Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: [FAN-ART]Metin2TIM in 2018!

[FAN-ART]Metin2TIM in 2018! acum 4 luni 1 săptămână #1

• Justina
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • Thank you received: 899
O femeie devine de neoprit din momentul în care realizează că merită mai mult!
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Nr1

[FAN-ART]Metin2TIM in 2018! acum 4 luni 1 săptămână #2

• Amenintarea
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 115
Bai fetițo care mereu ești printre primii ce ies din pvp-uri,de obicei ieși chiar primul iar acum nust prin ce miracol ai trecut de unu cu ninja si de pe sura ai păstrat tradiția adică tot la 0 si tot din primul duel ai ieșit.....ciudat faptul că sunt postat de unu din coadă adică un amator in pvp-uri...aceeași femeie care după fiecare pvp se plânge pe forum
Întrebări de baraj:
1.Crezi ca ii pasa cuiva de un video editat unde dai tu pe rpd înainte sau cu opriri la dmg bla bla?
2.Esti prost sau doar te prefaci?
3.Ai de gând să păstrezi tradiția cu 7ani pt un king?:))
4.Pastrezi tradiția cu dat pm la cei ce i-au locu 1 la pvp tu fiind primul ce a iesit(un pierzător ca de obicei)să le mai cersesti o șansă ca tu la fiecare pvp nu ești pregătit..:(
5.Mai pui video pe yt în care te lauzi singur mucosilor tai abonați de 10ani ca pe tn nu te bate nimeni la duele pe când aici pe joc iei un king la 7ani si mereu ieși cu primul care pici...dacă prinzi zi buna sigur ieși la al doilea(zecile de grile nu mint)
6.ESTI ORB SAU NU STII SA CITESTI UN REGULAMENT IN CARE SCRIE CLAR CA POTI CERE GM-ULUI ATUNCI CA SI TU SI ADVERSARUL SA FILMATI SI SA POSTATI IAR CEL CE S'A INSELAT SA IA BAN 50ZILE?
7.dc nu ai cerut atunci să filmam si ai preferat să pui un video editat după...te temeai ca ti se vede iar "speed 205 activat" în chat când ne trăgea iar,când trebuia să filmam amândoi :sick: ...
8.Stii ca ai mai cerut la 2 pvp-uri să filmeze adversarul ca are cică hack..ți-au pus filmarea atunci pe loc adversarii si s-a dovedit că nu aveau nimic iar tu nu ai luat 50zile la ambele acuzații aduse aiurea și că acum ar fi trebuit să zici sărut mâna ca nu s'a respectat regulamentul si nu te-a Banat pt acuzații aduse aiurea doar pt ca ești tu femeie si nu înțelegi că tu ești făcut să fii un pierzator...iar acum ca o nesimțită mai Costica faci aceeași chestie...doar ca acum ești și mai perversă...faci pe proastă ca nu știi să citești un regulament în care scria MARE ca aveai tot dreptu să ceri iar cel ce s'a înșelat lua ban pe loc...nu vii tu acum după pvp ultimul din coadă grilei să te plângi finalistului si sa pui un video editat...era greu să îl prelucrezi atunci pe loc de ai preferat să îl pui după pvp...aveai nevoie de timp ca să faci sa para cv mai credibil sau?:(
Eu video cu rpd înainte opriri inv pus degeaba nici să vezi un status nici dat jos să văd mai mișto...Am mai văzut sincer îți spun....
Aici jos ai un link cu regulamentul pvp...rogi pe cnv să t'il citească și sper sa te găsesc mai bine pregătit nu ca în ultimii ani:(
www.metin2tim.ro/index.php/forum/evenime...egulament-turneu-pvp
PS:Câte înscrieri ai tu mai muc la pvp-uri pt un king nu cred că are nimeni..... ai trecut de unu acum cu 3-2 si deja văd că te rupi în figuri:)))))))))))))))))))))))
Ultima editare: acum 4 luni 1 săptămână by Amenintarea.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: AleJess, Amaterasu, Lyte°, Scandall

[FAN-ART]Metin2TIM in 2018! acum 4 luni 1 săptămână #3

• Justina
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • Thank you received: 899
Amenintarea a scris:
Bai fetițo care mereu ești printre primii ce ies din pvp-uri,de obicei ieși chiar primul iar acum nust prin ce miracol ai trecut de unu cu ninja si de pe sura ai păstrat tradiția adică tot la 0 si tot din primul duel ai ieșit.....ciudat faptul că sunt postat de unu din coadă adică un amator in pvp-uri...aceeași femeie care după fiecare pvp se plânge pe forum
Întrebări de baraj:
1.Crezi ca ii pasa cuiva de un video editat unde dai tu pe rpd înainte sau cu opriri la dmg bla bla?
2.Esti prost sau doar te prefaci?
3.Ai de gând să păstrezi tradiția cu 7ani pt un king?:))
4.Pastrezi tradiția cu dat pm la cei ce i-au locu 1 la pvp tu fiind primul ce a iesit(un pierzător ca de obicei)să le mai cersesti o șansă ca tu la fiecare pvp nu ești pregătit..:(
5.Mai pui video pe yt în care te lauzi singur mucosilor tai abonați de 10ani ca pe tn nu te bate nimeni la duele pe când aici pe joc iei un king la 7ani si mereu ieși cu primul care pici...dacă prinzi zi buna sigur ieși la al doilea(zecile de grile nu mint)
6.ESTI ORB SAU NU STII SA CITESTI UN REGULAMENT IN CARE SCRIE CLAR CA POTI CERE GM-ULUI ATUNCI CA SI TU SI ADVERSARUL SA FILMATI SI SA POSTATI IAR CEL CE S'A INSELAT SA IA BAN 50ZILE?
7.dc nu ai cerut atunci să filmam si ai preferat să pui un video editat după...te temeai ca ti se vede iar "speed 205 activat" în chat când ne trăgea iar când trebuia să filmam amândoi s-au ca trebuia sa dai si inventarul jos atunci...ca eu sunt pretențios de fel vreau sa vad calumea pe tot ecranul ori un inv cu tot cu status ori deloc(adică dat de tot jos nu pus doar așa la sictir de parcă nu știm toți cum arată o pereche de qillini sau un colier lc etc)
8.Stii ca ai mai cerut la 2 pvp-uri să filmeze adversarul ca are cică hack..ți-au pus filmarea atunci pe loc adversarii si s-a dovedit că nu aveau nimic iar tu nu ai luat 50zile la ambele acuzații aduse aiurea și că acum ar fi trebuit să zici sărut mâna ca nu s'a respectat regulamentul si nu te-a Banat pt acuzații aduse aiurea doar pt ca ești tu femeie si nu înțelegi că tu ești făcut să fii un pierzator...iar acum ca o nesimțită mai Costica faci aceeași chestie...doar ca acum ești și mai perversă...faci pe proastă ca nu știi să citești un regulament în care scria MARE ca aveai tot dreptu să ceri iar cel ce s'a înșelat lua ban pe loc...nu vii tu acum după pvp ultimul din coadă grilei să te plângi finalistului si sa pui un video editat...era greu să îl prelucrezi atunci pe loc de ai preferat să îl pui după pvp...aveai nevoie de timp ca să faci sa para cv mai credibil sau?:(
Eu video cu rpd înainte opriri inv pus degeaba nici să vezi un status nici dat jos să văd mai mișto...Am mai văzut sincer îți spun....
Aici jos ai un link cu regulamentul pvp...rogi pe cnv să t'il citească și sper sa te găsesc mai bine pregătit nu ca în ultimii ani:(
www.metin2tim.ro/index.php/forum/evenime...egulament-turneu-pvp
PS:Câte înscrieri ai tu mai muc la pvp-uri pt un king nu cred că are nimeni..... ai trecut de unu acum cu 3-2 si deja văd că te rupi în figuri:)))))))))))))))))))))))

Presupun ca ti-a luat ceva timp sa scrii romanul asta, eu zic sa mai incerci.
Ai dovada in fata si tot nu recunosti... tipic tie. Cat despre Costi, ce dracu sa zic, nu am ce, esti penibil si atat. Playerii care au fost la PVP au vazut ce a scris Ebysu. Ca vei fi sau nu sanctionat chiar nu-mi pasa. Ti-am pus dovada sa nu te mai dai ” zmeu” pe aici cu nu folosesti hack si etc.
Iti dau voie sa suferi, succes.
O femeie devine de neoprit din momentul în care realizează că merită mai mult!
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Nr1

[FAN-ART]Metin2TIM in 2018! acum 4 luni 1 săptămână #4

• Amenintarea
  • Deconectat
  • Master
Ma tu esti proasta?
Cum poti scrie "iti dau voie sa suferi"cand tu ai deschis topicu ....daca eu care am luat locu1 zici ca sufar...tu cred ca esti in al 9lea cer acum ca ai trecut de un player la pvp si de aia ai deschis topicu asta ca sa te lauzi nu sa plangi dupa cum se vede :cheer: :)))))
Aa da , ai trecut de ala ca ai intrat cu sabie pe ninja :)))))))))) Atat de amarat esti , in cat stii ca nu ai sanse cu lame normal , cum fac ce-i buni ;)
Dar uiti ca unii au gramezi vs orice rasa , deci vs mine intri degeaba cu sabie sau ce vrei tu B) B) B)

Regulament PvP !

" Din momentul terminării duelului, niciunul dintre concurenţi nu mai are dreptul să îşi acuze adversarul ! Nici în joc, nici pe forum !!
* Orice acuzaţie adusă după terminarea duelului este sancţionată cu ban pe forum şi/sau în joc aceasta fiind considerată o bătaie de joc adusă atât STAFF-ului cât şi celuilalt concurent. Aveţi la dispoziţie 3 runde în care să semnalaţi ceva, dar numai în cazul în care aveţi dovezi concrete!!
* Dacă se vor face acuzaţii de pe conturi mici sau pe forum, responsabilul este căutat după IP, iar dacă se descoperă că acesta a fost unul dintre participanţii la turneu, este sancţionat cu BAN IP! "
Următorii utilizatori v-au mulțumit: AleJess, Amaterasu, Lyte°, Scandall

[FAN-ART]Metin2TIM in 2018! acum 4 luni 1 săptămână #5

• balauru
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 119
Sincer eu nu vă înțeleg pe ăștia care nu aveți seturi pvp și vreți să luați și primul loc.Nu mai intrați fraților să vă faceți de căcat dreq... In legătură cu Onnnn așa zisul "nr1".Lăsate frate de pvp că nu-i de tine :))...știu la duele v3 ești zmeu :silly: dar când intri in arena te iau niste furnicături pe șira spinării și o iei pe coaja,am văzut că ai luat-o pe ambele rase acum,deci nu ești "NR1".Sa fii "NR1" inseamna să ieși pe primul loc.Hai că poate mai tine TIM-ul 2-3 ani și reușești să iei un king că așa ești învățat tu să iei king la 2-3 ani.

Lasateeeeeeee
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amenintarea, Amaterasu, Scandall

[FAN-ART]Metin2TIM in 2018! acum 4 luni 1 săptămână #6

• Horus1
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 77
metin2tim joc tuturor posibilitatilor nu conteaza ca ai iteme conteaza daca ai tupeu :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :pinch:

[FAN-ART]Metin2TIM in 2018! acum 4 luni 1 săptămână #7

• Amenintarea
  • Deconectat
  • Master
App Onnnn , parca lui Ebysu , cand erai vs Danezuuu iai spus ca nu ai bibani la tine ca ii dai print si nust ce :)) Da in video se vad bibanii :pinch:
Următorii utilizatori v-au mulțumit: AleJess, balauru, Amaterasu, Scandall

[FAN-ART]Metin2TIM in 2018! acum 4 luni 1 săptămână #8

• balauru
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 119
A făcut o magie și au apărut bibani :cheer: :cheer: ;)
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amenintarea, Scandall

[FAN-ART]Metin2TIM in 2018! acum 4 luni 1 săptămână #9

• Teroaree
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 16
""Neputința naște reclamatii"""" pamant de florii.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amenintarea, Scandall

[FAN-ART]Metin2TIM in 2018! acum 4 luni 1 săptămână #10

• Horus1
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 77
Teroaree a scris:
""Neputința naște reclamatii"""" pamant de florii.

haaaaaaa buna glumaaaaaaaaaaaa.din cate exista nimic nu e fara dovezi ; dar nu se vad dupa marte :pinch: :pinch: :pinch: :pinch:
Time to create page: 0.383 seconds