Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: Sanja cinstitul

Sanja cinstitul acum 1 lună 2 săptămâni #1

• timys
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 36
Ți am spus ca ești un mincinos ieri și ai zis ca aștepți video când bagi Red la duele...Scz Onnnn ca am împrumutat video

ia vezi,mint cu ce ți am zis ieri?

uite și video cu hack:)))

Oare ce scuza o sa mai bagi:))

Sincer,chiar nu aveam de gand sa postez dar....Ai prea multe aere în capul ăla gol....bate vântul rău pe acolo.Salut :D

Tc.Multumesc
Ultima editare: acum 1 lună 2 săptămâni by timys.
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Jihadistull

Sanja cinstitul acum 1 lună 2 săptămâni #2

• Grey
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Sanja Sv1
  • Thank you received: 505
Daca pana acum credeam ca esti prost.. acum te vad si obsedat, daca-mi aduc eu bine aminte,chiar i-am spus si-n pm ca da aparent a ramas on, si daca-mi aduc bine aminte ala a fost primul duel din acel set, daca nu e asa, sa ma corecteze chiar el. Daca voiam sa bag ,, red " la un duel, de ce as fi bagat elixir, de ce n-as fi bagat un full cand el da focul? Vai de picioare unde nu e ...

Ma uimeste disperarea ta, tu care de 4 luni nu dai in mine decat ,, normale " critica ciuciu. Eu nu dau 16k in conturi goale si spun 24 normala..

Si cat de penibil poti sa fi sa spui ca am modificat poza cand cei care erau on stiu si pot afirma ca printul asta a aparut pe forum la maxim 2 minute, in 2 minute nu stiu ce pot edita in asa fel incat sa nu se vada nimic, sau spune-mi ce este editat, ca ai statusul mai in dreapta? asta ca sa se vada scrisul de pe chat, ruland metinul pe o rezolutie mica, e normal ca asa puteam sa-ti arat si chat-ul si pv-ul pe - .

Eu nu inteleg de unde frustrarea asta, mai bine te intorci sa plangi dupa contul ala pe care ti-ai luat banii iar acum incerci sa-l recuperezi nu de alta dar waru si sura nu e de tine ca va scot liberul din cap mereu cand apar eu in mapa, mai ales tie, deci sa spunem ca-ti inteleg frustrarea, iar acum... eu nu am de gand sa ma cert si pe forum cu niste frustrati ca tine, si ti-am spus lasa tastele.. vlad.sanja1 skype te astept sa suni, poti suna si cu web ca am vazut prin mapa ca te cam iei de unele lucruri, astept ziua in care vei suna si nu vei plange pe aici ca o virgina, asta ca sa vezi cu cine discuti.. Nu eu vin la tine cu 10.5 war nu eu rad ca un war iti da 10k in 10.5 si fugi de ninja ca-ti da 30k normala necamuflat, nu vezi in ce hal ai ajuns sa te injosesti mincinosul meu mic in ultima vreme doar ca-ti dau shot dupa shot peste bot? Cum am spus, te astept si dincolo de taste,ca tastatura avem cu totii.
Si totusi nu mi-ai postat criticele de care spuneai ieri,ca aparent ,, ai normalele " si ai print si la ,, critice ", unde-s mamica? Te las sa suferi si sa-mi plangi de pe aici, te cred.. doar ai niste rani cauzate de mine de lins.. Asa ca pasarica mea, cand faci ce ti-am cerut mai sus vei avea toata atentia mea, pana atunci ramai doar cu liniuta intre picioare. :sick:
Ultima editare: acum 1 lună 2 săptămâni by Grey.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Kate, Amaterasu, Lyte°

Sanja cinstitul acum 1 lună 2 săptămâni #3

• timys
  • Deconectat
  • Banned
În primul rand ce tine de duelul tău cu Onnnn iarăși minți, se vede în video când îți spune ca ai Red și tu NEGI spunând ca și filmezi și ca nu ai,te întreabă de PV și tu spui "Destul"
Bai plângăciosule nu mai mintii și vorbește frumos ca nu te am făcut păsărica sau mai știu eu cum,și ce faci,îmi dai interval pe Skype sa înțeleg? Vrei sa ne luptam on-line? :))))
Iar ce tine de war ul și sura mea,ți am scos eu ție liberul din cap,ești tare în gura când ai 4 pe lângă tine ca în rest dormi acolo la copăcel,gradul tău spune totul,ai început sa faci grad pe toate caracterele.
Iar ce tine de ninja ăla al meu,nu ești în măsura sa vorbești de el,nu trebuie sa Îți dau eu ție explicații,cred ca am dovedit destul Cum sta treaba cu acel cont....Nu mai suferii.
De al 2 lea video nu ai spus nimic de hack...Ai omis?:))))
Nu plânge Ana,eu ți am pus video in legatura cu ce am vorbit pe sv...Nu trebuie sa o dai în romane și jigniri :D împacă te cu ideea ca ești slab și mincinos.O zi faina sa ai și fără peripeții ca urat mai faci când te agiți,o sa ți plesnească ceva la cap într o zi de la jocul asta:))
Ultima editare: acum 1 lună 2 săptămâni by timys.

Sanja cinstitul acum 1 lună 2 săptămâni #4

• Grey
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Sanja Sv1
  • Thank you received: 505
Una e in timpul ( cand nu vezi ) alta e dupa, eu te sfatuiesc sa-l intrebi.
Cat despre disperare,nu eu sunt nevoie sa caut clipuri pe yt vechi de 2 ani + :)) vii cu ceva de 2-3 ani, ceva ce este recunoscut chiar de mine,ceva luat de pe canalul meu vechi de yt, deci nu-mi dau seama ce vrei sa arati,daca veneai cu ceva ce sa neg sau ceva, da, dar din moment ce stim toti despre acele 2 clipuri, nu prea inteleg, asta e diferenta, eu si cand am luat ban pe ElPatron am recunoscut fara sa incerc sa mint,pentru ca eu nu castig nimic, si sa fim seriosi, cine nu foloseste nimic, precum si el avea hack-uri pe ecran, send,vit atac,etc etc.
Esti doar un copil frustrat, sicer ti-am citit primele randuri si m-am lamurit, astept sa ma suni si discutam. M-am saturat sa ma cert tastand cu niste copii agramati,prosti,frustrati si obsedati.. deja mi s-a luat,n-ai cu cine,te astept inregistram si discutia si postam aici,deja eu ma simt penibil ca ma injosesc atat de mult pentru niste persoane atat de nesimnificative. Si totusi astept criticele alea de la ,,20 22 normala " despre care ai spus ieri ca-mi pui. Pana una alta, o zi faina si mai iesi la aer.
Ultima editare: acum 1 lună 2 săptămâni by Grey.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Kate, Amaterasu

Sanja cinstitul acum 1 lună 2 săptămâni #5

• timys
  • Deconectat
  • Banned
Deci...Nu înțeleg dc spui ca ai recunoscut ca în video se vede altceva,adică minți pe fata....Iar treaba cu invitatul pe Skype, înregistrat, postat aici...bai disperatule:))când o sa mori o sa te filmezi și o sa posteze cineva pentru tine aici?:))
Iar ce tine de dmg ul meu,așteaptă sa ajung acasă și o sa vezi ca nu sunt critice,mai aveai și tupeu ordinar sa spui la 20 normala încasată ca am dat 12 normala cu bere și în 5 deff:))) Cum sa spui ca dau 12 normala cu bere în 5 deff...Eu pot spune ca tu ai dat 12 normala în bere dar tu luai 20 normala fără bere pe tine

Am încheiat, ți am demonstrat ceva mai sus cât poți mintii și deja ți am dat prea multa importanta ca văd ca ți se urca la cap.
Zi faina :)

Sanja cinstitul acum 1 lună 2 săptămâni #6

• [MOD]Guren
  • Deconectat
  • Moderator
  • Thank you received: 125
Scopul secțiunii este acela de a dezvolta conținutul artistic dar și de a ajuta la promovarea serverului.

Dacă:
  • ai chef să te cerți cu X sau Y, NU POSTA, te rog să discuți în privat sau pe joc.
  • ai impresia că i-ai dat lui X "cel mai tare/mare dmg", NU POSTA.
  • te gândești cât de fain ar fi să îl înjosești pe X comentând diverse despre el, NU POSTA.
  • X te-a înjurat sau provocat într-un topic, NU POSTA. Raporteaza unui moderator.
  • X te-a înjurat într-un topic și acesta a fost închis, NU POSTA (sau nu mai deschide alt topic în care să îi dai răspuns).
  • ai chef să te cerți cu un membru al echipei de pe forum, NU POSTA.
  • X ți-a cerut să pui n printuri/videoclipuri ca să îi dovedești că ai dat tu un dmg mai mare, NU POSTA.
  • Subiectul a fost încuiat.
    Time to create page: 0.206 seconds