Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: [SUGESTIE]EVENT

[SUGESTIE]EVENT acum 11 luni 4 săptămâni #21

• veRbal
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 81
Vrei sa iti arat de cate ori v-am batut la chestii de genul asta? Participand, bineinteles.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.

[SUGESTIE]EVENT acum 11 luni 4 săptămâni #22

• timys
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 36
Aoloo ma scuzi am uitat tura trecuta ai incercat sa faci ceva ca te-ai mutat dar...ori nu ai avut echipa completa...ori nu ai stat in picioare prea mult...era turneul regatelor ti-ai cerut scuze ca ai incercat...Nu te poti compara oricum participarea ta la un event 2 cu participarile mele daca este maximum de playeri te asigur ca tu in primi 15 nu o sa te afli decat in caz de urgenta.
Raspunsul meu o sa fie pro cand o sa fie scoase toate bugurile care incurca buna desfasurare a jocului.
Ultima editare: acum 11 luni 4 săptămâni by timys.

[SUGESTIE]EVENT acum 11 luni 4 săptămâni #23

• Horus1
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 77
timys a scris:
Aoloo ma scuzi am uitat tura trecuta ai incercat sa faci ceva ca te-ai mutat dar...ori nu ai avut echipa completa...ori nu ai stat in picioare prea mult...era turneul regatelor ti-ai cerut scuze ca ai incercat...Nu te poti compara oricum participarea ta la un event 2 cu participarile mele daca este maximum de playeri te asigur ca tu in primi 15 nu o sa te afli decat in caz de urgenta.
Raspunsul meu o sa fie pro cand o sa fie scoase toate bugurile care incurca buna desfasurare a jocului.
BINE SPUS ;) doar asa se poate tine un event .TC
Time to create page: 0.183 seconds