Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: De ce nu se fac aplicatii pentru MOD in joc?

De ce nu se fac aplicatii pentru MOD in joc? acum 4 săptămâni 1 zi #1

• homealone
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 5
Buna ziua !Deschid acest subiect poate delicat ,dar pur si simplu vreau sa stiu de ce nu se fac aplicatii pentru moderatori pe joc.Ca o sugestie as spune ca fiecare moderator sa fie ales cu un asa zis mandat ca sa fie mai democratic ,si sa dea sansa mai multor playeri sa aplice.Eu unul joc de ceva timp si mi-as fi dorit sa detin o astfel de functie.Mi-ar place sa luati in considerare sugestia mea ,ar fi ceva frumos ca lumea sa poata sa isi aleaga indrumatorii.
Subiectul a fost încuiat.

De ce nu se fac aplicatii pentru MOD in joc? acum 4 săptămâni 1 zi #2

homealone a scris:
Buna ziua !Deschid acest subiect poate delicat ,dar pur si simplu vreau sa stiu de ce nu se fac aplicatii pentru moderatori pe joc.Ca o sugestie as spune ca fiecare moderator sa fie ales cu un asa zis mandat ca sa fie mai democratic ,si sa dea sansa mai multor playeri sa aplice.Eu unul joc de ceva timp si mi-as fi dorit sa detin o astfel de functie.Mi-ar place sa luati in considerare sugestia mea ,ar fi ceva frumos ca lumea sa poata sa isi aleaga indrumatorii.

Lumea sa isi aleaga indrumatorii? xD
De unde stie lumea ce experienta si cunoastere are x privind jocul, pentru a fi ales?
Moderatorii in game sunt ultima problema pentru acest sv, care oricum nu isi au rostul si nici nevoie nu este. Sa ne ocupam de restul problemelor mai importante, iar pamfleturile sa le lasam pe urma.

De ce nu se fac aplicatii pentru MOD in joc? acum 3 săptămâni 4 zile #3

• Krisztofer
  • Deconectat
  • Novice Member
  • Kieran
  • Thank you received: 25
Sunt destui nu trebuie mai multi

De ce nu se fac aplicatii pentru MOD in joc? acum 3 săptămâni 11 ore #4

• [SGA]Torros
  • Deconectat
  • Administrator
  • Thank you received: 835
Deocamdata avem suficienti moderatori. O sa tin cont de sugestia ta pe viitor.

Discutie inchisa !
Time to create page: 0.182 seconds