Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: Recuperare ITEME si DONATIE

Recuperare ITEME si DONATIE acum 2 luni 1 săptămână #1

• bl00dmaster
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 2
Buna ziua , dupa ani intregi ce am reusit sa-mi recuperez contul pe care jucam si pe care am bagat o suma destul de importanta in cont , mi-am recuperat contulGOL PUSCA. Am tot luat legatura cu [GM]Ebysu care mi-a dat un raspuns fiind acela ca el imi vede itemele pe cont si iteme in item shop dar ghici ce atat CONTUL cat si ITEM SHOP-ul imi este gol fara nici macar o arma . As dorii sa mi se restaureze fiecare item care il aveam pe cont . Sau sa mi se dea restart la cont de la ultimele accesari din 2014-2015 de cand aveam caracterul FULL .

Mai jos atasez fotografii cu discutia avuta cu [GM]Ebysu si dovada clara a faptului ca contul imi este mai chel ca un caracter de lvl 1 .

imgur.com/a/0NZrks6

Astept rezolvarea problemei cat de repede s-ar putea , fiind spuse sa nu mai dureze ani si pentru recuperarea itemelor
Subiectul a fost încuiat.

Recuperare ITEME si DONATIE acum 2 luni 1 săptămână #2

• florine323
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 498
Hmmm..discutie..ce discutie ca nu vad sa iti fi raspuns la pm...Daca ai avea ceva printuri cu itemele...ai face ceva dar nu cred...

Recuperare ITEME si DONATIE acum 2 luni 1 săptămână #3

• bl00dmaster
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 2
Tata nu stiu ce te bagi in seama ? eu astept sa-mi raspunda un GA , SGA , SGM . Parerea ta este nula .

Odata ce am donat si am bagat mai multe milioane in cont , decat ti-ai cumpara tu o masina , nu ai mai raspunde nul :D

Si daca citesti bine vezi acolo ca i-am scris am dat relog , si din cate stiu se sterge conversatia ;)

Mersii
Ultima editare: acum 2 luni 1 săptămână by bl00dmaster.

Recuperare ITEME si DONATIE acum 2 luni 1 săptămână #4

• Ebysu
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • Soldier´s Life
  • Thank you received: 569
Cand ai timp sa ma cauti pe joc sau pe mail Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. , ca sa inteleg problema ta mai bine. Vedem dupa cum te putem ajuta.

Discutie inchisa!!!

Time to create page: 0.185 seconds