Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: Amintiri din 1900 Toamna

Amintiri din 1900 Toamna acum 4 zile 15 ore #1

• FrankNew
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • I'm Gentleman
  • Thank you received: 596
Niste amintiri pe care le mai am si eu undeva prin arhiva, vremuri mult mai frumoase ca cele actuale... bine ca erau naspa si alea dar nici ca acum
Multi jucatori cu care am impartasit cate ceva idiferent ca era un simplu salut, o cearta, o gluma nu mai activeaza acum pe joc... au mai ramas doar numele caracterelor la prietenii adaugati :), sincer cand ma gandesc la vremurile alea parca am asa o stare de nostalgie sa ma mai enervez de la o bataie sau sa ma mai oftic de la unele conflicte, sa-mi fac relatie pe joc si sa ma comport de parca am relatie in realitate =)), Pana la urma suntem ca si un colectiv, am crescut pe acest server.. m-am apucat de cand aveam 15 ani si am avut activitate pana prin 2018, acum din pacate majoritatea care mai joaca aici sunt "Veteranii" Stiu ca sunt 2 videoclip-uri plictisitoare (erau faine pentru mine pe vremea aia =]] ) dar am dat de ele din intamplare si am zis ca.. daca tot nu am ce face la ora asta hai sa impartasesc asta cu voi, si asa nu va ocup din timp prea des :D
Va salut pe toti si pe toate :)

N-am ales sa am mai multe fete ca-mi ajunge una
Ultima editare: acum 4 zile 15 ore by FrankNew.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: lavinia 26, Hailye
Time to create page: 0.183 seconds