Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă
  • Page:
  • 1
  • 2

SUBIECT: miracles ( cu bug , modate , bere ) vs Leonidas

miracles ( cu bug , modate , bere ) vs Leonidas acum 2 luni 3 zile #1

• Daven26
  • Deconectat
  • Novice Member
  • ~ Daven Srv 1 ~
  • Thank you received: 26

Am sters Def / attack . Ca e neinteresant,ca oricum spunea ca am tigru pe mine .... si 5/5 ....

Sa nu mai latri ca nu am dmg , pinochio . Cand tu fugi pe acolo sa bagi ba def war ba ninja , sa nu iei dupa cum se vede mai sus .
De tine ramane doar camuflaju,berea si fuga sa ai dmg .
Sa nu mai spui 27k la 37,6k , sau daca nu stii numerele 3= trei , 2= doi . :pinch:

Am lasat sa se vada bugu la leu / bere / si hh-ul de la modate . De care ma acuza porchi si restu . Ca dau cu buguri sau ca daca intra Ebysu ies de la bataie ca am modate .
Ultima editare: acum 2 luni 3 zile by Daven26.
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Athoss, Grey

miracles ( cu bug , modate , bere ) vs Leonidas acum 2 luni 3 zile #2

• sack
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 3
Daven26 a scris:

Am sters Def / attack . Ca e neinteresant,ca oricum spunea ca am tigru pe mine .... si 5/5 ....

Sa nu mai latri ca nu am dmg , pinochio . Cand tu fugi pe acolo sa bagi ba def war ba ninja , sa nu iei dupa cum se vede mai sus .
De tine ramane doar camuflaju,berea si fuga sa ai dmg .
Sa nu mai spui 27k la 37,6k , sau daca nu stii numerele 3= trei , 2= doi . :pinch:

Am lasat sa se vada bugu la leu / bere / si hh-ul de la modate . De care ma acuza porchi si restu . Ca dau cu buguri sau ca daca intra Ebysu ies de la bataie ca am modate .

Cat de idiot poti fi:))Stii foarte bine ca bugul a mount se vede la caracteristicile caracterului nu la inventar.Lasa-te.

miracles ( cu bug , modate , bere ) vs Leonidas acum 2 luni 3 zile #3

• KesperX
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 252
Lăsai mă că ei nu sunt învățați cu dmg-uri ca astea...ei se bucură când dau 26,27k cu bere și probabil daia dau vina pe buguri,modate și nu știu mai ce.Ei își vând itm 10/50 sa cumpere cu def și mai vor sa aibe si dmg mare :)
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Daven26, Grey

miracles ( cu bug , modate , bere ) vs Leonidas acum 2 luni 3 zile #4

• sack
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 3
KesperX a scris:
Lăsai mă că ei nu sunt învățați cu dmg-uri ca astea...ei se bucură când dau 26,27k cu bere și probabil daia dau vina pe buguri,modate și nu știu mai ce.Ei își vând itm 10/50 sa cumpere cu def și mai vor sa aibe si dmg mare :)

Ce mai clantaniti cu printuri editate:)))

miracles ( cu bug , modate , bere ) vs Leonidas acum 2 luni 3 zile #5

• Daven26
  • Deconectat
  • Novice Member
  • ~ Daven Srv 1 ~
Eu credeam ca se vede montu , in loc la papucii de vand / inel sau la altii li se vedea calu sus dar ei nu aveau calu ..... ei stiu mai bine , ca ei acuza ... deci ei il folosesc dar cam degeaba ... :sick: :sick: :sick:

miracles ( cu bug , modate , bere ) vs Leonidas acum 2 luni 3 zile #6

• Justina
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • SEFA
  • Thank you received: 782
:)))) Daca ma suparati va arunc print-uri cu iteme modate sau cum imi spuneti de bugg-uri.
Puteai sa spui in fata ca la mine te referi la faza cu imaginea de cal. Si nu, nu ma simt sau ceva, dar vad ca nu ai tupeu sa spui in fata ce ai de zis. :evil:
Prefer să deranjez cu adevărul decât să fac pe plac cu lingușiri.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Nr1

miracles ( cu bug , modate , bere ) vs Leonidas acum 2 luni 3 zile #7

• Daven26
  • Deconectat
  • Novice Member
  • ~ Daven Srv 1 ~

15k atacu sabie .... Si fara grupa cu atac ca eu nu am nev dupa cum se vede B) B) B)

Tot asa plangeai , ca am buguri :)))))))))))

15k pe cel mai slab skill de la war ma ... Tu de pe waru tau doar visezi la dmg-uri din astea fara bere .... :pinch:

Si mereu la gramada spui ca am 60def war,cand dai pe war si daca dai si de pe ninja spui ca am si 40def ninja , 5-5 ... spui ca nu am dmg dar uite ca mi-am facut chef sa bag si video la bataie sa vad si eu ( in realuare ) "cum nu am dmg" B) ;))

Daca vrei sa nu am dmg , baga-ti gramada aia 5-5 pe care o mai tii cand vrei sa pasesti in gramada sa vada aia ca rezisti la mine :))))))) :whistle: :whistle: :whistle:

Na ca printu asta nu e editat la atac / def =))))))))) , la asta cum te mai plangi ? :))))))) :evil: :evil: :evil: :sick: B)
Ultima editare: acum 2 luni 2 zile by Daven26.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Grey

miracles ( cu bug , modate , bere ) vs Leonidas acum 2 luni 3 zile #8

• KesperX
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 252
Sa inchid topicul vin si eu cu printul asta
:whistle:
photos upload]

:silly:
Ultima editare: acum 2 luni 2 zile by KesperX.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Daven26, Grey

miracles ( cu bug , modate , bere ) vs Leonidas acum 2 luni 2 zile #9

• Daven26
  • Deconectat
  • Novice Member
  • ~ Daven Srv 1 ~
Nu ai ce ii cere lui Pescaru / Leonidass ... El spune ca noi mintim , cand ii dam 37k ... si ne spune pe chat 27k sau cat vrea el ...

Da el , la el , spune invers :)) 34 la 24-25 ... si in nimic activat sus :)))Dupa cum se vede si in printu de la Demios :))
Numai jucatori din astia "buni ca el " , sa nu ai in brs ;))) Acum inteleg dc nu dau ei war , ca se lauda cu dmg-uri false pe chat da la puncte la war nu se vad :))

Misty e baza =)))))) La seturi de gramada fantoma =)))

T/C ... Ca e suficient . A demonstrat destul ce dmg are si ce incaseaza, Pescaru . De aia nici nu ii vezi pe liber pe farmerii astia . :sick: :sick: :sick:
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Grey

miracles ( cu bug , modate , bere ) vs Leonidas acum 2 luni 2 zile #10

• Delion
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 22
KesperX a scris:
Sa inchid topicul vin si eu cu printul asta
:whistle:
photos upload]

Daca tot pui print cu 33 pe Misty cu pumnale lvl 30,pune si printul original,nu stersaturi dreq de saracii:))
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.210 seconds