Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: La cerere pt Strik3r+ un bonus=]]

La cerere pt Strik3r+ un bonus=]] acum 2 luni 5 zile #1

• Delion
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 22
Sa nu zici ca mint

imgur.com/a/H450vhR pune si 48 ul ala de te lauzi ca l ai dat cu ribu in mine.

Si in al 2 lea print,altul si mai paleta:))

imgur.com/a/H450vhR asta e cireasa de pe tort

Bai petardelor,poate invatati sa va bateti,nu ca samanii cu auto:))uite skill ul vostru,macar auto si voi:))
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Sahinn

La cerere pt Strik3r+ un bonus=]] acum 2 luni 5 zile #2

• KesperX
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 276
Cat 50 def aveai ? :))).App cu mn nu pui cat dau in tine ?Sau nu se pune când sunt doua rase diferite?
Ultima editare: acum 2 luni 5 zile by KesperX.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Athoss, Achre..., Scandall

La cerere pt Strik3r+ un bonus=]] acum 2 luni 4 zile #3

• Achre...
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 207
Desperado ai respectul meu pentru prostia pe care nu iti e rusine sa o afisezi aici , om" sincer " si p... ca tine nu mai gaseste metin2tim ...

Vad ca spui ca ei se lauda cu ce nu dau , dar tu ca daca pica unu spui dmg din vise , cum e ?
Ca mereu te lauzi cu ce nu dai , gen 39k si am -5k pv ... ca am picat la 2 skilluri , da ce pretentii sa avem de la un amarat .. Cel putin cand da si fuge sa aibe dmg ca si spaima / jojo ... Se lauda mapa ca ea da 50k .. " cu bere si fuga P10 , si camuflaj/cerc " , dar la war s-a dovedit ca sunte-ti oameni de cerc ... Niste nimicuri in fata noastra , a tuturor, ca toti au gramada,mai putin voi care da-ti si fugiti.

Aici dovada cum te lauzi cu 39k cand am -5k , ca am picat de la mai multe skilluri ...

Sa nu iti aduc aminte ca ai luat 31k de pe miracles ( era normala :))) ) , fara piatra , fara bere , gen -->

Ce sa faci si tu , latri , bagi gramada 5/5 si postezi pe forum cat dau ei ... Dar uiti ca aia in care dai tu , au gramada de pe ei mereu si te si bat cu ea si rezista , tu ori bagi 5/5 sa rezisti(ca dai 8-9k din camuflaj in acel moment) , ori gramada aia fantoma si iei de la 0 rasa fara bere 31k , cum se vede mai sus ...

Si eu nu mint cand spun ca dai 8-9k din camuflaj , fara camuflaj dai 5-6k , esti pe post de saman la gramada , sa bagam full ca peste nu dai nici in 123213ani , ceea ce dovedeste ca ai 5/5 , ca se vede ca dai in vultur si in gramada

Si dmg de pe war in waru cu gramada ninja pe el :)))))

Salut ! Suferinta placuta !!
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Athoss, Grey, Scandall

La cerere pt Strik3r+ un bonus=]] acum 2 luni 4 zile #4

• Athoss
  • Deconectat
  • Banned
  • Athos Metin2Tim
  • Thank you received: 146
Ia vezi Mifule cu cat ninja iei 10k normala imgur.com/a/DBxikPJ
De cate ori sa ti mai spun ca esti degeaba ?
Athos
Următorii utilizatori v-au mulțumit: KesperX, Achre..., Grey, Scandall

La cerere pt Strik3r+ un bonus=]] acum 2 luni 4 zile #5

• Delion
  • Deconectat
  • Banned
În primul rand Kasper aka mixalis tu ești 2 la leu

Fulgeraș cel prost si cu gura mare,ai pus acolo când dau 9-10 normala necamuflat dar ai ascuns deff,degeaba săriți de curând în sus ca tot 2 la leu sunteți,voi dacă nu băgați bere chiar nu depășiți 9k...sincer va spun,cu toate specialele tale mai fulgeras,te bat de te lași iară de joc.

Cat tine despre tine Athos,același prost de pe sv2, te lauzi cu un dmg dat bere pe bere,sa mă uit dacă am print ul când ai dat 4.2 spirit și când a dat și Kieran ăla 4.5 necamuflat

App,un edit...fulgeras...Nu mai zice ca bag 5.5, Cold a luat de câteva ori aseară 38-39 precum și bombardier care rade a prost cand vede cât are pe -- ....sa nu mai zic ca a luat 39 Nor și plângea ca am bug:)))aștept print ul ăla de jos sa îl bagi bombardiere și eu o sa Îți pun print ul sa vezi dacă am leu sau nu

Bai saraciilor,2 la leu:)))v am bătut toată noaptea dreq și acum veniți sa plângeți pe forum:)))
Când a dat Misty în voi sarea numai câte 15 normala fără bere ca stăteați cu tigru :)))
Vă pup rece:))

TC
Ultima editare: acum 2 luni 4 zile by Delion.

La cerere pt Strik3r+ un bonus=]] acum 2 luni 4 zile #6

• Achre...
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 207
Cum poti sa spui ca "fulger" ( ca nu e el aici) e prost , ca a pus printuri cand dai 9-10k normala , respectiv 8k din camuflaj , dar a ascuns defensiva ...
Ce draq ma pisatule , da tu pui printuri unde se vede si def ? Zi ma gunoiul servarului ...
Latra ma , amaratule ...Ai pus tu print cu statusu la 6/7 , ca sa ti se puna cu statusu ?

Ai grija ma ca dai dovada ca esti mult mai prost decat te credeam ...
Cat draq ai ma ? 12ani 13ani ? zi ma , sa nu spui 20+ ca nu te crede nici draq , dap noi ...Cand vedem cat de incuiat esti la minte .

Sa nu dai reply aici daca nu pui un print cu status,ca o sa ne confirmi ca prostia nu are limite la tine..
Numai tu si spaima ce vreti cu status , dar voi nu puneti cu status ...
Voi latrati , atat ...
Ca oameni de war nu sunteti , sunteti doar pentru latrat . Unu latra ca da ca nust ce , altu latra la GM " x are modate / buguri / hack "
Ma voi nu aveti pic de gandire ma ,va jigniti singuri prin raspunsurile ce le dati pe forum .

Ma Disperatule , pune-ti toata familia sa gandeasca ca sa dai un reply in care sa nu te jignesti sa sa ne tot demonstrezi ca esti prost de bubui.
Ultima editare: acum 2 luni 4 zile by Achre....
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Grey

La cerere pt Strik3r+ un bonus=]] acum 2 luni 4 zile #7

• Delion
  • Deconectat
  • Banned
Bai petardo,tu ești celălalt prost (Andrei)ce joaca pe aceleași conturi...dracul știe care Cum jucați...Eu ti am pus normala care o da când striga 18 normala dreq de fapt e critica,o sa mai dau din itm jos sa dați și voi 18 normala ....
Vezi sa nu ți puşte ceva la cap,agitatule:))cand dau 32 strigați 25 în plus de șoareci, dar nu am văzut sa pui print ul de jos cu 25:)))
Degeaba veniți pe 2 conturi la gramada ca tot petarde sunteți când nu faceți fata cu unu:))
Ultima editare: acum 2 luni 4 zile by Delion.

La cerere pt Strik3r+ un bonus=]] acum 2 luni 4 zile #8

• XLD
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 157
Cred ca zici despre tine asta după ce am văzut in printuri , tu ai strigat 39 și el avea -5k..tu te și auto descrii ?

La cerere pt Strik3r+ un bonus=]] acum 2 luni 1 zi #9

• [MOD]Guren
  • Deconectat
  • Moderator
  • Thank you received: 119
Dacă:
ai chef să te cerți cu X sau Y, NU POSTA, te rog să discuți în privat sau pe joc.
ai impresia că i-ai dat lui X "cel mai tare/mare dmg", NU POSTA.
te gândești cât de fain ar fi să îl înjosești pe X comentând diverse despre el, NU POSTA.
X te-a înjurat sau provocat într-un topic, NU POSTA. Raporteaza unui moderator.
X te-a înjurat într-un topic și acesta a fost închis, NU POSTA (sau nu mai deschide alt topic în care să îi dai răspuns).
ai chef să te cerți cu un membru al echipei de pe forum, NU POSTA.
X ți-a cerut să pui n printuri/videoclipuri ca să îi dovedești că ai dat tu un dmg mai mare, NU PO
STA.
Time to create page: 0.216 seconds