Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: [La revedere]

[La revedere] acum 1 an 4 luni #1

• tntxplode
  • Deconectat
  • Banned
  • Always by your side..
  • Thank you received: 78
Salut staff si playeri, prieteni si "prieteni" !

Astazi vreau sa va spun tuturor Adio!

Dupa mai mult de un an de zile petrecut alaturi de voi, astazi simt ca a venit momentul sa parasesc scena.
Pe Metin2Tim, n-am dorit decat sa-mi fac prieteni, sa gasesc persoane cu interese comune mie, persoane cu, care pot sta la o vorba, persoane care sa inteleaga ceea ce cred si ce vreau sa spun si ceea ce simt.
Am avut parte de prieteni adevarati, care mi-au aratat sustinere, incredere, intelegere, care mi-au oferit ceea ce cautam, dar si de persoane care n-au stiut sa aprecieze faptul ca le-am fost alaturi cand au avut nevoie.
Mi s-a spus, "Nu mai pune suflet in orice" sau "Nu mai arata ce simti, ei folosesc asta impotriva ta", cu toate ca este adevarat, n-am putut sa ma schimb, si n-o voi face pentru nimic in lume, asta sunt eu si asa raman.

Cu toate ca nu va vedea asta, vreau sa-i multumesc lui Demeter "Setsu", pentru sustinerea si prietenia pe care mi-a oferit-o in primele mele zile pe server, n-am sa uit niciodata ca exista asemenea persoane.

Multumesc LoveSense si RoyalOn3 pentru increderea si prietenia voastra neconditionata, mersi pentru ca m-ati primit in breasla voastra si pentru ca am jucat alaturi de voi, n-am sa va uit niciodata :3

In incheiere, va salut pe toti cei care mi-ati fost alaturi si va urez un joc placut in continuare, mi-a facut placere sa joc alaturi de voi toti.

La revedere,
Misty - One of a kind ;^_^
Ultima editare: acum 1 an 4 luni by tntxplode. Motiv: edit
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: PrincessDy

[La revedere] acum 1 an 4 luni #2

• W3bz
  • Deconectat
  • Banned
  • Nr 1.
  • Thank you received: 96
Bafta Toparceanu !

[La revedere] acum 1 an 4 luni #3

• Moke
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • Using no limitation as a limitation
  • Thank you received: 1261
Bafta in continuare, dar sper ca nu faci ca altii, care fac topic de "La revedere" ca sa iasa pana la magazinul de la colt de bloc.
In fond, stiu ca ai luat recent un ban 3 zile, deci ai avea timp sa vizitezi mai multe magazine .. :lol:
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Lyte°

[La revedere] acum 1 an 4 luni #4

• Krazy
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 78
Cine esti?

[La revedere] acum 1 an 4 luni #5

• [GM]Ebysu
  • Deconectat
  • Moderator
  • Soldier´s Life
  • Thank you received: 489
La revedere!!!

Banul se duce peste 2 zile!

Discutie inchisa!!!

Ultima editare: acum 1 an 4 luni by [GM]Ebysu.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Moke, Tess, florine323, W3bz, FirstKing, Lyte°, Grey
Time to create page: 0.204 seconds