Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: [Breasla] Fallen

[Breasla] Fallen acum 3 ani 8 luni #1

• One
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 9
Nume Breasla : Fallen
Conducator : Russien
Nivel : 18 Momentan !
Regat : Albastru
Tip de caractere admise : Este permis oricarui Caracter ce indeplineste Condtiile de mai jos
Descriere : Deci sa incep cu inceputul , Sunt Russien Lider-ul acestei Bresle [ Fallen ] , Am creat aceasta Breasla in incercarea de a aduna jucatorii buni/experimentati Care stiu cu ce se mananca Metinul. Momentan Breasla are Level 18 , Tin sa mentionez Breasla Fallen este o Breasla veche cu un Renume , Acum ceva timp am spart Breasla avand sub posesia noastra un Classament care nu toti l-ar fii putut ajunge, Detineam Locul 6 pe Classament avand in posesia noastra 8 Victorii , 0 Infrangeri , 0 Remize , Dar din Motive cum ar fii [ Breslele Inactive ] Am decis sa o sparg deoarece eram 100% Convins ca numai are absolut niciun rost de a mai continua , Dupa cum bine stiti cu toti pe Server 1 au mai ramas cateva Bresle active : [ Fallen , OldSchool , OldLegion , nAjs ] In accest moment nu ne permitem sa dam Warr-uri deoarece nu avem niciun avantaj , Motiv-ul ar fii , Staff-ul Metin2Tim se gandesc sa reseteze Clasament-ul Breslelor ceea ce mi se pare un lucru foarte bun , Din moment ce multi au Bresle si au un anumit Classament dar de fapt si de drept ele sunt Inactive.
Oricine este binevenit in Breasla [ Fallen ] atata timp cat are Spirit de Echipa si atata timp cat indeplineste Conditiile :
[ Lvl Minim : 92 ] | [ Biolog Minim : Insemnele Liderilor (Note) ] | [ Aparari Bonus 1-5 : 60,60,60,64 (Nu este asa de greu , Dar voi face si excepti pana la Resetarea Clasament-ului) ] [ Cum functioneaza Gradele : Gradele le primiti in Functie de Biolog/Set Razboi ] ( Daca aveti Biolog Terminat / Aparari Terminate Grad-ul pe care il veti Detine este [ WinWar ] , Binenteles absolut nimeni nu are acces la Conciediere , Motiv-ul este pentru a nu se ivi Cearta intre Membrii Breslei .
Daca Staff-ul nu va Reseta Clasament-ul vom reincepe Warr-urile indiferent de ce decizie vor lua ..
Nu va uitati la Grade ca eu sunt Lider s-au mai stiu eu ce .. Sunt Lider sunt Player , toti avem aceleasi drepturi , Trebuie doar intelegere si acel spirit de echipa [ Ramanem Uniti / Suntem Uniti indiferent de situatie ] . In curand voi Reveni cu un EDIT pentru a posta cateva Poze cu Membri Breslei Fallen , Nu uitati : Intra cine vrea . Iese cine poate
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Yeon, ioana26, dodisionut, XxSpIdErMaNxX

[Breasla] Fallen acum 3 ani 7 luni #2

• Badger
  • Deconectat
  • Administrator
  • Thank you received: 153
Bafta cu breasla!

Topic inchis.
Subiectul a fost încuiat.
Time to create page: 0.189 seconds