Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: Pentru petarda de Begios !!!

Pentru petarda de Begios !!! acum 2 luni 2 săptămâni #1

• Yogh
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 48
Data viitoare nu te mai da tu cine stie pula in fata mea ca esti vai de capu tau . Ce ziceai 33 ? si tu saracu dai 30 in bere si fara zei pe mine du`te dracu de paduche ce esti. E nevoie sa iti pun si printurile cu 12k in 0 deff dupa ninja ? cu tot 10.50 ala al tau ? Esti pe server prea mult facut de cacat , are rost sa te mai fac si eu ?

Data viitoare nu mai visa asa mult si sa faci macar iteme cu 2kpv , pana atunci shhhht si citeste aici : imgur.com/a/aJbApyo

Mai vii si cu arfe de genu` la mine : Pune la fan art :)))))) Baga`ti mintile in cap ma copile
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Rheeeea, Ayanne

Pentru petarda de Begios !!! acum 2 luni 2 săptămâni #2

• Delion
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 22
După ce ca ți a dat somn mai și postezi:)))tu ăsta care nu luai peste în 0 deff:))))

Pentru petarda de Begios !!! acum 2 luni 2 săptămâni #3

• Rheeeea
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • https://www.youtube.com/watch?​v=P5kFysIcYKI
  • Thank you received: 205
Yogh a scris:
Data viitoare nu te mai da tu cine stie pula in fata mea ca esti vai de capu tau . Ce ziceai 33 ? si tu saracu dai 30 in bere si fara zei pe mine du`te dracu de paduche ce esti. E nevoie sa iti pun si printurile cu 12k in 0 deff dupa ninja ? cu tot 10.50 ala al tau ? Esti pe server prea mult facut de cacat , are rost sa te mai fac si eu ?

Data viitoare nu mai visa asa mult si sa faci macar iteme cu 2kpv , pana atunci shhhht si citeste aici : imgur.com/a/aJbApyo

Mai vii si cu arfe de genu` la mine : Pune la fan art :)))))) Baga`ti mintile in cap ma copile

BEGIOS ALA CARE VINE DE LA MUNCA IN PAUZA SA SE JOACE METIN?=)))))))))))))))

Time to create page: 0.199 seconds