Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: Zarlonel.

Zarlonel. acum 2 săptămâni 3 zile #1

• Grey
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Sanja Sv1
  • Thank you received: 472
Uite, eu n-am obiceiul de a posta,doar cand vad prea multa prostie si minciuna, pot pune multe filmulete sau multe printuri,eu cand iau recunosc,ca n-am de ce sa ma feresc,dar cand dau marea majoritate mintiti.
Zarlonel:

Ai negat si plangeai ca dau 20 critica, ai critica in filmiulet.

Desperado, atat dai tu cu bere cand urlii 20 normala, si atat iei tu cand suferi razand ca dau 8k:

As putea sa-ti pun si filmiuletele in care dai 3k in bere,in gramada,nu in set,dar ce rost mai are? Insa daca negi si asta,o sa depun un efort sa-ti caut si filmuletul ala..

N-am chef de certuri,n-am vrut sa dovedesc nimic,dar nu-mi place minciuna.

T.C
Ultima editare: acum 2 săptămâni 3 zile by Grey.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Achre..., Lyte°

Zarlonel. acum 2 săptămâni 2 zile #2

• Delion
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 20
Mai mai mai...Pai hai sa ți zic ceva...Dacă tot pui filmulet cu inventarul deschis,baga și 32 ul necamuflat ce ai luat de la mine, ca ai zis ca ai făcut print de jos...acuma sa nu o dai ca nu ai luat sau sa pun eu print ul etc etc...La dmg din ăsta de 30k nu se merita sa fac print Cum te lauzi tu cu 31k dat cu bere,înțelegi prietene?tu ai luat de la mine 32k necamuflat mosule în toată gramada aia ta 10 5 diff combinat cu 10 5 ninja,nu joc de ieri sa nu mi dau seama ce ai, stai calm...zici ca nu am dmg în war? ?caută topic ul unde este video în care dau 20.7 cu pătrundere normala și 37 critica în tigru boss,când o sa ai și tu un așa print sau video?...Deci tu ai depășit 30 deff,ai înțeles ce zic? Iar ca sa nu o mai lungesc mult cu tine ca mai rămâneam aseară sa ne jucam dar mai am și servici...vroiam sa ți zic sa bagi și cei 45k luați de la Marciuc (Pescaru) war de 96 cu solara...Ăsta sa Îți reamintesc cat ai luat când dădeam eu 15 normala în tine...bănuiesc ca nu o sa zici sa pună ăla print uri etc,nu sta sa bârfă omul cu voi ca nu prea meritați și nu are nici cont pe forum...Dar totuși, m ai lăsat masca cu dmg.ul ăla tău cu bere, sa nu uiți sa vizionezi video ul când dau 20.7 normala în tigru, apoi sa îmi zici dacă am dmg sau nu :)..Atât am avut de adăugat, ne mai auzim pe sv,spor la joc.
Ultima editare: acum 2 săptămâni 2 zile by Delion.

Zarlonel. acum 2 săptămâni 2 zile #3

• Grey
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Sanja Sv1
Delion a scris:
Mai mai mai...Pai hai sa ți zic ceva...Dacă tot pui filmulet cu inventarul deschis,baga și 32 ul necamuflat ce ai luat de la mine, ca ai zis ca ai făcut print de jos...acuma sa nu o dai ca nu ai luat sau sa pun eu print ul etc etc...La dmg din ăsta de 30k nu se merita sa fac print Cum te lauzi tu cu 31k dat cu bere,înțelegi prietene?tu ai luat de la mine 32k necamuflat mosule în toată gramada aia ta 10 5 diff combinat cu 10 5 ninja,nu joc de ieri sa nu mi dau seama ce ai, stai calm...zici ca nu am dmg în war? ?caută topic ul unde este video în care dau 20.7 cu pătrundere normala și 37 critica în tigru boss,când o sa ai și tu un așa print sau video?...Deci tu ai depășit 30 deff,ai înțeles ce zic? Iar ca sa nu o mai lungesc mult cu tine ca mai rămâneam aseară sa ne jucam dar mai am și servici...vroiam sa ți zic sa bagi și cei 45k luați de la Marciuc (Pescaru) war de 96 cu solara...Ăsta sa Îți reamintesc cat ai luat când dădeam eu 15 normala în tine...bănuiesc ca nu o sa zici sa pună ăla print uri etc,nu sta sa bârfă omul cu voi ca nu prea meritați și nu are nici cont pe forum...Dar totuși, m ai lăsat masca cu dmg.ul ăla tău cu bere, sa nu uiți sa vizionezi video ul când dau 20.7 normala în tigru, apoi sa îmi zici dacă am dmg sau nu :)..Atât am avut de adăugat, ne mai auzim pe sv,spor la joc.

Nu a fost niciun Marciuc on aseara cand ai dat 15 cu bere,camuflat :sick: ala e dmg-ul tau CU bere. ala e dmg-ul meu in cei 15 def ai tai,cand te-am prins fara def muscai 20 si 21 normala, ,, prietene " Ma fortezi.. dar o sa fiu obligat sa-ti caut restul de filmari, cand iei 11 fara piatra ninja si dai 4,9k abuscada, in acelasi timp cu vasy care da 6,1k spirit si ia 34,da,cu bere,dar totusi, o sa-ti caut si filmarile unde iei 29k fara tais , o sa-ti caut unde iei 36k de pe Deen cu arc fara piatra doar 60-100ninja, repet( dar fara piatra ) O sa ma pun sa-ti caut si de acum o sa-ti stau doar cu filmarea on,prostia si minciuna la tine deja este la un nivel foarte inalt, urlii si zbieri prin mapa toata ziua 20 normala 22 normala dar tu 24/24 o critica nu dai. Pana una alta, vizioneaza-ti dmg-ul cu bere si DIN camuflaj,si dmg-ul meu in cei 15 def ai tai. Tu cand ai 2 rase, iti pierzi dmg-ul in ambele si pici in 2 secunde,nu fi prost,dar promisiunea e promisiune, o sa ma pun sa-ti caut ,, istoria " ta cu mine, daca nu am pus cu tine sau cu voi pana acum, nu inseamna ca nu am,dar schimbam foaia, poti lasa cate romane vrei plangaciosu lu` tata,frustrarea ta ma lasa rece. Sal boy.

Zarlonel. acum 2 săptămâni 2 zile #4

• Delion
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 20
Ce sa zic...Aproape ca mi au dat lacrimile:)) bai..putoi,4 și cât ai zis ca am dat? Am 15 deff? Dacă pun 15 deff zici ca am 1-1 apoi,în fine...Nu stau sa mi pieri vremea cu tine ca nu am nmk de câștigat...uita te numai la video ăla sa vezi dmg în war cu king+60 pumnal+togru...sa mi spui dacă l ai vizionat și dacă o sa dai și tu de pe ninja tău în war cu tigru tot așa...Și mai gândește te bine când stai de vorba cu mine legat de dmg,poți sa îi vinzi gogoși lui begios sau la așteaptă de 92,nu mie...sa ți reamintesc cât dai tu în war ul meu de pe arc cu bere în 59 săgeți? Ai uitat ca nu ai trecut de 24.5 critica? Te am scuipat cu talpa,n am sa mai postez aici ca este un topic închis pt mine,fără rost:)) te mai și lauzi cu 31k cu bere,dacă mă gândesc bine aveam și bere atunci....Și app,vasy avea 10 war.Cius.

Zarlonel. acum 2 săptămâni 2 zile #5

• Grey
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Sanja Sv1
Delion a scris:
Ce sa zic...Aproape ca mi au dat lacrimile:)) bai..putoi,4 și cât ai zis ca am dat? Am 15 deff? Dacă pun 15 deff zici ca am 1-1 apoi,în fine...Nu stau sa mi pieri vremea cu tine ca nu am nmk de câștigat...uita te numai la video ăla sa vezi dmg în war cu king+60 pumnal+togru...sa mi spui dacă l ai vizionat și dacă o sa dai și tu de pe ninja tău în war cu tigru tot așa...Și mai gândește te bine când stai de vorba cu mine legat de dmg,poți sa îi vinzi gogoși lui begios sau la așteaptă de 92,nu mie...sa ți reamintesc cât dai tu în war ul meu de pe arc cu bere în 59 săgeți? Ai uitat ca nu ai trecut de 24.5 critica? Te am scuipat cu talpa,n am sa mai postez aici ca este un topic închis pt mine,fără rost:)) te mai și lauzi cu 31k cu bere,dacă mă gândesc bine aveam și bere atunci....Și app,vasy avea 10 war.Cius.

Tu vezi ce tastezi? :sick: :sick: :sick: :sick: Esti demn de sila. Cand o sa ai caracter o sa ai si atentia mea, pana atunci,suferinta placuta,piciule.
Time to create page: 0.190 seconds