Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: RECLAMATIE Elaise,Achre

RECLAMATIE Elaise,Achre acum 1 săptămână 1 zi #1

• Timy
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • Thank you received: 43
Nume reclamant BEGIOS

Motiv Jigniri

Dovada s15.postimg.cc/9glcmjzqz/0808_175932.jpg s15.postimg.cc/lv84mz6pn/0808_180006.jpg

P.s: Denisa ti-am spus si in mapa de GM de fata cu Ebysu
sa nu-mi mai cersesti atentie ca nu am nev de atentia ta,tu tot continui sa suferi de nebagare in seama...Cat despre Vlad,tu esti bun doar cand vin si alti 3 pe langa tine ca sa te lauzi ca dai si tu un dmg cu set.Ziua buna.
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: florine323

RECLAMATIE Elaise,Achre acum 1 săptămână 1 zi #2

• Grey
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Sanja Sv1
  • Thank you received: 497
Sa pui de unde a inceput, adica cand erai pe war.

#BEGIOSinimademetinar
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Kate, Teroaree, Rheeeea

RECLAMATIE Elaise,Achre acum 1 săptămână 1 zi #3

• Timy
  • Deconectat
  • Perfect Master
Inainte sa plangi in reclamatie,poti adauga o dovada,nu doar vorbe goale :whistle:

RECLAMATIE Elaise,Achre acum 1 săptămână 23 ore #4

• Grey
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Sanja Sv1
Nu, n-ai inteles, pe mine ma lasa rece un block chat sau un ban,eu nu plang, sa fim seriosi, pana la urma nu eu am facut reclamatia,deci cine plange? Eu tot ce am spus a fost ca trebuia sa postezi de unde a inceput, adica de cand erai pe Derbedeu, nu jumatate de pe sura.Insa daca eu o sa fiu sanctionat pe ceva postat pe jumatate, de la jumatate ca nu vrem sa se vada comentariile de inceput unde tu erai pe liber si tot ce am facut eu a fost ca te-am batut, ca de obicei... atunci de acum si eu voi posta jumatati de discutii si voi avea aceleasi pretentii la sanctiuni, am maxim 5 reclamatii in 8 ani de zile,dar ma pot apuca si eu de ele, postez de la jumate in sus si voi avea pretentia sa se dea sanctiune.
O seara perfecta.
Ultima editare: acum 1 săptămână 23 ore by Grey.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Kate, Rheeeea, Ellia

RECLAMATIE Elaise,Achre acum 1 săptămână 22 ore #5

• Daven26
  • Deconectat
  • Novice Member
  • ~ Daven Srv 1 ~
  • Thank you received: 26
Of,of,Begios,ce-ti mai place sa te victimizezi cand tot tu ti-o cauti ca de fiecare data.Sincer?E chiar trist ce faci...Inteleg ca mai are omu nevoie de atentie,dar chiar in halul asta....Din pacate pentru tine am printuri de pe la inceputul discutiei ,unde de altfel ai inceput cu ''modul liber'' sa provoci de pe war.Ah,pe alea le-ai uitat sa le pui? :)) Nu te-a bagat nimeni in seama,singur ai venit sa te dai pe liber,sa dai in noi si tot singur ai inceput sa ataci cu metinarismele tale,cu dmg-uri si alte prostii,iar apoi faci pe lovitu'?Vai :( .Pacat ca n am prins discutia completa de la inceput,dar totusi....

''Hai da-te pe liber'',''Doar setu e de voi''.macar daca ti-o cauti singur,ce rost isi au astea pe aici,rlly?Asa ca tu fiinta care n-ai ce face,lasa tu dramele astea pe aici si daca nu vrei ca lumea sa faca misto de tine,atunci stai in banca ta si vezi-ti de joc.Fii sigur ca nimeni nu-si cauta atentie cu tine ,din contra esti evitat in cazul in care nu-ti dai seama.Joc placut,fara frustrari si la mai putine 'circarii'. ;)
Ps:Am postat de aici deoarece nu mai am contul vechi de forum.
Ultima editare: acum 1 săptămână 22 ore by Daven26. Motiv: .
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Rheeeea

RECLAMATIE Elaise,Achre acum 1 săptămână 5 ore #6

• Timy
  • Deconectat
  • Perfect Master
Cum am spus pe joc asa voi spune si aici.Voi sunteti buni doar cand veniti 4vs1,seara cand sunt multi va retrageti cu pretextul ca sunteti AFK.Asa ca nu ma obosesc sa dau N explicatii si decat sa ma cert va las sa va manifestati frustrariile.Doar postez si punct.Si daca ar fi sa postez si eu de cate ori veniti si dati fara motiv doar ca sa provocati cearta ar trebuii sa umplu forumul de printuri...

P.s:Cine intervine fara motiv in reclamatie,rog sa fie sanctionat conform regulamentului.
Ultima editare: acum 1 săptămână 5 ore by Timy. Motiv: Completare

RECLAMATIE Elaise,Achre acum 1 săptămână 2 ore #7

• Grey
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Sanja Sv1
Nu a intervenit nimei :huh:

Ai reclamat, ramai al subiect,cum vine bataia aici? Te bat, te-am batut si o voi face mereu :unsure: :unsure:
A postat Elaise si in locul tau aproximativ tot,ca mna, tu postezi doar ce-ti convine,cum vom face si noi de acum :whistle:
Un mic citat din cuvintele tale: Si daca ar fi sa postez si eu de cate ori veniti si dati fara motiv doar ca sa provocati cearta ar trebuii sa umplu forumul de printuri...

Pai daca as face eu asta de cate ori te frustreaza ca iei 45k+ fara sa spun ceva si cauti atentie si cearta, e jale..

Riiispekt.
Ultima editare: acum 1 săptămână 2 ore by Grey.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Kate, Ellia

RECLAMATIE Elaise,Achre acum 4 zile 13 ore #8

• [GM]Ebysu
  • Deconectat
  • Moderator
  • Soldier´s Life
  • Thank you received: 463
Sa ma cautati diseara.

Momentan, fara sanctiune

Următorii utilizatori v-au mulțumit: Daven26