Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: [LA REVEDERE]Jocul se termina din cauza HOTIEI!!!

[LA REVEDERE]Jocul se termina din cauza HOTIEI!!! acum 10 luni 4 ore #1

• TrueLove
  • Deconectat
  • Master
  • BOMBARDIER
  • Thank you received: 148
Vreau sa incep prin faptul de a anunta aceasta comunitate si pe toti din ea ca jocul meu a luat sfarsit.Nu am deschis topic-ul asta ca sa fac o impresie ,de plictisea, sa vad cine imi plange de mila ca ma retrag(nu am nevoie de asta din partea nimanui) sau sa zica lumea ca ma duc pana la magazin si in 2-3 zile revin pe joc.NU!!.
Le multumesc celor care au fost alaturi de mine nu e nevoie sa mentionez se stiu ei .Multumesc adeversarilor pentru ca mi-a facut jocul mai placut si m-a ambitionat sa ajung la nivelu la care eram .Farmecul ,rivalitatea, scopul jocului, toate sunt legate si asta te ambitioneaza sa joci cateodata mai trebuie vazuta si cu ochi buni.
Mersi celor din staff si celor cu care am avut discutii contradictorii si lui Ducess pentru a 2-a sansa de la debanare sa revin inapoi pe server in schimbul unei promisiuni de care m-am tinut(parerea mea).

Acum ca mi-am luat la revedere si n-am omis nimic multi si din auzite se mai intreaba de ce nu mai fac prezenta pe joc.Ca sa o zic pe romaneste si direct am fost FURAT de catre Amarys cum stiti bine cine este si ce tangente am avut cu ea.Da e greu de crezut dar va trebui sa se creada pentru ca asa este.Ai suferit prea mult virtual din dragoste ca n-am mai vrut sa joc cu tine.

In print-urile astea se vede pur si simplu un dialog cu prietenul meu Ash dupa ce m-ai furat la o saptamana distanta.Ce se poate vedeea in acele print-uri?.Minciuna, scuzele,victimizarea,cumintenia de care crezi ca dai dovada,si asa mai departe.Nu stiu ce verificari s-au facut de catre Torros cum spui tu ca n- au fost.Nu stiu ce verificari zici tu ca ar putea fi la forme itemele dar MDA te-am crezut pana la forme clar.

Spui ca eu trebuie sa-ti dau itemele acelea mentionate colierul abanosii etc etc ce-ti mai trecea tie prin cap cu minciunele pe deasupra.
Ca sa nu tragem concluzii pripite eu am ajuns in posesia acelor iteme ale tale din obligatia ta de a mi le da pentru ca atunci cand faceam eu gramada cu 10-50 cautam colier si abanosi(n-ai vrut sa le vinzi).Nu am vrut sa ti le iau dar deja se ajungea la certuri pentru 2 iteme am zis fie cedez eu.Au ramas la mine pentru ca aveam conturile la comun si tu si eu mai ales tu pentru simplu motiv sa vezi ce samance imi mai da pm in afara de tine.Penibil sa ma cert cu tine iar ca nu voiam sa-ti dau contul dar hai fie nu-mi iei tu pastile pentru cap(dar ar fi trebuit la cate situatii sunt).Si tu mi le-ai dat pe ale tale cu mult inainte sa-ti dau eu pe al meu am zis sa nu crezi anumite lucruri si totusi n-ai patit cu mine ce-am patit eu cu tine.

Ma puneai tu sa intru pe war pe saman pe x pe y ca nu aveam war la dt nu aveam saman sura etc etc DAR ma bateam cu accesorile mele asta sa fie clar.Si au ramas la tine vreo 10-12 iteme de la mine la tine si la mine doar ce ai mentionat tu dupa ce n-am mai jucat amandoi.De ce?(fara dezgropare de morti).Am vrut sa ti le dau inapoi ce e al tau si tu ce e al meu.Insa nu s-a putut pentru ca nu mai gaseai ca nu stiu unde sunt vorbele tale asa mi-ai zis.De asta nu voiam sa le iau ca se ajunge la discutii de genul.
Am luat hotararea si ti-am zis si tie:"Cand mi le dai sau cand le gasesti ti le dau si eu ca asa e corect".Si nu s-au mai gasit deloc si au ramas la tine.Sa nu zic ca ma puneai tu sa intru pe conturi sa le caut eu pe conturile tale.Asa au ajuns itemele alea 2 la mine si celalte majoritatea la tine si sa nu zic ca te bateai cu ele dar nu ziceam nimic dar TU sa zici altora ca ma bateam pe itemele tale si tu nu .....totusi putina rusine sa fi avut sa zici asta.
Asta este colierul de care ai mentionat si e al tau si zici ca trebuie sa ti-l dau eu.Din chestia ce reiese ca a fost pe contul meu dar ce cauta la forme?Pentru ca iteme furate si verificari cum ziceai tu.

Aici sunt cizmele mele cu bonusurile care se vad pe ele

Si aici sunt cizmele tot ale mele cu acelasi 1-5 acelasi pv acelasi 6-7 totul pus cap la cap in aceeasi ordine care erau sansele oare?.
Astea sunt doar o parte din descoperirile mele cu "verificarile" mele.

Alea sunt itemele de care plangi ca trebuie sa ti le dau zici tu cu atata nevinovatie.N-am avut niciodata nevoie de itemele/conturile tale in schimb tu DA.N-am vrut niciodata sa intru pe conturile tale sa ma bat dt voiam pe al meu cu itemele dar mereu creeai cearta ca tin cu x ca am tangente cu y si tot asa sunt multe altele.Cum a ajuns la ala?2 variante sunt:
1)I-ai dat contul si parola l-ai pus pe el sa execute ca tu sa nu te "murdaresti " pe maini sa te dai nevinovata ca la tine nu e nici un item de la mine.
2)Le-ai luat tu si apoi le-ai pasat lui ca tot din acelasi motiv sa nu fii gasita nevinovata.
Verficari se pot face si in urma a tot ce se gaseste pe cont este fix cum am spus eu din vorbe si dovezile puse de catre mine.

N-am deschis topic-ul asta sa fac show pe forum sau sa fac o imagine proasta a serverului sau eu mai stiu ce alte lucruri.Stiu ca serverul e pe perioada foarte grea dar am facut acest gest sa demonstrez cine e HOTUL sa lamuresc totul cum au stat treburile cu adevarat si sa le raspund acelor oameni care s-au intrebat "Ce s-a intamplat cu mine?"Asta s-a intamplat sa stie si restul pe ce iteme te bati tu si altii gen pionul tau si aia care a facut video si s-a dat de gol:)) Mersi oricum ii dau un suc.Nu stiu daca sunt bune de reclamatie pentru furt sau de contestatie dar macar am lamurit ceva cu ele.Bafta si aprindeti o lumanare pentru ele in cinstea mea.

Poate nu ma voi opri aici ma gandesc sa mai scot 3-4 print-uri date de tine cum jignesti pe toti membrii tai din propia ta breasla...Ma mai gandesc.
Ultima editare: acum 10 luni 4 ore by TrueLove.
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: RecK, Andora, AllenCrown, Lyteeee, C0br@

[LA REVEDERE]Jocul se termina din cauza HOTIEI!!! acum 10 luni 3 ore #2

• FirstKing
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 852
Pareai mai rau azi pe forum ca pui ca faci ca dregi...2printuri cu 2itm si 8romane..

Salut!
Gaborii au pus afise in cartier ca sunt un pericol si pe toti ii disper..
Si daca ma vedeti sa nu dati inapoi,
Sa pune ti mana sa sunati la 112!!!
Lumea este pe dos nimic nu mai este frumos ,mai ales cand te legitimeaza un gabor jegos!!!
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amarys

[LA REVEDERE]Jocul se termina din cauza HOTIEI!!! acum 10 luni 3 ore #3

• TrueLove
  • Deconectat
  • Master
  • BOMBARDIER
  • Thank you received: 148
Eu as vrea sa fiu rau cu tine dar nu stiu daca meriti.2 print-uri 2 iteme?Dar ce voiai ma sa pun iteme fara dovezi doar asa de forma?Da-mi comenzi sa verific sa le gasesc pe toate si vorbim atunci.Dovedesc si cu romanele :)))
Salut si tie Kid Boy.
Ultima editare: acum 10 luni 3 ore by TrueLove.

[LA REVEDERE]Jocul se termina din cauza HOTIEI!!! acum 10 luni 2 ore #4

• b3to
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 789
ON-TOPIC: Multa bafta si spor in tot ceea ce ti-ai propus pe viitor!
OFF-TOPIC: Vezi daca ti-au trebuit "partenere de joc"? Mai bine jucai singur si ramaneai cu itemele. Probabil amarys s-a gandit la binele tau cand ti-a furat itemele :woohoo: . Lasand gluma la o parte, ceea ce a facut (tinand cont ca e adevarat ce zici tu mai sus) o poate categoriza ca fiind o persoana "de joasa speta" si "fara scrupule".

[LA REVEDERE]Jocul se termina din cauza HOTIEI!!! acum 9 luni 4 săptămâni #5

• zSparrow
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Dacă aşteptai momentul prielnic, tocmai a trecut.
  • Thank you received: 32
Pai ce faci ma codrine o acuzi tot tu pe ea ,cand ti-a dat cont sa joci atunci cand ai ramas fara iteme si tot ea ti le-a recuperat inapoi tot tu acuzi de furt ? Nu ti-e rusine asa putin ? Cand ti-o dat cont cu iteme sa joci cand tu nu aveai nimic ma ?:))))))) Oricum erai un nimic si pe mt tot suferinta am vazut ca ai ramas cand ti-a dat iteme sa te bati dt a fost buna si cont a ?acum te-a furat e?:)))))))
Si ca sa vezi ca sunt baiat fin si nu am nimic cu tine lasand la o parte ca esti fara caracter iti zic salut ;)
P.s tot nu mai sunat :))))

Edit: Dar tu aveai iteme ? Sau vorbesti de itemele altora dintre care si ale ei ? :woohoo: :woohoo:
Ultima editare: acum 9 luni 4 săptămâni by zSparrow.

[LA REVEDERE]Jocul se termina din cauza HOTIEI!!! acum 9 luni 4 săptămâni #6

• tntxplode
  • Deconectat
  • Banned
  • Always by your side..
  • Thank you received: 78
Sa furi pixeli, patetic... asta este mentalitatea unora....

Bafta in continuare TrueLove

[LA REVEDERE]Jocul se termina din cauza HOTIEI!!! acum 9 luni 4 săptămâni #7

• Rheeeea
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • https://www.youtube.com/watch?​v=P5kFysIcYKI
  • Thank you received: 197

La revedere!
Ultima editare: acum 9 luni 4 săptămâni by [MOD]Guren.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: W1nNstoN, W3bz, timys, Amarys

[LA REVEDERE]Jocul se termina din cauza HOTIEI!!! acum 9 luni 4 săptămâni #8

• [MOD]Guren
  • Deconectat
  • Moderator
  • Temple of Ascending Flame
  • Thank you received: 110
Dacă chiar așa a fost, îmi pare rău.
La revedere!

Rheeea- Limbaj + număr de suspendări temporare admise depășit - ban permanent
Plecată din țară pe toată perioada lunii iulie, o parte din august inclusiv. Îmi cer scuze pentru inactivitate.
Time to create page: 0.214 seconds