Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă
  • Page:
  • 1
  • 2

SUBIECT: Pentru Mifu cont de cerc

Pentru Mifu cont de cerc acum 2 luni 1 săptămână #1

• Athoss
  • Deconectat
  • Banned
  • Athos Metin2Tim
  • Thank you received: 146
imgur.com/a/2NvBizg -ia pripas tigru ,cand iti zic ca esti degeaba ...sa taci.

PS:Desperados:
Athos
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: KesperX, Achre..., Lyte°, Rheeeea, Grey

Pentru Mifu cont de cerc acum 2 luni 6 zile #2

• Delion
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 22
Pai...cum ai scris ''Cont de cerc'' ca vad ca faci plaja...oricum,frumos dmg ul fara bere :D

Te ai auto postat cu bug ul la patrundere sau nu vad eu bine? din cate stiu nu ai itm cu patrundere pe ele,ai si bratara aur alb si tu ai 50 patrundere:))) deci,20 de la prostiile alea+ape=30...restu de 20 de unde ?:))

Pentru Mifu cont de cerc acum 2 luni 6 zile #3

• Athoss
  • Deconectat
  • Banned
  • Athos Metin2Tim
Esti prost de bubui ,daca tu zici ca e fara bere o sa vorbesc cu Ebysu sa te traga putin sa vad cum dai 17k in 10 deff fara bere .
PS:da ma aveam 10 bugg uri ,inca o data bubuie prostia in tine.
Athos

Pentru Mifu cont de cerc acum 2 luni 6 zile #4

• XLD
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 157
Îți explic eu de unde 50 pătrundere , 10 arma , 10 brățara , 20 negustoare ( cu care ai zis ca a făcut bug ul) , și 10 ape .. STI și tu asta oricum de câte ori se “ lauda “ cu Itm in mp1..:)) șmecher bomba asta :))
Ultima editare: acum 2 luni 6 zile by XLD.

Pentru Mifu cont de cerc acum 2 luni 5 zile #5

• KesperX
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 276
Iar îl bate matematica pe "Mifu" :lol: :lol: :lol:

Pentru Mifu cont de cerc acum 2 luni 5 zile #6

• Delion
  • Deconectat
  • Banned
Pentru voi sunt chiar șmecher,deja mi am făcut câțiva fani:)) E bine ca începeți sa postați și dmg uri primite de la 30+...Chiar nu mi vine sa cred:)))
Ca sa revin cu un edit în legătură cu ce ai zis tu XLD,ca mă laud cu itm în mapa....bai...Ce sa zic,sincer...Ești prost de bubui,eu nu m am lăudat niciodată sau sa latru precum fulger ăla pușcărie veselie ca sa își compare gramada sau seturile cu mine, așa Cum se lauda el ca are,ca face...gramada mea modesta îi da 30+ iar perfecta lui doar un 27 în bere:)))....Și mai aud pe câte unii ca mai spun sa mi fac gramada....Dar săracii când ia 30+ și striga 25 gen (Fulgeras) tot eu trebuie sa mi fac gramada...:))))....Chiar niște adevărați fani sunteți...Dacă nu ați fii voi,nu as fi eu și nu ar mai exista farmec pe sv ăsta, bravo, va felicit :))
Ultima editare: acum 2 luni 5 zile by Delion.

Pentru Mifu cont de cerc acum 2 luni 5 zile #7

• KesperX
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 276
Mă a zis bn Athos "Mifu cont de cerc"sau mai bn zis cont pentru "camuflaj".Cum sa stai mă numai camuflat ...și când ieși din camuflaj sa și pici jos,te bucuri că dai 25 cu bere și iei 40-50+ :))
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Athoss, Scandall

Pentru Mifu cont de cerc acum 2 luni 5 zile #8

• Delion
  • Deconectat
  • Banned
Bine mă,voi așteaa care nu luati peste și săriți de cur în sus sa ne comparam itm le etc...lasă să dau și 25, important e ca va dau peste și în tigru....Și "Mifu "cum ziceți voi va cam intinde pe jos....Cum văd și în print ul lui Bombardier care ia de la 30+ și da 8 spirit...Nu prea mă văd în cerc...Pot sa fiu numai când nu sunt la pc dar sa mă băgați voi pe mine cerc e greu:))

Poți cere Tc,oricum e un topic făcut degeaba unde se strâng toți fanii mei latraii cărora le plece sa mă ia de la jumătate...palete pe sv,palete pe forum:))))

Pentru Mifu cont de cerc acum 2 luni 5 zile #9

• Athoss
  • Deconectat
  • Banned
  • Athos Metin2Tim
Mifule vezi ca eu dau 9k cu 45 ninja daca n ai observat . tu ai dat bere pe bere 30+ in 10 deff si strigai dupa mine ca am tigru.Tu n-ai dmg de gramada ,tu esti doar asa " iesi din cerc camuflat cu bere da-i una faci print si te lauzi singur pe aici ca esti ce l mai tare dar nu e nimic de capul tau"
Athos
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Grey

Pentru Mifu cont de cerc acum 2 luni 5 zile #10

• Timy
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • Thank you received: 46
Usor ma bombardatule,nu te mai panica aiurea...Daca vrei sa fi bagat in seama posteaza si tu un print in toata regula,nu sa ascunzi diferite lucruri.Pt mine printul asta e fix 0.Daca te lauzi ca esti bun pune un print in regula sa te bage careva in seama.Salut :whistle:
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.209 seconds