Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: [Reclamatie] NOTORIOUS

[Reclamatie] NOTORIOUS acum 1 săptămână 4 ore #1

• SenuSret
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 24
Numele celui reclamat: NOTORIOUS
Motivul: hack lvl

Dovada:

Ia sa mi spuna si mie dl ebysu daca nici asta nu seamana cu video in care apare Avast
Inca ceva...cred ca se vede si Erayan cum face lvl cu autoclick,ala care ar fii permis.Lui dc nu ii ies artificii din fund si nu ii sare kingu de pe el sa ii apara alta armura???????????

Exista vre o asemanare intre aceste 2 conturi???

Acum in ultimul video sa mi spuneti si mie de ce nu pot sa mi dau jos armura sau sa o urc cand am fereastra deschisa de la armurier,dc doar lui cand face full uri din cadou i se schimba armura automat si scoate artificii:))

„În această lume, nimic nu este sigur în afară de moarte şi impozite.”
Ultima editare: acum 6 zile 12 ore by SenuSret.
Subiectul a fost încuiat.

[Reclamatie] NOTORIOUS acum 1 săptămână 3 ore #2

• NOTORIOUS
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 11
Imi poti spune te rog frumos ce vrei sa insinuezi prin postarea asta?
Chiar nu inteleg ce vrei sa demonstrezi prin reclamatia asta...

Spune-mi , de ce ar fii interzis sa dau cu artificii?
Spune-mi , de ce ar fii interzis sa schimb armurile?
Spune-mi, de ce ar fii interzis sa deschid cadouri?

Intelege odata si pentru totdeauna ca tu filmandu-ma pe mine dand cu artificii sau schimband armurile nu dovedeste faptul ca as avea HACK !

In zadar te oftici doar pentru ca eu am yang sa fac full-uri iar tu nu, inceteaza sa suferi doar pentru ca tu nu-ti permiti sa investesti yang in cadouri...
Ia-te frumos si da-i fuguta in V2 la farmat sau Catacombe daca vrei sa faci yang pentru level din deschis de cadouri.

Nu incerca sa-i tragi pe altii in jos doar pentru ca tu nu poti ajunge sus.
Sa inventezi motive pentru care sa ma reclami cu speranta ca voi fii sanctionat doar ca sa ma opresti pe mine din a face full-uri sau nivel fara sa ai o dovada certa cum ca eu as folosii vreun program interzis mi se pare de o rautate si o invidie infernal de nejustificata .

Invidia asta prosteasca si copilareasca n-o sa te aduca niciunde, inceteaza sa ne pierzi timpul tuturor ( mie , jucatorilor si staff-ului ) prin reclamatii ce nu-si au rostul.
Cu minte, NOTORIOUS.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amenintarea, Scandall

[Reclamatie] NOTORIOUS acum 1 săptămână 1 ora #3

• SenuSret
  • Deconectat
  • Master
Nu ti am citit tot pomelnicul prin care banuiesc ca vii cu cateva scuze dar...in primul rand pentru cultura ta generala,cand deschizi cadouri armura nu ti se schimba singura la secunda precum tie,atata timp cat ai fereastra de la armurier deschisa nu poti da jos sau pune nici un item...banuiesc ca stii treaba asta,ai un video mai sus daca nu stiai ce am zis eu acum.
In al 2 lea rand,se vede si Erayan acolo langa tine map1 crescand cu autoclick,nu vad sa i se schimbe vre o armura sau sa faca artificii,ciudat este ca si in video de la reclamatia lui Avastx2 si in asta al tau se intampla la fel:))
Din cate vad tie si daca iti desenez vii cu tot felul de scuze.Avast se plangea prin topic ca nu a mai fost nimeni reclamat ca a facut lvl 115,uite ca am avut ocazia sa vad acelasi lucru si la tine ca la el :D

App,ai zis ceva acolo ca nu imi permit sa mi fac contul din full cu yang...eu cred ca imi ajung astea,nu sunt asa sarac cum spui tu ;)

imgur.com/a/DkjJnGX

Asteapta in liniste si nu te criza ca in topicul lui Avast.

[Reclamatie] NOTORIOUS acum 6 zile 19 ore #4

• NOTORIOUS
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 11
Poate schimbam armura de pe mine de nebun in timp ce deschideam cadouri pentru ca asa-mi face mie placere sa joc Metin2 ... , cum poti tu sa arati concret prin filmarile tale ca eu as fii avut shop-ul de la negustorul de armuri deschis ?

Ai si tupeu sa ma reclami cu pretentia de a ,, astepta decizia in liniste “ , crezi ca aducandu-ma pe mine la tacere staff-ul va fii influentat si orb sa nu vada chiar din filmarile tale ca tot ce faci este sa aberezi si sa ma acuzi fara sa ai vreo dovada certa care sa arate ca eu as folosii hack ?

Regulamentul spune ca am voie sa-mi exprim punctul de vedere !

In reclamatie au voie sa posteze doar:

Reclamantul
Reclamatul
Membrii staffului.

Cu minte , NOTORIOUS.

[Reclamatie] NOTORIOUS acum 6 zile 16 ore #5

• SenuSret
  • Deconectat
  • Master
Bai copil prost,tu nu vezi ce abureli dai ?? Pai in video se vede cum iti pica asa repede cand deschizi cadourile,si ce repede se schimba armura...de unde ai cadouri pe cont daca nu ai fereastra deschisa la armurier,doamne cat esti de prost:))))))))))))))

[Reclamatie] NOTORIOUS acum 6 zile 14 ore #6

• Derbedeu94
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Thank you received: 8
Cu riscul ca iau ban pt ca am intervenit in reclamatie vreau doar sa-mi explice cum schimba el armurile de pe el daca magzinul este deschis in timp ce face full =]]]]]
I'm still No1

[Reclamatie] NOTORIOUS acum 5 zile 22 ore #7

• [GM]Ebysu
  • Deconectat
  • Moderator
  • Soldier´s Life
  • Thank you received: 540
Voi reveni cu sanctiunea, daca e definitiva sau nu. Pana atunci ramai banat!!!

Discutie inchisa!!!

Următorii utilizatori v-au mulțumit: Grey
Time to create page: 0.198 seconds