Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: [BREASLA]Dreamers

[BREASLA]Dreamers acum 4 ani 2 luni #1

• Dets
  • Deconectat
  • Banned
  • Scopul scuză mijloacele.
  • Thank you received: 54

Nume breasla : Dreamers
Conducator : Obscure (LoveSense)
Nivel : 20
Regat : Galben
Tip de caractere admise : Caractere level 96-99 , set de razboi 10.10, 1-5 impecabil si biolog terminat.
Descriere : Acum ceva timp, daca cineva m-ar fi intrebat ce inseamna pentru mine o breasla, as fi raspuns ca este locul unde nevoia de confruntare si finalul marcat de o victorie se impletesc intr-un lung fir rosu. Acum, dupa infintarea breslei Dreamers, acea intrebare si-a modificat intr-un mod subtil raspunsul. Acum, notiunea de breasla a capatat alta seminificatie.. Aceasta reprezinta originea si esenta membrilor sai, toti membri fiind niste visatori, dorindu-si sa atinga limitele imposibilului atat in ceea ce priveste jocul, incat si in real. Nu stiu nici acum daca a fost ambitie, dorinta sau o pura intamplare, dar am demonstrat ca suntem cei mai buni, ca Dreamers este o familie, iar eu am promis sa o sustin si sa raman langa ea, langa familia mea.

Dreamers song

Razboaie : Dreamers(18) - Yakuza(26)

Voi reveni cu mai multe poze / filmulete.

"Pastreaza-ti visele vii.
Intelege ca pentru a realiza ceva trebuie sa ai credinta si incredere in tine, viziune, munca, determinare si daruire. Aminteste-ti ca toate lucrurile sunt posibile pentru cei care cred !"

"All people dream, but not equally. Those who dream by night in the dusty recesses of their minds, wake in the morning to find that it was vanity.
But the Dreamers of the day are dangerous people, for they dream their dreams with open eyes, and make them come true."

Nothing strengthens authority so much as silence.
Ultima editare: acum 4 ani 1 lună by Dets.
Subiectul a fost încuiat.

[BREASLA]Dreamers acum 3 ani 7 luni #2

• Badger
  • Deconectat
  • Administrator
  • Thank you received: 153
Bafta cu breasla!

Topic inchis.
Subiectul a fost încuiat.
Time to create page: 0.222 seconds