Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă
  • Page:
  • 1
  • 2

SUBIECT: Pescaru/Leonidas/Disperatu/Red.

Pescaru/Leonidas/Disperatu/Red​. acum 4 luni 1 săptămână #1

• Grey
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Sanja Sv1
  • Thank you received: 506

Ati plans pe joc ca va editez printurile, poftim le-am extras din filmari, scuzati sacadarile, habar nu am de ce mi se filmeaza sacadat,dar esentialul se poate observa, 19 normala, tu fara bere se vede dupa cum te misti nu bere pe bere cum ai spus, 19 normala ti-am lasat si secventa unde negi si ma intrebi ,, in cine ma? " mai incolo in filmare ai si critica de 40,8k(da am spus 50 insa m-am corectat ulterior) ca sa nu spui ca n-am dmg, eu asa stau mereu,iar cand eu iau dmg eu nu mint pentru ca nu mi-e greu sa recunosc,mai ales stiind ca nu am def,nu cum plangeti voi, 5.5.Faptul ca tu te baricadezi si te eschivezi in 5.5 si 10.5 combinat cand te bati cu mine e alta treaba,ca atunci cand plangi ca-ti dau 10k,tu dai 5k spirit,pot sa-ti caut si filmarile alea,pe sura insa nu-mi pasa nici daca luam 60k,, nu am armuri bonusate pe el,insa sa luati de la un sura cu 70.150 si 80.100 cate 19 normala,este trist, de va puneam si 80.400 plangeati.V-am spus si va spun iar, faptul ca mintiti nu ajuta la nimic,nu vad ce e greu de recunoscut, este un joc! Eu cand am luat peste 40 nu mi-a fost rusine sa recunosc,pentru ca nu stau cu def si mai mereu stau cu bere,voi veniti sa dati una bere pe bere camuflati si fugiti in cerc, cand m-ati vazut pe mine sa fug dupa un skill? Niciodata,pentru ca nu-s ca voi,unii niste gunoaie de oameni care si cu printuri si filmari in fata neaga.Din pacate Red nu-ti gasesc cei 39k dati cu nimfa,dar o sa caut mai bine peste filmari,scuzati-ma,dar acum am avut timp sa va pun ce mi-ati cerut insistent.

Noapte buna. T.C
Ultima editare: acum 4 luni 1 săptămână by Grey.
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Achre...

Pescaru/Leonidas/Disperatu/Red​. acum 4 luni 1 săptămână #2

• Delion
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 22
Hai ca nu am avut timp de tine azi,dar daca tot ai taiat video si ai postat dmg uri bere pe bere date in mine,hai sa iti arat si eu ce dmg ai tu cu bere si bere pe bere,sa nu mai latrii si sa mai modifici print uri :D

imgur.com/a/4s4cFOY critica cu piatra

imgur.com/a/Tb9D5Hd critica cu piatra

imgur.com/a/12S8qHH critica cu piatra

imgur.com/a/X2GDJGY normala cu piatra

Hai sa ti arat acum dmg ul tau dat cu bere si bere pe bere:

imgur.com/a/8ZZLOPH bere pe bere

imgur.com/a/jths3cf aici dai cu bere

imgur.com/a/vgEVDMb aici dai in bere,daca era bere pe bere cum spui in print esti de tot rasul:))

imgur.com/a/P0OXKdS dmg ul tau bere pe bere

Aici o sa ti arat niste normale date in Skribu (war ul tau cu king),nu am prins critice ca nu prea erai in picioare:))

imgur.com/a/jPxOac3

imgur.com/a/iMK2dKW

Acum poti sa ceri TC dar sa te uiti bine la cat dai si cat iei :D
Ultima editare: acum 4 luni 1 săptămână by Delion.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: florine323

Pescaru/Leonidas/Disperatu/Red​. acum 4 luni 1 săptămână #3

• Achre...
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 207
Tu in wari dai numai normale , stim :)))

Ma pustiu acolo ai -600 , nu -900 .. draq cu numere in fata nu stii sa le scrii ? :whistle: :whistle:

ma daca e " 6 " apasa pe tasta care seamana cu el , nu pe alta .. daca nu le stii dupa denumire , cel putin sa stii sa le scrii ( una dupa cealalta ) ... Cu timpu ai sa inveti ca 6 = sase , 9 = noua ... ;) :)
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Lyte°, Ayanne

Pescaru/Leonidas/Disperatu/Red​. acum 4 luni 1 săptămână #4

• Grey
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Sanja Sv1
Ce-i mizeria aia?Imi postezi mie dupa ce-ti stergi jumatate din inventar,si imi postezi ce? cand esti pe jos, pai tu pici o data la 2 secunde ma,insa noi vorbim in continuare,degeaba iei o data si dupa pici si postezi altceva, asta ma lasa rece, mereu ai plans ca filmezi, pai filmeaza si haide cu filmare!Voi mi-ati plans mie ca vrei filmare ca va editez printurile,voi ce faceti? Eu v-am adus filmare!Nu jumate din ecran sters,cand o sa ai tu tupeu sa pui ceva cum am pus eu,fara magarii, fara a sterge ceva,o sa spun bravo, pana atunci esti doar un fir de praf la mine-n ochi. Ai 19 normala si 34 in filmuletul meu, ce te tot caci atat pe tine? Cat despre ,, normala" ta in warul meu, ai inca un filmulet tot la fan-art cat dai bere pe bere si cat iei in acelasi timp,asta 1 la mana, 2 la mana, ti-am spus, pe sura puteti da si 100, n-am armura ma doare-n pix, luati 19 normala de la un sura? Luati! Tu nu dai dmg-ul meu de pe un nenorocot de sura ma camuflat bere pe bere, despre ce vorbim? Imi postezi mie cat ai pe - si mai stiu eu ce, ai filmulet din partea mea, nu jumate din ecran sters, fa cum am facut eu, si atunci o sa ai si tu putina bagare in seama, pana atunci nu ai decat sa plangi, sa suferi si sa te caci pe tine ca nu esti nici pe jumatatea valorii mele.
Ultima editare: acum 4 luni 1 săptămână by Grey.

Pescaru/Leonidas/Disperatu/Red​. acum 4 luni 1 săptămână #5

• Delion
  • Deconectat
  • Banned
Bai prapaditule,ti am pus print uri cu deff mea si cat dai tu cu bere si bere pe bere,ce te fute grija ce sterg eu...app,cand eu ti am dat 20 normala in war,pescaru ti a dat 45 cu solara:)))...uita te si de pe Red cat iei cu piatra sura=]]]
Nu mi zice mie ca plang,daca tot ai facut video cum te lauzi,pune vide o intreg,cat si iei,nu cat dai,inteles? prapaditule:))esti vai steaua ta,o gura mare,si din cate stiu eu pe sura ala ai king,iti e frica sa nu te faci de ras?:))

Pescaru/Leonidas/Disperatu/Red​. acum 4 luni 1 săptămână #6

• Grey
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Sanja Sv1
Nu am citit, sincer, dar iti urez lacrimi usoare. Plangi degeaba :)) ca nu ma intereseaza scuzele voastre, aveti dovezi FILMATE de la mine,cand veniti cu acelasi lucru, discutam.

Pescaru/Leonidas/Disperatu/Red​. acum 4 luni 1 săptămână #7

• Delion
  • Deconectat
  • Banned
Cat poți sa suferi plangaciosule :))) Ai king pe sura ăla dar îl ai degeaba,stai cu penala aia deposedata și plângi ca nu ai armura:)))în fine....Când îl sa dai și tu 40 cu piatra atunci sa latrii,când zic 40 înseamnă ca poți sa te mai uiți la print urile care le am pus,se vede clar Cum iei 40 cu piatra:))) și ți am arătat clar cât ai dat cu bere și bere pe bere,important este sa vezi dmg ul care l ai dat și deff....sa ți reamintesc ca ți a dat pescarul pe Skribu 45 cu solara de pe Marciuc ca țineai tigru când te băteai cu mine?ia și plânge lângă pom cuminte și nu te mai da mare cct motat ca începe sa miroase apoi:))

Te am scuipat cu talpa

Pescaru/Leonidas/Disperatu/Red​. acum 4 luni 6 zile #8

• Grey
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Sanja Sv1
Eu zic sa nu plangi fara sa nu cunosti ceva,daca nu stii ce am si ce nu am pe sura ala nu suferii aiurea.. Insa la ce sustii,eu vreau dovezi,voi mi-ati cerut, eu v-am pus,acum va cer si eu,puneti-mi si voi.

Nu mai plange ma ca o pizda,imi este irelevant cat iau pe sura, am mai spus, vezi in video statusul de pe sura,in ce ai dat tu 40,cu diferenta ca eu 40-u ala vi-l dau de pe orice rasa,si pe sura daca ma chinuiam putin,cat timp tu nu esti in stare bere pe bere camuflat sa dai un 40.
Gata cu latratul aici,te astept pe skype vlad.sanja1, vreau sa si vad cine-mi comenteaza atat ca deja esti prea obsedat pustiule,daca n-ai sange si nu esti bun decat la a tasta,pastreaza-ti ideile,sunt satul de tine,esti prea prost pana si cu dovezile in fata cautati scuze,dar voi nu puneti absolut nimic din ceea ce sustineti. Te-am salutat,taranule, nu ,, te-am scuipat cu talpa " cum se spune pe la tine prin sat. Si avand in vedere ca mi-e sila sa mai discut cu tine, te astept pe skype si continuam acolo,iar aici, este ultimul reply,poti sa suferi,nu voi mai accesa acest topic,te astept dincolo,poate-ti faci curaj.
Ultima editare: acum 4 luni 6 zile by Grey.

Pescaru/Leonidas/Disperatu/Red​. acum 4 luni 6 zile #9

• florine323
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • Thank you received: 451
Daca tu nu citesti... crezi ca el citeste tot ce ai scris?Eu zic sa va invitati acasa .Pe skype:))hai pe skype:))

Pescaru/Leonidas/Disperatu/Red​. acum 4 luni 6 zile #10

• Delion
  • Deconectat
  • Banned
În primul rand s ar putea sa mi trag ceva în știi tu cine, văd ca ți permiți cam multe, în al 2 lea rand,nu am altceva de făcut la serviciu decât sa stau sa înjur un fraier de mana 2 a ca tine:)) bai ești nebun?îmi dai interval pe Skype?ce vrei sa mi demonstrezi,ca ai învățat sa înjuri? :))tu ești o mica lăcusta,un cct flambat...Chiar nu am ce face decât sa stau sa înjur un fraier ca tine și sa te aud Cum faci dreq infarct în telefon,te mai am și pe constinta :))))) ce te fure grija ce am șters eu,eu ți am arătat cât ai dat și deff la vedere și cât ai luat unde se vede clar 45 sura,ce tot comentezi atât pripasule,așa tare e oftica în tine?Dacă moare sv sigur mori și tu cu el :sick: :sick: :woohoo: :lol:
Ultima editare: acum 4 luni 6 zile by Delion.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.220 seconds