Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: HaTeyee - Pescarull

HaTeyee - Pescarull acum 5 zile 11 ore #1

• Daven
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 30

Ai cerut sa filmez , am filmat. Stii si tu asta este ultima parte , seria aia de 5. Seriile de 10 sunt filmate o sa le ai si pe celelalte zilele urmatoare cand am timp.O sa le incarc si pe alea. O sa ai o surpriza la restu de seturi de 10-3 si 10-4 unde aveai grupa sa vezi ca eu nu am :))))))

Vizionare placuta ! :evil: :evil:
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.

HaTeyee - Pescarull acum 5 zile 2 ore #2

• jojolici
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Thank you received: 65
Ce viteza de elicopter ai:))
De ce nu ai aratat tot inventarul?A stai ai viteza atac full tu:))

HaTeyee - Pescarull acum 5 zile 22 minute #3

• Daven
  • Deconectat
  • New Member
Inainte sa intervii in plm in postarile mele ar trebui sa vezi video pana la cap asta 1 la mana. 2 la mana, dupa margine am vazut ca stii sa comentezi , si de dat duel cu mine cand :))))) Ca ma tot futi la icre atat ca nu fac si nu dreg , sper ca data viitoare inainte sa sari cu gura asa sa te prezinti cu iteme la mine si sa ma chemi v3 . Dar asta nu se va intampla :)))

Asa ca acum poti sa mergi map2 si sa pasti linistita acolo :evil: :evil:
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amenintarea, KesperX, Seen, WelyoN0, lavinia 26, tntxplodegaming, Hailye, Mr. Ethical

HaTeyee - Pescarull acum 4 zile 16 ore #4

• tntxplodegaming
  • Deconectat
  • Master
  • Hell`s worst nightmare!
  • Thank you received: 175
jojolici a scris:
Ce viteza de elicopter ai:))
De ce nu ai aratat tot inventarul?A stai ai viteza atac full tu:))

Groh, ce treaba are inventarul cu viteza de atac? s-a vazut 176 viteza pe status la minutul 1:15 dar esti dusa cu vaca tu...
Ultima editare: acum 4 zile 16 ore by tntxplodegaming. Motiv: edit
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amenintarea, KesperX, WelyoN0

HaTeyee - Pescarull acum 4 zile 2 ore #5

• jojolici
  • Deconectat
  • Senior Member
Daven a scris:
Inainte sa intervii in plm in postarile mele ar trebui sa vezi video pana la cap asta 1 la mana. 2 la mana, dupa margine am vazut ca stii sa comentezi , si de dat duel cu mine cand :))))) Ca ma tot futi la icre atat ca nu fac si nu dreg , sper ca data viitoare inainte sa sari cu gura asa sa te prezinti cu iteme la mine si sa ma chemi v3 . Dar asta nu se va intampla :)))

Asa ca acum poti sa mergi map2 si sa pasti linistita acolo :evil: :evil:

Ai prea multe intrari la turnee tu si kinguri..ma scuzi..Nu ma fa sa te injur ,,spre dif de tine am ceva minte . El macar nu avea 1-1 full si ti a luat ceva duele.Pana te-ai pregatit tu..
Ultima editare: acum 4 zile 2 ore by jojolici.

HaTeyee - Pescarull acum 3 zile 22 ore #6

• Daven
  • Deconectat
  • New Member
Bai marmota glaciara , tu pricepi ca nu am nevoie de turnee si 1000 kinguri sa va bat pe toate conturile pe care intrati ? Si ti`am mai zis ceva, nu mai latra in numele altora tu asta cu mii de iteme , cand esti pregatita ma cauti pe joc ca doar plm ai iteme de 1-1 si ma anunti si pe mine cand vrei sa dam duel. Am impresia ca ai ramas pe server pe post de vuvuzela :woohoo: :woohoo:

P.S. - Iteme aveti toti ( din gura ) pana la proba contrarie mai vedem. Acum te rog sa te intorci la pascut cum ti`am zis in post`ul anterior.
Ultima editare: acum 3 zile 22 ore by Daven. Motiv: dsa
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Hailye

HaTeyee - Pescarull acum 3 zile 20 ore #7

• jojolici
  • Deconectat
  • Senior Member
Daven a scris:
Bai marmota glaciara , tu pricepi ca nu am nevoie de turnee si 1000 kinguri sa va bat pe toate conturile pe care intrati ? Si ti`am mai zis ceva, nu mai latra in numele altora tu asta cu mii de iteme , cand esti pregatita ma cauti pe joc ca doar plm ai iteme de 1-1 si ma anunti si pe mine cand vrei sa dam duel. Am impresia ca ai ramas pe server pe post de vuvuzela :woohoo: :woohoo:

P.S. - Iteme aveti toti ( din gura ) pana la proba contrarie mai vedem. Acum te rog sa te intorci la pascut cum ti`am zis in post`ul anterior.

Tu vb acum de rasa ta?Nu stiam ca pasteti..pai pasteti fericiti atunci.
E bine ca iti da like alea fara bac:))
Eu sa te caut:)) Cine rasa ta esti tu ma sa te caut pe tine.Tu esti doar unul care latra si atat.Si eu la astia le dau jettttt .Spor la sters.
Ultima editare: acum 3 zile 20 ore by jojolici.

HaTeyee - Pescarull acum 3 zile 20 ore #8

• Rammss3
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 994
Replay :

Muilyko nu mai fi mahalagioaica si nu mai provoca scandal ca s-a saturat lumea de tine .
Jet si diii foloseste Spaima cel Destept cand conduce atelajul prin jurul capitalei . Tu esti "bazata" , esti de Bucuresti , ce dreaq ??
N-o s-o dau la mana 1,2,3 pentru ca ai sa-i dai conotatii sexuale (dehh...hormonii lucreaza si nimeni in realitate nu se incurca cu dihania) dar o sa-ti scriu pe subpuncte :
a: esti frustrata ca nu esti ca ceilalti (normala)
b: toti care nu sunt din Bucuresti , in viziunea ta sunt tarani
c: ai "cea mai desteapta " meserie din lume , nu e nimeni ca tine .
d: nimeni de pe server nu are iteme perfecte ca tine , din pacate ca sa-l citez pe Spaima cel Destept ...."dejaba"
e: toti de pe server sunt in viziunea ta ....saraci...........pai nici dracu nu si-a facut din jocul asta scopul vietii asa cum ti l-ai facut tu .
f: folosesti serverul asta pentru atentie , tanjesti dupa ce nu ai de fapt in realitate
g: esti in conflict cu 90% din server dar nu ti-ai pus vreodata intrebarea ca marea problema esti TU ?
Daca toate cele de mai sus nu te lamuresc sa te potolesti atunci mai adaug un subpunct:
h: esti nesimtita si irecuperabila .
Următorii utilizatori v-au mulțumit: lavinia 26, tntxplodegaming, Daven, Hailye

HaTeyee - Pescarull acum 3 zile 19 ore #9

• jojolici
  • Deconectat
  • Senior Member
Rammss3 a scris:
Replay :

Muilyko nu mai fi mahalagioaica si nu mai provoca scandal ca s-a saturat lumea de tine .
Jet si diii foloseste Spaima cel Destept cand conduce atelajul prin jurul capitalei . Tu esti "bazata" , esti de Bucuresti , ce dreaq ??
N-o s-o dau la mana 1,2,3 pentru ca ai sa-i dai conotatii sexuale (dehh...hormonii lucreaza si nimeni in realitate nu se incurca cu dihania) dar o sa-ti scriu pe subpuncte :
a: esti frustrata ca nu esti ca ceilalti (normala)
b: toti care nu sunt din Bucuresti , in viziunea ta sunt tarani
c: ai "cea mai desteapta " meserie din lume , nu e nimeni ca tine .
d: nimeni de pe server nu are iteme perfecte ca tine , din pacate ca sa-l citez pe Spaima cel Destept ...."dejaba"
e: toti de pe server sunt in viziunea ta ....saraci...........pai nici dracu nu si-a facut din jocul asta scopul vietii asa cum ti l-ai facut tu .
f: folosesti serverul asta pentru atentie , tanjesti dupa ce nu ai de fapt in realitate
g: esti in conflict cu 90% din server dar nu ti-ai pus vreodata intrebarea ca marea problema esti TU ?
Daca toate cele de mai sus nu te lamuresc sa te potolesti atunci mai adaug un subpunct:
h: esti nesimtita si irecuperabila .

Mosulica mutati cuibul:)) pupa-ma in dos .Sper ca nu te exciti cum te excitai in pm-uri.App
Nici acolo nu ma doare de parerea ta sau a tuturor despre mine .Jet
Ms pt complimente .
Ultima editare: acum 3 zile 18 ore by jojolici.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Justina

HaTeyee - Pescarull acum 3 zile 16 ore #10

• Daven
  • Deconectat
  • New Member
Hai sa iti spun eu cum sta treaba . Data viitoare cand o sa mai pronunti numele meu pe chat sau pe forum sa te duci in mortii ma’tii si tu si toata familia ta de sclava dracu. Sa dea dracu sa te mai aud ca te provoc eu sau ceva ca de nu iti bag pl in gura de o scot cu suflet cu tot. Puscaria dracu ce esti tu ca daca ai avea 2 sobolani in burta s’ar manca intre ei de foame luati’as fata in pl de batjocura dracu. Dintre toti numai tu in gatu’ ma’tii te’ai gasit sa sari cu gura’n pula.
Ultima editare: acum 3 zile 16 ore by Daven. Motiv: Plm
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amenintarea, WelyoN0, tntxplodegaming, Hailye
Time to create page: 0.205 seconds