Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: [Reclamatie] Ewan,Sety,Rhyze

[Reclamatie] Ewan,Sety,Rhyze acum 5 zile 3 minute #1

• Godric4you
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 71
Nume reclamat: Ewan,Sety,Rhyze
Motiv: cs pe timp de rata,se baga peste mine cand cresc
Dovada:

Dupa cum se poate vedea in video acesti 3 anonimi nu ma lasa sa cresc,cer sa fie sanctionati conform regulamentului.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.

[Reclamatie] Ewan,Sety,Rhyze acum 4 zile 23 ore #2

• Amaterasu
  • Conectat
  • Perfect Master
  • Memento mori.
  • Thank you received: 969
Dupa cum se poate vedea in video, clipul tau incepe la 20:05, cu noi deja batandu-te, ceea ce nu demonstreaza ca ai fost primul.
Sa-ti povestesc cronologic:
1 la mana, primul care a fost aici a fost Sety pe contul Shiiro, mai precis la 19:45 a inceput sa creasca pentru a se asigura ca e primul.
2 la mana, tu ai aparut brusc in mijlocul camerei la aproximativ 2 minute dupa ce a fost bagata rata, nu ai fost in niciun colt cum ai sustinut tu pe chat.
3 la mana, logic ca nu te lasam sa cresti cand tu te bagi peste altii. Ori va intelegeti si faceti cu randul, ori ne batem si nu profita nimeni de rata.

Data viitoare incerca sa fii un baiat destept si asteapta cuminte, faceti cu randul, nu te mai baga peste altii la crescut si apoi sa te dai victima ca printesele.. Oricum am auzit ca tu ai activitati interesante si placeri la fetele de pe metin, cum ar fi dansurile din buric si altele, cu precizarea ca le rogi sa nu-ti scrie mereu ca sa nu vada nevasta. Deci nu te plictisesti cand astepti.

Salutari si seara buna in continuare.
Ultima editare: acum 4 zile 23 ore by Amaterasu.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: NinjaForMe, W1nNstoN, Skade

[Reclamatie] Ewan,Sety,Rhyze acum 4 zile 23 ore #3

• Godric4you
  • Deconectat
  • Grand Master
Bai asta anonimule care esti joci de 8 ani metin si nu ai facut nimic pe jocul asta doar ai pupat in cur lumea pentru yang si iteme[un pupincurist],ai vreo dovada ca era acolo primul shiiro???eu in schimb am si Gm Lyra poate confirma asta i-am dat pm so intreb cand baga ratele,si plus de asta eu nu vad acolo nici un shiiro erai tu si ceilalti farmeri care nu ma lasau sa cresc,si in legatura ca ma bate nevasta si dalea nu o da in reale cu mine,rezumate la joc si atat,te vad asa cam frustat pe un joc ce ai fumat speish??,plus de asta cei care au crescut in camera aia pot sa confirme ca eu nu m-am bagat niciodata peste ei sau peste alcineva i-am intrebat si am asteptat la rand,asteptati decizia in liniste cei 3 care au spart vestul din spatele blocului la o tigara:))).

[Reclamatie] Ewan,Sety,Rhyze acum 4 zile 22 ore #4

• Amaterasu
  • Conectat
  • Perfect Master
  • Memento mori.
Esti prima persoana ce reuseste sa faca o propozitie / fraza de 5 randuri fara sa faca vreo delimitare sau coerenta. Pupincurist? Nah, nu e genul meu. Tot ce am, am avut si o sa am, am obtinut prin munca sau prin alte metode, dar niciodata prin "pupincurism". Din partea mea poti sa te sinucizi de mana cu ei. Tu ce ai facut pe jocul asta, printeso?
Iar in ceea ce priveste yang-ul, am yang sa-ti cumpar conturile, sa ti le dau inapoi moca, si sa ti le cumpar iar ma, dobitocule.
Pai de ce sa-si strice inelul cu un retardat ce se baga peste el? Logic ca intra pe alt cont si se bate de acolo. Oricum, din clipul tau nu reiese ca ai fost primul acolo. Daca erai, probabil aveai si cum sa demonstrezi asta.

Agramatule, hai sa asteptam decizia in liniste si sa asteptam repriza a doua, de fotbal. Tu, inapoi la victimizat si lucruri de diva normale tie.

P.S.:"cs pe timp de rata"
Ce cs te joci pe timp de rata cat astepti la rand? 1.6? Global Offensive?
Ultima editare: acum 4 zile 22 ore by Amaterasu.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: W1nNstoN, Skade

[Reclamatie] Ewan,Sety,Rhyze acum 4 zile 22 ore #5

• W1nNstoN
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Viața în alb-negru, plină de culoare.
  • Thank you received: 164
Prietene eu la 19:45 eram in camera aia iar nu nu erai acolo la 19:59 sau 20:00 a bagat Lyra rata si brusc ai aparut in camera.Ai inceput sa imi dai rispa pe sura si am plecat dupa care am venit pe Sety si cu colegii de breasla sa nu cresti nici tu. Daca nu m ai lasat pe mine sa cresc atunci nici eu nu te am lasat pe tine. Trebuia sa filmezi de la inceput , la tine in filmare e 20:05 ori ai modificat ora ori esti in alta tara deoarece la 20:05 eram eu pe Shiiro acolo si tu cu Godrik
După tobă îmi bate inima și îmi cânta sufletu'
Din ce în ce mai tare atunci când joacă ''U".
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amaterasu, Skade

[Reclamatie] Ewan,Sety,Rhyze acum 4 zile 20 ore #6

• Godric4you
  • Deconectat
  • Grand Master
Bai papusa masculina[Amaterasu] asta care scrie corect fara greseli gramaticale,asta care face rime pe un joc sa para important si defapt esti un anonim si pupincurist, hai sa iti spun ce realizari am eu pe jocul asta am luate 2 kinguri,clas war de 4 ori la rand si asta pe bani mei bagati aici in joc nu pe smecheri nu pe furat nu am pupat in fund pe nimeni,nu am farmat cum farmai tu pe server 2 pe malyfn[te punea baietii sa le cresti conturi pe yang sageata],asa ca pe tine lumea te stie ca doar ai fost in echipa stafului si atat nu are rost sa tastez mai multe,in rest eu chiar nu iti dau importanta tie ca esti un anonim si pupincurist,deci fara suparare cumetre tu pe jocul asta consumi pixeli degeaba ca esti 0 barat,mai lasa metinu si mai iesi pe afara ca ai inceput sa o iei razna de la atata metin.

[Reclamatie] Ewan,Sety,Rhyze acum 4 zile 19 ore #7

• Godric4you
  • Deconectat
  • Grand Master
Iar tu winston vreau o dovada ca ai fost in camera primul, nu prietene bataia a inceput pe la ora 19 35 si a continuat,ai venit pe sety tu si yasir ala prima data si v-a lesinat djoser si pe tine si pe ala,pe la ora 20:00 a venit si aia 2,auzi ca am modificat ora :)),unde te crezi ma in matrix,i-am dat si lui fenyx pm sa-i spun cum ma deranjati el poate sa confirme la ce ora i-am dat pm,asa ca nu mai minti aiurea si asteapta decizia lui Ebysu.

[Reclamatie] Ewan,Sety,Rhyze acum 4 zile 19 ore #8

• Amaterasu
  • Conectat
  • Perfect Master
  • Memento mori.
Godric4you a scris:
Bai papusa masculina[Amaterasu] asta care scrie corect fara greseli gramaticale,asta care face rime pe un joc sa para important si defapt esti un anonim si pupincurist, hai sa iti spun ce realizari am eu pe jocul asta am luate 2 kinguri,clas war de 4 ori la rand si asta pe bani mei bagati aici in joc nu pe smecheri nu pe furat nu am pupat in fund pe nimeni,nu am farmat cum farmai tu pe server 2 pe malyfn[te punea baietii sa le cresti conturi pe yang sageata],asa ca pe tine lumea te stie ca doar ai fost in echipa stafului si atat nu are rost sa tastez mai multe,in rest eu chiar nu iti dau importanta tie ca esti un anonim si pupincurist,deci fara suparare cumetre tu pe jocul asta consumi pixeli degeaba ca esti 0 barat,mai lasa metinu si mai iesi pe afara ca ai inceput sa o iei razna de la atata metin.

Printeso, ma confunzi grav de tot inseamna.
1 la mana, pupincurist n-am fost niciodata, cum esti tu acum pe langa unii de la blue, dar nu vreau sa dau nume ca dupa apar alte discutii.
2 la mana, eu nu am farmat niciodata, atat pe sv 2, cat si pe sv 1, nici pe MaLFFyN, nici pe oricare alt cont.
3 la mana, cat timp am jucat pe server 2, nu am crescut niciun cont in afara de ale mele, iar asta iti poate confirma oricine, mai ales pe yang. Nu am dus si nici nu duc lipsa de yang ca sa fiu nevoit sa cresc conturile altora.
4 la mana, de cand joc pe acest sv. am avut foarte multe conturi in mana si nu am luat nici macar 1 yang, apai sa fur altceva, cum iarasi fac persoanele din anturajul tau, chiar si conturi de forum.. :)))
5 la mana, seturile, gramezile si tot ce am avut, au fost facute tot pe banii mei bagati aici, stai linistit. Nu am depins niciodata de nimeni.

Alte acuzatii nefondate ai? Esti un patetic desprins de realitatea acestui subiect si ai inceput sa arunci cu rahat deoarece te-ai saturat si nu-l mai poti manca.

Hai sa asteptam in liniste decizia, daca mai continui asa, o sa imi sangereze ochii incercand sa descifrez ce ai scris tu acolo..Ma rog, ce ai incercat sa scrii.. Spor la victimizat si la laudat cu realizarile pe un joc, probabil asta vorbesti si prin casa de ti se tot repeta ca e un joc de copii.
Ultima editare: acum 4 zile 19 ore by Amaterasu.

[Reclamatie] Ewan,Sety,Rhyze acum 4 zile 19 ore #9

• W1nNstoN
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Viața în alb-negru, plină de culoare.
  • Thank you received: 164
Ba' berbecule , tu ai dovada ca ai fost primul acolo??? print sau ss. La ora 20:00 si cv nu era Rhyze si Ewan acolo ei au venit pe la 21 si ceva. Panicatule ai dat pm la 3 GM si nici unul nu a venit acolo nici macar nu ti au raspuns:))))))))))) Lyra a iesit de pe joc dupa ce a bagat ratele.
Vezi ca ai facut x2 post sper ca iei ban pe forum pt asta.
După tobă îmi bate inima și îmi cânta sufletu'
Din ce în ce mai tare atunci când joacă ''U".
Ultima editare: acum 4 zile 19 ore by W1nNstoN.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: NinjaForMe, Amaterasu
Time to create page: 0.204 seconds