Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: la cerere

la cerere acum 4 luni 4 săptămâni #1

• florine323
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 451
Ultima editare: acum 4 luni 4 săptămâni by florine323.
Subiectul a fost încuiat.

la cerere acum 4 luni 4 săptămâni #2

• Achre...
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 207
Oare aici a postat aia care spune pe joc " Degeaba postati daca stergeti , sau nu aratati inv " =)))))))))))) Degeaba dati 50k cica =)) Da ea nu pune cu statusu ... Da vrea de la altii .... :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: PS . Ceva emojii cu porchi nu aveti ? :whistle:

la cerere acum 4 luni 4 săptămâni #3

• florine323
  • Deconectat
  • Banned
Dif intre mine si voi e ca eu daca imi cere stafull filmarea ,o dau.In schimb voi ..nu le mai aveti:))

la cerere acum 4 luni 4 săptămâni #4

• Athoss
  • Deconectat
  • Banned
  • Athos Metin2Tim
  • Thank you received: 146
O sa revin si eu cu niste printuri cu 24 normala nu e problemă,si tu aia corecta care zbori pe chat ca ss urile fără inventar sunt 0 ....unde iti e inventarul ?
Tu esti mai degeaba decat Desperadoslbz.
Te am batut pe saman ai intrat pe war pe ăla la fel ai intrat pe ninja ..tot pe jos si intr un final ai revenit la risipa aia cu 5 5 si pv la bio ....doar pe aia te poti "bate"
Athos
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Achre..., Grey

la cerere acum 4 luni 4 săptămâni #5

• WelyoN0
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Thank you received: 86
o rezolutie mai buna la ss alea n ai gasit?

la cerere acum 4 luni 4 săptămâni #6

• florine323
  • Deconectat
  • Banned
Athoss a scris:
O sa revin si eu cu niste printuri cu 24 normala nu e problemă,si tu aia corecta care zbori pe chat ca ss urile fără inventar sunt 0 ....unde iti e inventarul ?
Te am batut pe saman ai intrat pe war pe ăla la fel ai intrat pe ninja ..tot pe jos si intr un final ai revenit la risipa aia cu 5 5 si pv la bio ....doar pe aia te poti "bate"

Am zis si repet.Dmg cu bere..Crezi ca am ceva bug?Pai fa-mi reclamatie atunci.Si o sa trimit filmarea la staff nu am nici un fel de probleme.Eu ti-am pus fara stersaturi .De cateva luni imi zici ca ma reclami pentru hack si nu ai facut-o.Ma bucur ca ti-ai gasit cuvintele dupa 2-3 zile de cand am facut topicul.Ti -am zis ca iti pun si cand ai zis 30 ca mi ai dat si nu ai dat atat..Pe viitor nu mai zice cat dau...stai linistit altii au luat mai mult. Silviu nu le am cu ..dar se observa dmg destul de bine.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Horus1

la cerere acum 4 luni 3 săptămâni #7

• Horus1
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 77
Athoss a scris:
Gata suna repede la DNA SRI si asa e la moda .Si când re[vi] sterge 80% din inventar sa de-a bine la public. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

la cerere acum 4 luni 1 săptămână #8

• [MOD]Guren
  • Deconectat
  • Moderator
  • Fiat Nox.
  • Thank you received: 130
T.C.
Time to create page: 0.196 seconds