Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: Saracu` de el ...

Saracu` de el ... acum 3 săptămâni 11 ore #1

• Daven
  • Deconectat
  • Novice Member
  • Thank you received: 45

Bai latrau de map1 ce esti tu , ti`am zis sa incerci arfe din astea de 2 lei cu copiii tai din fata blocului nu cu mine . Cum sa imi scrii mie in duel ca eu schimb arma ma puscaria dracu ce esti :)))) ? Nu o mai arde cu mine cu asa ceva de gramezi si toate cele ca esti vai de capu` tau , nu duci 5 secunde la gramada in picioare si ai pretentia sa dai cu mine 1-1 ma cu gramada ? Tu esti eu sa bati set 1-1 cu gramada 10-10 ?
Baga`ti dracu mintile alea in cap si lasa gura pe viitor. Asta asa ca un sfat sa nu mai plangi asa cand vezi conturile mele on. Invata sa citesti prima data inainte sa mai zici cat dau eu pe skill da ? Si acum sa`ti arat cat esti de prost , ai zis gramada da ? Adica tot 70 deff ca dam la fel corect ? Cand esti pregatit de 1-1 ma cauti pana atunci ... vezi ce scrie mai jos!

XingShou , skill F4 nor otravitor - te`am scuipat du`te dracu de mascota !!! :evil: :evil: :lol:
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amoree

Saracu` de el ... acum 3 săptămâni 10 ore #2

• Jeryko
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 4
da ma poate mi sa parut asta e esti bun totusi latrau poti sa l faci pe tacto daca pt o postare ai nev de 1 sapt ca sa o faci si asa ca fapr divers Ewan a vazut itm cu care am facut duel cu tn nu te pisa n sus daca n-ai habar

Saracu` de el ... acum 3 săptămâni 11 minute #3

• Daven
  • Deconectat
  • Novice Member
  • Thank you received: 45
Ti`am zis ca iti trebuie ochelari copile , 2 zile sunt 1 sapt la tine ? Asa important esti tu pentru mine ma limbicule incat nu meriti sa ma stresez cu nimic dupa ce am filmat , ti`am aratat ca esti doar prost si nu mai manca atata cacat . Data viitoare cand ti se pare ceva fii sigur ca asa este si fa`ti iteme sa dam 1-1 lasa vrajelile astea de 2 lei cu mine. Aaaa si inca ceva sa nu mai scrii vreodata pe chat ca imi da mie nu stiu cine iteme sa dau 1-1 ca te ingrop in seturi 1-1 du`te dracu de mascarici.
Si ai grija cum vorbesti ca iti iau rasa in pl imediat mai du`te dracu de pacalici ce esti. Data viitoare cand te pisi pe tine sa dai vina pe mine
Ultima editare: acum 3 săptămâni 9 minute by Daven. Motiv: dsad
Time to create page: 0.179 seconds