Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: Reclamatie Djoser

Reclamatie Djoser acum 4 zile 1 ora #1

• Skade
  • Deconectat
  • Novice Member
  • Thank you received: 36
Nume reclamat: Djoser
Motiv: Hack teleport
imgur.com/a/tO9PnqJ - La ora 19:32 era intrare v3
- La ora 19:36 era v4 coordinate (588-1294)
Sa mi explice si mie cum a reusit el sa ajunga in 4 min din v3 (intrare ) in v4 ( 588-1294), mie din v3 intrare pana in v4 intrare imi ia 8 min pe cal :))
Cand l am intrebat pe filmare cum a reusit sa ajunga asa rpd a zis ca, "CU TALENT" , vreau sa mi arati si mie talentul asta :lol: :lol:
Ultima editare: acum 4 zile 1 ora by Skade.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amaterasu

Reclamatie Djoser acum 4 zile 38 minute #2

• Djoser123
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 5
1. Eu stiu ca orice reclamatie care trece de 24 de ore nu se mai ia in considerare.
2. Eu din cate stiu hack`urile nu mai merg pe server.
3. Ai si modificat ora din pc sa para ca am ajuns in 4-5 minute acolo..cata INTELIGENTA poate sa zaca in tine .
4. Daca aveam hack asa cum zici tu ajungeam acolo intr-un minut nu in 5-6 minute.

Extras din regulament:
*EDIT - 05.01.2012 - incepand de azi printurile folosite pt reclamatii care sunt mai vechi de 24 de ore nu vor mai fi luate in calcul la reclamatii !!!!
Ultima editare: acum 3 zile 22 ore by Djoser123.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Godric4you

Reclamatie Djoser acum 4 zile 37 minute #3

• ZarQawi01
  • Conectat
  • New Member
  • Thank you received: 10
Hai ca nu e mult 50 de zile :)) :))
Acum cateva zile tasta i prin alte reclamatii ca trebuie sa inlocuiesti 2 fisiere si hack ul merge ,acum nu mai merge?
Ultima editare: acum 4 zile 35 minute by ZarQawi01.

Reclamatie Djoser acum 4 zile 26 minute #4

• Skade
  • Deconectat
  • Novice Member
"1. Eu stiu ca orice reclamatie care trece de 24 de ore nu se mai ia in considerare."
Ti se pare ca au trecut 24h?
Te am filmat pe 13/03/ 2019 ora 19:32 , te am postat pe 14/03/2019 ora 19:00 / 19:01 , cred ca de la emotii nu ti ai dat seama ca n au trecut 24H
Am modificat pe ma ta ,se si vede pe filmare cum ajungi acolo in camera si dai imd camuflaj, daca obelix e prost si nu a plecat macar alta camera sa ti zica coordonatele si a stat acolo
p.s: Ar trb sa isi sacrifice Obelix contu in locu tau ca eu i am zis sa ti zica sa nu mai vii v4 ca filmez, el nu ma crezut :sick: :lol:
Ultima editare: acum 4 zile 23 minute by Skade.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amaterasu

Reclamatie Djoser acum 4 zile 21 minute #5

• Djoser123
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 5
"1. Eu stiu ca orice reclamatie care trece de 24 de ore nu se mai ia in considerare."
Ti se pare ca au trecut 24h?
Te am filmat pe 13/03/ 2019 ora 19:32 , te am postat pe 14/03/2019 ora 19:00 / 19:01 , cred ca de la emotii nu ti ai dat seama ca n au trecut 24H

M-ai filmat la 19:32 respectiv 19:36 in data de 13.03.2019 si m`ai postat in data de 14.03.2019 la ora 20:02 nu vezi bine sau ai ora data inapoi ?
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Godric4you

Reclamatie Djoser acum 4 zile 12 minute #6

• Skade
  • Deconectat
  • Novice Member
Sa nu mori prost te lamuresc si legat de ora.
Intre Italia si Romania e fus orar de 1h , daca in Romania acuma este 21:18 la mine e 20:18 , chiar rog GM ul care o sa raspunda la reclamatie sa mi verifice ip ul sa nu mori tu prost si cu ideea ca eu am schimbat ora =))
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amaterasu, ZarQawi01

Reclamatie Djoser acum 3 zile 23 ore #7

• Godric4you
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 71
Pentru ca mi sa pronuntat numele in aceasta reclamatie intervin,ieri ziceai ca esti in romania astazi ca esti in italia la produs cosmetic si ca e fus orar dar esti prea proasta sau prost te-a invatat colegii tai sa modifici ora din pc??? Si ca sa iti inchid gura si sa vezi ca ai acuzatii nefondate in reclamatia mea se poate vedea ce ora este cu adevarat,asa ca ai picat de caco cum pici tu si colegi tai mai mereu sa imi verifice mie gm pe ip la ce ora am fost acolo in v4 si cu asta am spus tot,colegi tai o sa ia ban el in schimb nu prea cred,si sa iti spun si dc 1 ai modificat ora din pc pt ca te -ai ofticat la maxim cata bataie ti-a dat v4 si 2 au trecut 24 de ore de la reclamatie regulamentul este regulament tu crezi ca intereseaza pe cineva ca esti tu in alta tara?dar faza este ca nu esti asa ca inghite in sec si bea un pahar cu apa.

Reclamatie Djoser acum 3 zile 23 ore #8

• Skade
  • Deconectat
  • Novice Member
Stai cam prostu cu limba romana :unsure: :unsure:
Ce sa bata ma ala ? covoarele? nici p alea nu i le as da la batut
Si stai tu linistit ca n am modificat nici o ora, "ieri ziceai ca esti in romania astazi ca esti in italia" ai asemenea dovezi ? Se poate controla ip ul ma si se vede. Si legat de 24 de h , n au trecut , daca la mine pe filmare e 19:32 in Romania e 20:32 iar eu azi am postat ora mea 19:02 iar in Romania era 20:02 , poti sta calm ca n au trecut 24 h :))
p.s: acuma nu mai vad rostu dc te bagi reclamatie, ti am zis de ieri in v4 sa ii zici lui Djoser sa plece mapa ca filmez, nu ai vrut sa crezi :dry: :sick:
( nu te fute pe tine grija daca vine s au nu by Obelix sa vada si restu din brs ta ce coleg au :))) ]
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amaterasu, ZarQawi01
Time to create page: 0.202 seconds