toată bunăvoința de a asculta ce am de spus și a-și asuma răspunderea pentru ce a făcut, ceea ce este de apreciat.

Hai să nu uităm, totuși, că fiecare are viață personală și (așa cum am precizat în alt topic) nu avem disponibilitate imuabilă.
Făcând abstracție de asta, trebuie să admitem și faptul că în ceea ce privește reclamațiile ce au drept motivație "programele interzise", videoclipurile pot induce în eroare/pot fi alterate, iar voi știți mai bine acest aspect.

Nu spun că este cel mai bun GM sau că nu greșește, așa cum nu spun nici că sunt de acord cu soluțiile pe care le acordă în unele cazuri, însă își dă silința să facă ceva pentru voi, iar pentru faptul că a acționat contrar așteptărilor în anumite momente, nu înseamnă că trebuie să dăm la o parte momentele în care a "închis ochii" față de lucrurile pe care le făceați. Chiar și în cazul tău a comis o "eroare", Begios, când aveai oteb-ul și deasupra lista de prieteni. Trebuia să-l acuzi și reclami atunci pentru lipsa corectitudinii, mi se părea mai justificat.

Spor la joc!
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Grey

DISCUTIE. acum 1 săptămână 3 zile #5

• [GA]Fenyx
  • Deconectat
  • Moderator
  • Thank you received: 1619
De cand sunt eu prin STAFF ul asta....nu stiu daca s a intamplat ca un GM sa fie exclus din echipa ca asa a vrut jucatorul x.
Cand un GM greseste....aveti o gramada de variante sa semnalati treaba asta.
Printre altele...deaia sunt ``io``aici...sa indrept anumite lucruri...intelegi BEGIOS???
Iti place la nebunie sa te legi de orice...ce tine de Ebysu.
Am vazut treaba asta...si nu numai eu...pana si jucatorii.
Dar cum eu sunt baiat intelegator...iti voi face pe plac...
Il voi exclude pe GM Ebysu din STAFF...in ziua in care iti va da el personal...ban IP.
Sper sa fi multumit.

Discutie inchisa!!!
Time to create page: 0.194 seconds