Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: Prostia si minciuna te definesc.

Prostia si minciuna te definesc. acum 2 luni 1 săptămână #1

• Achre...
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 207

Se vede clar cum iei mai multe normale de 12.777 fara tais 6,4 hit fara tais si normalele de la inceput dupa care te-ai speriat si ai spus pa-pa bere,ca n-ai mai bagat.
Sa nu mai aud ca minti cu atata nerusinare in map1, v-am spus, degeaba imi veniti cu minciuni,mereu sunteti filmati. Mai si insisti cu aia ,, dai 9k ".

Hai ca m-ai scarbit si pe seara asta latura mica,n-am nevoie de plansetele tale asa ca nu o sa raspund la nimic, am tot spus ca nu va mai postez,dar sunteti prea prosti deja.

T.c si imi astept si banul.
Ultima editare: acum 2 luni 1 săptămână by Achre....
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Kate

Prostia si minciuna te definesc. acum 2 luni 1 săptămână #2

• timys
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 36
Deci,cum spui si tu,se vede clar dmg ul dar hai sa ti spun ce reiese din acest video

1.Ai dat pe repede video sa nu se cunoasca viteza de atac cand iei risipa din cauza hack ului
2.12.7 cat zici tu ca ai dat fara tais e dat cu bere in 0 deff si 10 50 sura+grupa
3.16,3 e dat bere pe bere in 0 deff si 10 50 sura+grupa
4 se vede critica ta cand o dai la sf de 21,5,sa nu spui ca nu am avut bere cand eu numai cu bere ma bat ca de...imi permit..
Cu ce te lauzi tu:))

Uite si ce dmg uri iei tu:)

imgur.com/a/2uaDr1F cu triton critica

imgur.com/a/TKPJ4TB cu triton critica de 40

imgur.com/a/Vwwh3Ul normala

imgur.com/a/RWJZmYL critica de 41.8 cu piatra sura

imgur.com/a/5OJu73d normala cu arc de 90,115 sura,sa nu mi spui ca era critica asta,culmea ca am si bere si nici macar nu ai full sageti:))

Pacat ca nu ti am prins print ul cand aveai bere cum ai luat 52 cu arc de 90 ca de...cam faci foamea la sageti:))

Poti cere TC :D
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Timy

Prostia si minciuna te definesc. acum 2 luni 1 săptămână #3

• KesperX
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 283
Am si eu un printulet pentru Mifu
upload image free

:whistle: :evil: :sick:
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Kate, Achre...

Prostia si minciuna te definesc. acum 2 luni 1 săptămână #4

• Achre...
  • Deconectat
  • Master
timys a scris:
Deci,cum spui si tu,se vede clar dmg ul dar hai sa ti spun ce reiese din acest video

1.Ai dat pe repede video sa nu se cunoasca viteza de atac cand iei risipa din cauza hack ului
2.12.7 cat zici tu ca ai dat fara tais e dat cu bere in 0 deff si 10 50 sura+grupa
4 se vede critica ta cand o dai la sf de 21,5,sa nu spui ca nu am avut bere cand eu numai cu bere ma bat ca de...imi permit..

imgur.com/a/5OJu73d normala cu arc de 90,115 sura,sa nu mi spui ca era critica asta,culmea ca am si bere si nici macar nu ai full sageti:))

Pacat ca nu ti am prins print ul cand aveai bere cum ai luat 52 cu arc de 90 ca de...cam faci foamea la sageti:))

Cum am spus, mie degeaba imi vii cu aceleasi printuri de 4 luni de zile unde stiu toti ca nu am avut armura, cauta la fan-art filmarile mele din acea seara si ai sa vezi ca mi se vede si statusul, fara armura bere pe bere sa dai cat iti dau eu in gramada cu iteme pe tine =))

Cine stie cum arata o critica si o normala va putea evidentia unele normale, precum acel 28 in begios unde desigur avea tigru si spre norocu lui a intrat doar normala nu critica,precum acolo unde de pe Skribu ia 24 normala si 21 normala in sura,BEGIOS map1. V-am salutat din mers,pentru ca voi tot in urma mea veti fi ma codate,tu ramai la plansul tau dupa ninja care cica nu ti-a fost platit si lasa gura aia mare ca o aveti degeaba.Cat despre sageti, da, am 59 pe Aiden pentru ca am preferat sa tin 15 15 15 10 30 atac. adica am preferat 30 atac in loc a 5 sageti in +. Tu din cate s-a putut vedea nici daca dau itemele jos nu ai dmg in mine.

imgur.com/a/5kyvFAc - 47, cu iteme pe tine, eu macar am luat 41 fara armura.
imgur.com/a/EIucH9Z - 43

Ia si saliveaza la ceea ce tu nu vei da niciodata.Vizionare placuta, o sa depun un efort sa-ti caut si tie normalele de 24 unde plangeai in map1 pe chat ( cu martori ) ca o sa vrei test cu mine in mapa GM si dupa ai iesit de pe joc. Nu am avut timp suficient sa ma uit peste toate filmarile insa iti promite tati ca-ti pune si normalele de 21 de pe sura in war si in Desperado la dt desigur urmate si de critice, ca stii, eu am asa ceva, eu nu numesc criticele normale!

Ti-am dat peste cu sabia de lvl 1, ce cacat mai vrei?Cu sabie de lv 1 omule!! Asta ca sa vezi unde sunt eu si unde naiba esti tu,cum am spus, du-te fratele meu si fa-ti ceva iteme sa dai si tu ceva dmg acolo,nu doar sa te lauzi cu un 40k intr-un cont fara armura si bere pe bere,peste cu sabie de lv1, ai in video,te-am salutat si uite, acum da, pot cere T.C asa ca, T.C !
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Kate

Prostia si minciuna te definesc. acum 2 luni 1 săptămână #5

• XLD
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 159
Eu nu ii înțeleg , RedSkull ăla are printuri cu dmg și se lauda begios și codatu cu ele:)) voi ii plătiți printurile ? Nu am văzut printuri cu dmg ul vostru doar cu ale lui , și la bătaie da și in voi , nu inteleg ce dmg are ăla ca moare saracu din normala la grămada :))
Ultima editare: acum 2 luni 1 săptămână by XLD.

Prostia si minciuna te definesc. acum 2 luni 1 săptămână #6

• timys
  • Deconectat
  • Banned
Achre... a scris:
timys a scris:

Cum am spus, mie degeaba imi vii cu aceleasi printuri de 4 luni de zile unde stiu toti ca nu am avut armura, cauta la fan-art filmarile mele din acea seara si ai sa vezi ca mi se vede si statusul, fara armura bere pe bere sa dai cat iti dau eu in gramada cu iteme pe tine =))

Cine stie cum arata o critica si o normala va putea evidentia unele normale, precum acel 28 in begios unde desigur avea tigru si spre norocu lui a intrat doar normala nu critica,precum acolo unde de pe Skribu ia 24 normala si 21 normala in sura,BEGIOS map1. V-am salutat din mers,pentru ca voi tot in urma mea veti fi ma codate,tu ramai la plansul tau dupa ninja care cica nu ti-a fost platit si lasa gura aia mare ca o aveti degeaba.

imgur.com/a/EIucH9Z - 43

Ia si saliveaza la ceea ce tu nu vei da niciodata.Vizionare placuta, o sa depun un efort sa-ti caut si tie normalele de 24 unde plangeai in map1 pe chat ( cu martori ) ca o sa vrei test cu mine in mapa GM si dupa ai iesit de pe joc. Nu am avut timp suficient sa ma uit peste toate filmarile insa iti promite tati ca-ti pune si normalele de 21 de pe sura in war si in Desperado la dt desigur urmate si de critice, ca stii, eu am asa ceva, eu nu numesc criticele normale!

Ti-am dat peste cu sabia de lvl 1, ce cacat mai vrei?Cu sabie de lv 1 omule!! Asta ca sa vezi unde sunt eu si unde naiba esti tu,cum am spus, du-te fratele meu si fa-ti ceva iteme sa dai si tu ceva dmg acolo,nu doar sa te lauzi cu un 40k intr-un cont fara armura si bere pe bere,peste cu sabie de lv1, ai in video,te-am salutat si uite, acum da, pot cere T.C asa ca, T.C !

Ușor mă păcălici ca s a umflat ficatu în tine și mori dreq

Ce tine de filmuletul tău....mult ai mai scurtat din el,ai pus doar cam ce ai vrut...Dar se vede cât dai tu cu sura pe tine și bere în sura al meu 10.8 fără tais și dmg ul ăla de 12.7 Cum ai zis e pătrundere cu bere iar ce ai arătat acolo ca Îți dau 7 și ceva...prietene,nici măcar piatra sura nu aveam pe inscri,ai văzut cât ți am dat cu 10 sura nu?aia dc nu ai pus în video ca luai 11 Normala:D
Ai în video când dau în tine de pe ninja ăla arc 13 și ceva normala,pai uita te mai sus ca iei aproade 17 normala cu arc de 90,115 sura și bere
Sa ajung acasă de la munca și Îți pun și 20 normala data pe Achre al tău ca de...10 5 war ai numai pe Skribu dar Îți pun și pe Skribu normala și critica în toată deff ta,și o sa mă uit dacă am făcut print când dădeai 10k în bere de pe Skribu în next

Iar ce ține de tine Strike,era în breasla la noi atunci parcă și nu avea cont de forum sa posteze,din câte vezi dmg urile sunt date cu 10 sura și cu piatra sura doar de RedSkull:)

Prostia si minciuna te definesc. acum 2 luni 1 săptămână #7

• Achre...
  • Deconectat
  • Master
timys a scris:
Achre... a scris:
timys a scris:

Cine stie cum arata o critica si o normala va putea evidentia unele normale, precum acel 28 in begios unde desigur avea tigru si spre norocu lui a intrat doar normala nu critica,precum acolo unde de pe Skribu ia 24 normala si 21 normala in sura,BEGIOS map1. V-am salutat din mers,pentru ca voi tot in urma mea veti fi ma codate,tu ramai la plansul tau dupa ninja care cica nu ti-a fost platit si lasa gura aia mare ca o aveti degeaba.

imgur.com/a/EIucH9Z - 43

Ușor mă păcălici ca s a umflat ficatu în tine și mori dreq

Ce tine de filmuletul tău....mult ai mai scurtat din el,ai pus doar cam ce ai vrut...Dar se vede cât dai tu cu sura pe tine și bere în sura al meu 10.8 fără tais și dmg ul ăla de 12.7 Cum ai zis e pătrundere cu bere iar ce ai arătat acolo ca Îți dau 7 și ceva...prietene,nici măcar piatra sura nu aveam pe inscri,ai văzut cât ți am dat cu 10 sura nu?aia dc nu ai pus în video ca luai 11 Normala:D
Ai în video când dau în tine de pe ninja ăla arc 13 și ceva normala,pai uita te mai sus ca iei aproade 17 normala cu arc de 90,115 sura și bere
Sa ajung acasă de la munca și Îți pun și 20 normala data pe Achre al tău ca de...10 5 war ai numai pe Skribu dar Îți pun și pe Skribu normala și critica în toată deff ta,și o sa mă uit dacă am făcut print când dădeai 10k în bere de pe Skribu în next

Iar ce ține de tine Strike,era în breasla la noi atunci parcă și nu avea cont de forum sa posteze,din câte vezi dmg urile sunt date cu 10 sura și cu piatra sura doar de RedSkull:)

Da? Poti sa te uiti mai bine, ai si un 30+ de la mine in suraul tau, asta cand nu ai def sura pe tine,cum te-am invatat mai nou sa stai :huh:
Tu tot dai, unde-s dovezile la ceea ce dai ma? Ca ti le cer de luni de zile nu de 2-3 zile,mie sa-mi pui CRITICE nu normale,ca la orice critica pot sa-i spun si eu normala,eu vreau sa pui acele critice nu vezi ca toti isi bat joc de tine? Pe tine te bte oricine ma,pana si misty iti da pv-ul peste cap, dar nici nu ma mira,doar ti-am dat peste cu sabie de lv 1 =)))) Si acum pe bune, gata cu zarva,m-ai lamurit ma,nivelul tau e sub mine,cu mult,asa ca te sfatuiesc sa o lasi mai moale cu tupeul ala jegos pe joc ca voi cum ma vedeti in mapa va sare liberul din cap si va apucati doar de comentat cand eu nu spun nimic, doar va bat.
Daca si la munca in capul tau e doar joul si forumul... e groasa,ineteaza cu cu sferintele disperatule ca tu pentru mine esti doar un copil frustrat ce plange pe joc cum ii intra sefu. Intru din an in paste si atunci va aud doar gurile plangand.Nu-mi mai bat capul ma, m-am lamurit cu voi toti.
Ultimul meu reply. te la sa fierbi,si daca vrei sa-mi arati ceva,imi arati critice,nu ,,normale ".
Ciao

Prostia si minciuna te definesc. acum 2 luni 1 săptămână #8

• timys
  • Deconectat
  • Banned
Ușor mă cacatule ca faci dreq spume la gura și mori :))
Ia pune printul sau video sa văd faza cu sabia de lvl 1,cred ca am omis treaba asta, dar sa lași și inventarul și status ul la vedere,iar ce tine de dmg ul ăla al tău de 30...Îți dai seama ce realizare ai făcut ca ai dat bere pe bere:))))ce dreq te crizezi mă poneiule așa?
Iar ce tine de Misty....Mă abtin:))
Îți recomand sa mergi la medic sa ți dea ceva de inima ca nu mai ai mult și faci infarct :)))))))))))))))))

App,nu o mai baga pe aia când vii tu mapa ca ai început sa faci grad pe toate conturile,conturi cumpărate și ținute shop,bănuiesc ca o sa zici ca te ai dat liber 4 luni etc...Pai cum băieții tai am văzut ca s au cam împuținat ai început sa faci și tu grad:)))))))))
Ultima editare: acum 2 luni 1 săptămână by timys.

Prostia si minciuna te definesc. acum 2 luni 1 săptămână #9

• Achre...
  • Deconectat
  • Master
Conturile mele sunt tinute in shop si nemiscate,pentru ca eu am si altele de facut nu sa stau pe joc si sa ma injur si sa ma bat cu pumnul in piept ca Tarzan in map1 cand bat playeri de lv 90 ca tine, conturile mele sunt tinute in shop pentru ca lipsesc si zile intregi cu conturile in bara neintrand pe ele si degeaba le-as lasa map1 ca vin astia ca tine la ora 3 dimineata cand nu e nimeni in mapa si se dau pe liber sa bata conturi goale ( macar atat ), Cat despre liber, noi am stat pe liber 5 luni de zile in care v-am batut la 3 waruri de v-ati cacat pe voi si ati ajuns sa-mi refuzati cererile de war,voi stati 10 minute pe zi, in cel mai rau caz 2 minute cand sunt si eu in mapa,si spuneti ca ati fost pe liber,mare chestie...Plangi, nu se crizeaza nimeni, dar nu-mi place sa aud minciuni prin mapa. Ca aseara , ,, dai 10k, dai 21k critica bere pe bere " Ai in filmare cand iei si 32 parca sau 31, ceea ce se intelege clar ca fata de atunci pana aseara te-am invatat cu putin def sura pentru ca stii ca nu-i a buna sa stai fara cand sunt eu mapa sa-ti scot liberul din cap. Ai tot in filmare ca tu ai tupeu sa te dai pe liber doar la 3 dimineata cand crezi ca-s afk, ca in rest tu pe liber nu stai cand eu sunt in mapa, si asta au vazut toti cum te apuci de plans si comentat si de liber uiti, si tu, si begios.
Cat despre inventarul meu sau video intreg, tu voi veti vedea DOAR ATAT, asta ca-mi place sa vad cat de frustrati sunteti, cat despre acuzatiile tale, hack,bug, etc etc :unsure: Oricand, orice gm imi va cere videoclipul INTREG asta daca ii se pare ceva ,, anormal " ma cauta si le primeste pe mail,doar ei au dreptul sa-mi ceara aceste filmari INTREGI asta pentru ca voi niciodata nu ati pus nimic cu status sau cand ati pus ceva 90% din print apareau punctulete albe sau negre,asa ca nu plange, te rog.. iar acum hai, eu n-am timp de pierdut pe seama ta, esti un nimic pentru mine,un nimic o sa si ramai, accepta-ti soarta, esti primul pe acest joc care ia peste pv cu o arma de lv 1. Fi mandru,nu mai plange,esti la munca si stai doar cu jocul in minte,doamne,foarte trist. Hai ramai in suferinta ta,m-am cam scarbit sa-ti tot dau atentie.

Prostia si minciuna te definesc. acum 2 luni 1 săptămână #10

• timys
  • Deconectat
  • Banned
Aproape ca m am emoționat, nu te uiți mă la tine poneiule ca la orice postate depășești romanele:))
Ai zis ca ai și altele de făcut? Ce ai de făcut în afară de metin,când ai conturile în shop ori ești pe altul la crescut ori ești în ctc, lasă dreq abureala ca ești 24/24:)))))

Pune print ul ăla cu sabia de lvl 1,cred ca l am omis
Ultima editare: acum 2 luni 1 săptămână by timys.
Time to create page: 0.230 seconds